Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОБРАТИ КРЕДИТ З ВИГІДНИМИ УМОВАМИ?

Отримати кредит не складно, набагато важче обрати найбільш вигідний займ з прозорими умовами. Сьогодні взяти гроші в борг пропонують банки, ломбарди, приватні особи, мікрофінансові організації (МФО), в такому розмаїтті складно зорієнтуватися і зрозуміти, як обрати кредит правильно?

Головна проблема полягає в тому, що спочатку банки пропонують якусь базову ставку, яка не відображає реальної картини. Інколи тільки після укладення договору клієнт дізнається про те, що йому необхідно сплатити безліч додаткових послуг. Наприклад, банки пропонують кредити під 20-30% річних, але після підсумовування всіх внутрішніх комісій, платежів, страховок ставка чарівним чином виростає мінімум у два рази. Як же знайти вигідний варіант?

Як обрати кредит для себе?

Перед тим, як обрати потрібний займ, слід скрупульозно вивчити ринок кредитування і обрати оптимальний варіант з усіх існуючих пропозицій. Сьогодні найбільш затребуваними є наступні види кредитів:Як обрати кредит з вигідними умовами?

 • Споживчий. Найчастіше його пропонують супермаркети електроніки при купівлі техніки і гаджетів.
 • Розстрочка. Позика, яку можна гасити рівними частинами, не переплачуючи відсотки.
 • Кредит онлайн. Найбільш швидкий кредит, який сьогодні пропонують мікрофінансові компанії.
 • Іпотека. Оформлюється при купівлі нерухомого майна.

За формою видачі кредити бувають:

 • Готівковий займ. Позичальник одразу отримує всю суму готівкою.
 • Онлайн-кредит. Обумовлена сума перераховується на картковий рахунок. Такий займ можна оформити навіть віддалено.
 • Безготівковий. Ви оформлюєте товар в магазині, надаєте у банк рахунок-фактуру і на його підставі фінорганізація сама перераховує безготівковий платіж вашому продавцеві. Позичальник розраховується за товар безпосередньо з банком і гасить кредит з відсотками.

Знаючи, які існують види кредитів, вам буде легше обрати найбільш підходящий варіант.

Як обрати кредит, якщо є не всі документи?

Спочатку слід розібратися, які взагалі документи необхідні для оформлення кредиту. У більшості випадків вам знадобляться:

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Довідка про доходи. Найчастіше вимагають вказати дохід за останні півроку. Якщо ви не можете підтвердити платоспроможність таким чином, можна надати документи на володіння рухомим або нерухомим майном.
 4. Документи і контактні телефони поручителів.

А як бути, якщо ви працюєте неофіційно і не можете надати довідку про доходи або у вас немає поручителя? Звернутися за допомогою в МФО.

Як обрати кредит з вигідними умовами?

Як обрати кредит онлайн?

Як обрати позику, якщо вам не потрібна велика сума на довгий термін або житло в кредит? Якщо ви не бажаєте витрачати час, щоб очікувати позитивного рішення від банку і вам ніколи ходити по фінорганізациям, оптимальний варіант – кредит онлайн.

Сучасні сервіси швидкого кредитування пропонують лояльні та вигідні умови отримання займу багатьом українцям. Банки часто відмовляють надати в борг пенсіонерам, безробітним, студентам, мамам в декреті, людям з поганою кредитною історією. Компанія SOS CREDIT пропонує отримати вже при першому зверненні суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Крім того, сервіс швидких кредитів пропонує наступні переваги:

 • Збільшення суми. Кожен повторний клієнт може отримати до 15 000 гривень для власних потреб.
 • Вигідні умови. Новачки отримують кредит під 0%, повторні клієнти можуть знизити діючу відсоткову ставку майже в два рази, використовуючи промокоди. Де їх отримати? Приєднатися до офіційних спільнот компанії SOS CREDIT у соціальних мережах.
 • Швидкість. Для заповнення заявки вам знадобиться мінімум часу. Після отримання позитивної відповіді, гроші одразу буде зараховано на банківську картку.

Більше не потрібно міркувати, як обрати кредит з привабливими і прозорими умовами. Спробуйте оформити займ в МФО, ви переконаєтеся, наскільки це зручно, швидко і вигідно.

 

 

 

 

987 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит