Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Де взяти кредит на ремонт?

 1. Як оформити кредит на ремонт
 2. Як збільшити шанси в отриманні кредиту на ремонт

Якщо поцікавитися, для чого люди звертаються до фінансових установ, то кредит на ремонт або його реставрацію — одні з основних цілей, що він допомагає реалізувати. Комфорт і затишок житла важливі для людини, адже після важкого робочого дня так хочеться повернутися додому, де можна відпочити і набратися сил на наступний. І неважливо, це будинок, якому 30 років чи новобудова.

Ситуація в країні тільки посилила таку потребу. Житло багатьох громадян постраждало. Подібні розтрати покриває компенсація від держави — передбачена спеціальна програма. Однак може бути, що людина захоче не просто відновити житлові умови, а й поліпшити їх, тому варіант для неї — взяти кредит на ремонт квартири або будинку. Або ж компенсацію потрібно зачекати, адже отримати її швидко теж не вийде: кількість таких запитів, на жаль, збільшується щодня. Тож громадяни, які зіткнулися з такою проблемою, теж цільова аудиторія кредитування.

Як оформити кредит на ремонт

З цією метою можна звернутися в банк або мікрофінансову організацію. Перевага банку в тому, що він надає послуги на великі суми, наприклад, у розмірі 50 000 гривень, 100 000 гривень, 200 000 гривень і більше, але отримати їх не так легко.

Після 24 лютого 2022 року банки стали акцентувати особливу увагу на довідці про доходи. Їм дуже важлива репутація позичальника, чи вчасно він повертав минулі борги. Якщо він ніколи не звертався до фінансових установ, то це теж викличе у банку питання, адже йому буде складно оцінити платоспроможність такого позичальника. Можна подати заявку, щоб отримати кредит на ремонт житла в 10 000 гривень, а отримати набагато менше.

Якщо у позичальника немає роботи або він працює неофіційно, тим самим, не зможе надати довідку з місця роботи, то знадобиться виписка з його банківського рахунку. Банку потрібно переконатися, що на рахунок такого громадянина надходять кошти. Якщо не виписка, то це може бути податкова декларація ФОП. Не отримавши такі документи, він не стане укладати з ним договір.

Подаючи заявку в МФО SOS CREDIT, щоб отримати кредит на ремонт приватного будинку або квартири, ви позбавляєте себе від збору таких документів. Варто враховувати, за той час, що доведеться чекати довідку про доходи, можна отримати гроші, щоб купити необхідні матеріали для поліпшення житлових умов.

Умови:

 1. Під 0,01% на перший кредит.
 2. Позичальникам від 18 до 90 років.
 3. Віддалено.
 4. Розрахунок у формі переказу грошей на картку клієнта.
 5. За паспортом та ІПН.
 6. Від 500 гривень до 15000 гривень.
 7. Терміни від 7 до 65 днів.
 8. Цілодобово.
1. На офіційному сайті SOS CREDIT позичальник сам обирає скільки грошей в кредит на ремонт будинку і на яку кількість часу він хоче отримати. Це робиться автоматично на кредитному калькуляторі.
2. Реєструється особистий кабінет. Це робиться обов’язково. У нього можна входити 24/7, щоб подивитися інформацію за кредитом, погасити, отримати виписку про погашення, що, своєю чергою, є гарантією того, що більше до вас не буде запитань.
3. Надсилає заявку на вивчення скорингом. Вона працює автоматично, що вигідно, адже витрачається мінімум часу на її обробку. Якщо все добре, позичальник не припустився помилок, коли заповнював аплікаційну форму або ж це не витівки аферистів, то скоринг дає схвалення у видачі. Може статися так, що позичальник випадково вніс, поспішаючи, інформацію з помилкою — скоринг не пропустить таку заявку, але через добу можна подати її знову.
4. Система надасть договір, який потрібно прочитати і після — підписати.
5. Гроші зараховуються на картку.

Сайт і особистий кабінет створювалися таким чином, щоб клієнти могли без особливих зусиль з ними розібратися і взяти кредит на ремонт. Якщо якийсь крок викликає питання — звертайтеся до служби підтримки. Вона працює з 08:00 до 21:00 щодня.

Щоб не допускати прострочення, що тягне за собою додаткові штрафи — скористайтеся послугою пролонгації. Оформити її можна на 30 днів. Необхідно заздалегідь розрахувати такий розвиток ситуації, адже пролонгація оформляється за 3 дні до того, як закінчиться 2-й період надання послуг сервісом.

Погасити кредит можна:

 • В особистому кабінеті.
 • На сайті.
 • У терміналі ПриватБанку або іншої мережі.
 • Через касу банку.
 • Через касу Укрпошти.

Де взяти кредит на ремонт?

Як збільшити шанси в отриманні кредиту на ремонт

Якщо ви хочете взяти кредит на ремонт будинку або квартири в SOS CREDIT, потрібно вказувати виключно правдиву інформацію. Ми, своєю чергою, не ставимо зайвих запитань клієнтам, на це очікуємо, що вони не намагатимуться обдурити систему.

Якщо ви не могли взяти кредит на ремонт квартири або будинку в банку через кредитну історію і звернулися до нас, то в цьому є важлива перевага. Така співпраця допоможе її виправити. Крім того, чим більше мікрокредитів ви погасите, тим кращою кредитна історія ставатиме. Так позичальник доводить банкам, що дотримувався умов підписаних у договорі та не допускав прострочень.

SOS CREDIT допомагає українцям у поліпшенні умов їхньої нерухомості. Ми видаємо кредити швидко — за 15-20 хвилин. Отримайте гроші сьогодні, щоб придбати все, що ви хочете бачити у своєму домі. Ми працюємо виключно на вигідних умовах.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

961 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит