Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОБРАТИ КРЕДИТ З ВИГІДНИМИ УМОВАМИ?

Отримати кредит не складно, набагато важче обрати найбільш вигідний займ з прозорими умовами. Сьогодні взяти гроші в борг пропонують банки, ломбарди, приватні особи, мікрофінансові організації (МФО), в такому розмаїтті складно зорієнтуватися і зрозуміти, як обрати кредит правильно?

Головна проблема полягає в тому, що спочатку банки пропонують якусь базову ставку, яка не відображає реальної картини. Інколи тільки після укладення договору клієнт дізнається про те, що йому необхідно сплатити безліч додаткових послуг. Наприклад, банки пропонують кредити під 20-30% річних, але після підсумовування всіх внутрішніх комісій, платежів, страховок ставка чарівним чином виростає мінімум у два рази. Як же знайти вигідний варіант?

Як обрати кредит для себе?

Перед тим, як обрати потрібний займ, слід скрупульозно вивчити ринок кредитування і обрати оптимальний варіант з усіх існуючих пропозицій. Сьогодні найбільш затребуваними є наступні види кредитів:Як обрати кредит з вигідними умовами?

 • Споживчий. Найчастіше його пропонують супермаркети електроніки при купівлі техніки і гаджетів.
 • Розстрочка. Позика, яку можна гасити рівними частинами, не переплачуючи відсотки.
 • Кредит онлайн. Найбільш швидкий кредит, який сьогодні пропонують мікрофінансові компанії.
 • Іпотека. Оформлюється при купівлі нерухомого майна.

За формою видачі кредити бувають:

 • Готівковий займ. Позичальник одразу отримує всю суму готівкою.
 • Онлайн-кредит. Обумовлена сума перераховується на картковий рахунок. Такий займ можна оформити навіть віддалено.
 • Безготівковий. Ви оформлюєте товар в магазині, надаєте у банк рахунок-фактуру і на його підставі фінорганізація сама перераховує безготівковий платіж вашому продавцеві. Позичальник розраховується за товар безпосередньо з банком і гасить кредит з відсотками.

Знаючи, які існують види кредитів, вам буде легше обрати найбільш підходящий варіант.

Як обрати кредит, якщо є не всі документи?

Спочатку слід розібратися, які взагалі документи необхідні для оформлення кредиту. У більшості випадків вам знадобляться:

 1. Паспорт.
 2. Ідентифікаційний код.
 3. Довідка про доходи. Найчастіше вимагають вказати дохід за останні півроку. Якщо ви не можете підтвердити платоспроможність таким чином, можна надати документи на володіння рухомим або нерухомим майном.
 4. Документи і контактні телефони поручителів.

А як бути, якщо ви працюєте неофіційно і не можете надати довідку про доходи або у вас немає поручителя? Звернутися за допомогою в МФО.

Як обрати кредит з вигідними умовами?

Як обрати кредит онлайн?

Як обрати позику, якщо вам не потрібна велика сума на довгий термін або житло в кредит? Якщо ви не бажаєте витрачати час, щоб очікувати позитивного рішення від банку і вам ніколи ходити по фінорганізациям, оптимальний варіант – кредит онлайн.

Сучасні сервіси швидкого кредитування пропонують лояльні та вигідні умови отримання займу багатьом українцям. Банки часто відмовляють надати в борг пенсіонерам, безробітним, студентам, мамам в декреті, людям з поганою кредитною історією. Компанія SOS CREDIT пропонує отримати вже при першому зверненні суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Крім того, сервіс швидких кредитів пропонує наступні переваги:

 • Збільшення суми. Кожен повторний клієнт може отримати до 15 000 гривень для власних потреб.
 • Вигідні умови. Новачки отримують кредит під 0,01%, повторні клієнти можуть знизити діючу відсоткову ставку майже в два рази, використовуючи промокоди. Де їх отримати? Приєднатися до офіційних спільнот компанії SOS CREDIT у соціальних мережах.
 • Швидкість. Для заповнення заявки вам знадобиться мінімум часу. Після отримання позитивної відповіді, гроші одразу буде зараховано на банківську картку.

Більше не потрібно міркувати, як обрати кредит з привабливими і прозорими умовами. Спробуйте оформити займ в МФО, ви переконаєтеся, наскільки це зручно, швидко і вигідно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1269 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит