Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

НАВІЩО ПОТРІБЕН КРЕДИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР?

Популярність кредитування онлайн постійно зростає. Використовуючи позичкові кошти, споживачі вирішують фінансові проблеми, купують нерухомість, автомобілі, електроніку, побутову техніку і прикраси. Часто, перед оформленням займу, українці використовують кредитний калькулятор, який допомагає заздалегідь прорахувати суму кредиту і відсотки до виплати.

Брати чи не брати гроші в борг? Не завжди виходить відкласти потрібну суму для придбання бажаної речі. Позика дозволяє негайно отримати те, на що доведеться збирати кілька років. Важливу роль відіграє інфляція. Якщо ви купите потрібну річ зараз, то суттєво заощадите, оскільки в майбутньому вона неминуче подорожчає.

Помічник в оформленні позики – кредитний калькулятор

Калькулятор кредиту – це спеціальна програма, розроблена для зручності потенційних позичальників. Маєте намір отримати кредит в банку? Найчастіше фахівці проводять попередні розрахунки за допомогою аналогічної програми. Сьогодні будь-який потенційний позичальник може підрахувати чи вигідний йому той чи інший кредит, не відвідуючи банківського офісу.

Навіщо потрібен кредитний калькулятор?

Калькулятор – це спеціальна форма, куди необхідно ввести необхідні дані. На їх підставі програма зробить розрахунок і покаже результат. Калькулятори можуть бути різними: одні показують суму переплати, інші – розмір середньомісячного платежу, треті – графік погашення кредиту. Ви самі зможете провести розрахунок без складних формул в будь-який час.

Різновиди кредитних калькуляторів

Оскільки кредитні продукти відрізняються між собою, то й кредитні калькулятори бувають різних типів:

  • Споживчий – дозволяє прорахувати позику готівкою, придатний для розрахунку автокредиту і інших цільових позик.
  • Іпотечний – підходить для розрахунку будь-якого житлового кредиту.
  • Калькулятор, який рахує за системою ануїтетних платежів.
  • Програма, що прораховує диференційовані платежі.

Сьогодні багато мікрофінансових організацій (МФО) також розміщують на сайті онлайн-калькулятор кредиту. Параметри, які потрібно заповнити:

  • Сума, яку ви бажаєте оформити.
  • Запланований термін кредитування.

Зручно, що результат розрахунків видно відразу ж. Наприклад, компанія SOS CREDIT розмістила кредитний калькулятор на головній сторінці. Будь-який потенційний позичальник може побачити результати розрахунку, навіть не реєструючись у системі. Ви самі обираєте оптимальну суму і термін кредитування.

Навіщо потрібен кредитний калькулятор?

Як оформити кредит онлайн в МФО?

Після того як позичальники проводять необхідні розрахунки, стає очевидним, що отрмити кредит онлайн в МФО набагато вигідніше, ніж звертатися в банк. Лікування, купівля нової побутової техніки, оплата навчання, займ до зарплати – вам не потрібно звітувати, куди ви плануєте витратити кредитні гроші. Отримати потрібну суму легко. Потрібні лише паспорт, ідентифікаційний код, платіжна картка будь-якого українського банку і мобільний телефон. Вам не знадобляться документи поручителя, заставне майно або довідка про доходи. Після того як за допомогою кредитного калькулятора онлайн ви розрахували потрібну суму і термін кредитування, подайте заявку в Особистому Кабінеті.

Зверніть увагу, що нові клієнти компанії SOS CREDIT мають можливість отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів всього під 0,01% в день. Унікальна можливість отримати гроші на вигідних умовах.

Кредитний калькулятор дозволить спланувати витрати правильно.

 

1045 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит