Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

НАВІЩО ПОТРІБЕН КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР?

Популярність кредитування онлайн постійно зростає. Використовуючи позичкові кошти, споживачі вирішують фінансові проблеми, купують нерухомість, автомобілі, електроніку, побутову техніку і прикраси. Часто, перед оформленням займу, українці використовують кредитний калькулятор, який допомагає заздалегідь прорахувати суму кредиту і відсотки до виплати.

Брати чи не брати гроші в борг? Не завжди виходить відкласти потрібну суму для придбання бажаної речі. Позика дозволяє негайно отримати те, на що доведеться збирати кілька років. Важливу роль відіграє інфляція. Якщо ви купите потрібну річ зараз, то суттєво заощадите, оскільки в майбутньому вона неминуче подорожчає.

Помічник в оформленні позики – кредитний калькулятор

Калькулятор кредиту – це спеціальна програма, розроблена для зручності потенційних позичальників. Маєте намір отримати кредит в банку? Найчастіше фахівці проводять попередні розрахунки за допомогою аналогічної програми. Сьогодні будь-який потенційний позичальник може підрахувати чи вигідний йому той чи інший кредит, не відвідуючи банківського офісу.

Навіщо потрібен кредитний калькулятор?

Калькулятор – це спеціальна форма, куди необхідно ввести необхідні дані. На їх підставі програма зробить розрахунок і покаже результат. Калькулятори можуть бути різними: одні показують суму переплати, інші – розмір середньомісячного платежу, треті – графік погашення кредиту. Ви самі зможете провести розрахунок без складних формул в будь-який час.

Різновиди кредитних калькуляторів

Оскільки кредитні продукти відрізняються між собою, то й кредитні калькулятори бувають різних типів:

  • Споживчий – дозволяє прорахувати позику готівкою, придатний для розрахунку автокредиту і інших цільових позик.
  • Іпотечний – підходить для розрахунку будь-якого житлового кредиту.
  • Калькулятор, який рахує за системою ануїтетних платежів.
  • Програма, що прораховує диференційовані платежі.

Сьогодні багато мікрофінансових організацій (МФО) також розміщують на сайті онлайн-калькулятор кредиту. Параметри, які потрібно заповнити:

  • Сума, яку ви бажаєте оформити.
  • Запланований термін кредитування.

Зручно, що результат розрахунків видно відразу ж. Наприклад, компанія SOS CREDIT розмістила кредитний калькулятор на головній сторінці. Будь-який потенційний позичальник може побачити результати розрахунку, навіть не реєструючись у системі. Ви самі обираєте оптимальну суму і термін кредитування.

Навіщо потрібен кредитний калькулятор?

Як оформити кредит онлайн в МФО?

Після того як позичальники проводять необхідні розрахунки, стає очевидним, що отрмити кредит онлайн в МФО набагато вигідніше, ніж звертатися в банк. Лікування, купівля нової побутової техніки, оплата навчання, займ до зарплати – вам не потрібно звітувати, куди ви плануєте витратити кредитні гроші. Отримати потрібну суму легко. Потрібні лише паспорт, ідентифікаційний код, платіжна картка будь-якого українського банку і мобільний телефон. Вам не знадобляться документи поручителя, заставне майно або довідка про доходи. Після того як за допомогою кредитного калькулятора онлайн ви розрахували потрібну суму і термін кредитування, подайте заявку в Особистому Кабінеті.

Зверніть увагу, що нові клієнти компанії SOS CREDIT мають можливість отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів всього під 0,01% в день. Унікальна можливість отримати гроші на вигідних умовах.

Кредитний калькулятор дозволить спланувати витрати правильно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2070 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит