Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Миттєвий кредит онлайн – основні переваги

 1. Чому миттєві кредити на картку користуються попитом
 2. Даємо кредит миттєво на карту на будь-які потреби
 3. Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT
 4. Умови отримання грошей від Sos Credit
 5. Миттєві гроші на картку: алгоритм оформлення кредиту
 6. Вимоги до позичальників в Sos Credit
 7. Як повернути моментальний займ на карту
 8. Популярні питання

Не так давно банківська картка була рідкістю, але сьогодні більшість кредитів реалізуються саме за її допомоги. Все більше людей відмовляється від паперових та дрібних грошах, яких із часом збирається надто багато і вони віднімають забагато місця в гаманці. Зараз практично скрізь можна розплатитися карткою, тому це зручно і практично.  Найближчим часом транспортні засоби країни мають на меті перейти саме на такий спосіб оплати.  До того ж, метрополітен Києва вже оснащений спеціальними турнікетами, до яких варто лише прикласти картку, щоб автоматично зняти оплату за проїзд.

Чому миттєві кредити на картку користуються попитом

Тому що, коли гроші потрібні терміново, то людині набагато вигідніше витратити до 20 хвилин свого часу на їхнє отримання.  При цьому, їй навіть не потрібно виходити з дому. Вона не шукає поручителів та не збирає довідки. Заявку можна оформити, сидячи у себе на кухні, або в громадському транспорті, якщо ви їдете після роботи. В Україні досить МФО для оформлення мікрокредитів, за допомогою яких життя громадян стало набагато простіше. Одним із таких і є SOS CREDIT, компанія, яка перебуває на ринку мікрокредитування вже більше 4-х років.  З нею ви дійсно зможете оформити моментальний кредит на карту.

Даємо кредит миттєво на карту на будь-які потреби

На які цілі можна взяти кредит:

 1. подорож;
 2. ремонт житла;
 3. лікування;
 4. подарунки;
 5. освіта.

Ми не запитуємо, для чого клієнтам гроші — наше завдання полягає в тому, аби їм допомогти та зробити зручні умови для співпраці.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT

 1. Якщо клієнт не встигає провести оплату, то може оформити пролонгацію до 30 днів.  Вона зручна ще й тим, що не передбачає собою відсотки.  До того ж, доступна необмежену кількість разів.
 2. Серед наших клієнтів є ті, що звертаються до наших послуг регулярно, тому для них ми приготували Програму Лояльності.  Максимальна знижка в ній -50%, завдяки чому повертати доводиться половину від усієї суми.  Якщо вчасно погасити першу позику, то -5% вже у вас в кишені.
 3. Для оформлення потрібен тільки паспорт та ІПН.
 4. Наш сервіс цілодобовий.
 5. Отримати гроші можна за 20 хвилин, якщо це перше ваше звернення до нас і моментальну відповідь для всіх наступних.  Кредит від SOS CREDIT дійсно швидкий.
 6. Вся процедура відбувається через інтернет.

Ми намагаємося створити всі умови, аби це був реально вигідний та моментальний кредит онлайн на карту в Україні з усіх існуючих.

Умови отримання грошей від Sos Credit

Клієнти Особи від 18 років
Термін До 30 днів
Сума для новичків До 10 000 гривень
Сума для постійних клиентів  До 15 000 гривень
Спосіб отримання На картку будь-якого банку країни
Ставка у відсотках 0,01%
Форма кредитної послуги Тільки онлайн
Фінансовий розрахунок Через сайт, термінал, касу банку чи Укрпошти

Миттєві гроші на картку: алгоритм оформлення кредиту

 1. Реєстрація Особистого Кабінету.  Для цього потрібно небагато: мобільний телефон та електронна пошта.  Вивчіть політику конфіденційності, яку ми пропонуємо та для згоди натисніть на кнопку “Продовжити”.
 2. Аби отримати миттєвий кредит на картку розрахуйте на Кредитному  Калькуляторі, який розташованому на сайті, суму та терміни кредитування.
 3. Після цього потрібно заповнити анкету, внести дані з паспорта та ІПН.  Оформлення відбувається без довідок. Вказуйте виключно актуальні дані, адже це гарантує успішність заявки.
 4. Закріпіть за Особистим Кабінетом банківську картку. Гроші надійдуть саме на неї і вона ж може послужити вам, аби погасити кредит.
 5. Після того, як заявка буде схвалена вивчіть умови договору і підпишіть його.

Вимоги до позичальників в Sos Credit

Щоб отримати моментальний кредит на карту ви повинні бути повнолітнім, а також мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Погашення повинно відбуватися в терміни, зазначені під час подачі заявки, або ж необхідно оформити пролонгацію, яка дає відстрочку.

Миттєвий кредит онлайн на картку в Україні

Як повернути моментальний займ на карту

Для цього є відразу кілька варіантів:

 1. Через Особистий Кабінет, використовуючи банківську картку. Це найзручніший варіант, тому що ви не будете переплачувати і вносити комісію за надання послуг.
 2. Через термінал ПриватБанку або іншої мережі.  Зараз вони знаходяться в багатьох супермаркетах і розважальних центрах. Відділення банків теж знаходяться у кожному районі.
 3. Звернутися до каси банку або Укрпошти.

Для пункту № 2 і №3 потрібно мати при собі реквізити для оплаты та точну суму для погашення. Також варто не забувати, що зарахування такими способами відбувається до 3-х днів, тому грамотно розраховуйте час.

Популярні питання

Ми підготували змістовні відповіді на питання, які найчастіше виникають у наших клієнтів.

Як оформити онлайн заявку

Для цього варто відкрити сайт SOS CREDIT.  Праворуч ви побачите спеціальне віконце, де можна буде розрахувати суму до повернення і дату, до якої ми надамо потрібну суму.  Після цього потрібно натиснути на велику кнопку внизу, виділену червоним: “Отримати кредит …”.  Аби мати миттєві гроші на карту досить швидко та легко — виконуйте інструкції, зазначені на сайті.

Яку суму можна отримати в кредит

Наш кредит онлайн на карту миттєво передбачає, що при першому зверненні можна взяти в борг до 10 000 гривень.  Наступна сума буде більшою: до 15 000 гривень і миттєве рішення по заявці.

Миттєвий кредит онлайн на картку в Україні

Як продовжити моментальний займ на карту без штрафів

Якщо до погашення залишилося всього кілька днів, але ви розумієте, що у вас не виходить, то необхідно оформити пролонгацію. Робиться це протягом 3 днів до того, як кредитування буде припинено або ж протягом 30 днів після того, як прострочення буде здійснено. Пам’ятайте, що завжди можна звернутися до наших фахівців, які підкажуть, як це правильно зробити.

Чому краще звернутися в Sos Credit для оформлення моментального кредиту

Ми дбаємо про своїх клієнтів та пропонуємо їм знижки на свої послуги.  Сам сервіс працює на цілодобовій основі, аби ви могли звернутися, коли у вас з’явиться в цьому необхідність. Ми є мікрофінансовою компанією, яка видає кредити під 0,01%.

1165 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит