Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ЗАОЩАДЖУВАТИ ГРОШІ? ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!

Коли зауваження друзів і родичів на кшталт: “ти спускаєш всі гроші на вітер”, “купуєш те, що тобі не потрібно”, “безвідповідально підходиш до фінансового планування” і так далі, починають дратувати, а грошей дійсно не вистачає, варто вжити заходів. І зараз мова йде не стільки про те, як уникнути непрошених порад і захистити себе від цікавості оточуючих, які раз у раз планують допомогти вам у вирішенні проблем, скільки про те, як економити.

Як заощаджувати гроші? Із задоволенням!

Завести свиню-скарбничку, докладно записувати свої доходи та витрати, купувати більш дешевий одяг і взуття: напевно кожен із вас перепробував тисячу та один спосіб впорядкувати фінансові справи. Ось тільки…. це все марно.

У чому ваш інтерес?

Наприклад, ваша пристрасть – кулінарія. Згадайте той натхненний настрій, в якому ви готуєте страву по новому рецепту, з яким задоволенням підбираєте продукти, спеції, інвентар. Процес приготування не менш важливий ніж результат, правда? Ви відчуваєте запахи, смаки і їх відтінки, ретельно підходите до кожного з процесів. Тобто, всі 100% часу, проведені на кухні, отримуєте справжнє задоволення від того, що відбувається навколо.

Як заощаджувати гроші? Із задоволенням!

Розглянемо іншу ситуацію: ви думаєте про те, що непогано було б зайнятися спортом. Раз у раз читаєте статті про здоровий спосіб життя в Men’s Health, слухаєте чергові розповіді колег з розряду “як класно пропливти пару кілометрів брасом після дня, проведеного в офісному кріслі”, ліниво переглядаєте сайт найближчого фітнес клубу. Ні, ви навіть можете сходити на тренування і чесно відпрацювати цілу годину. З одного боку, це корисно для здоров’я, та й буде про що поговорити з колегами на роботі. Ось тільки, якщо бути з собою до кінця чесними, задоволення від такого тренування ви не отримуєте. Навіть навпаки.

Хто винен і що робити?

Інтерес, азарт, іскра або те, що модно називати мотивацією. Саме за рахунок цього ми отримуємо задоволення від життя, будь то кругосвітню подорож або вивчення англійської мови. Де ж його взяти, запитаєте ви, якщо словосполучення “економити гроші” пов’язане для нас виключно з обмеженнями?

  • “Розбудіть” свою внутрішню дитину. Згадайте, з яким інтересом діти вивчають усе нове. У них горять очі, енергія б’є ключем, а руки раз у раз тягнуться до чогось незвіданого. У кожному з нас живе такий же непосидючий, залишилося тільки привести його до тями. Подумайте, чого б вам хотілося? Відкиньте всі дорослі “треба”, “повинен”, вийдіть за рамки та зробіть це.
  • Тепер усе по-іншому. Чим доросліші ми стаємо, тим більше наша поведінка нагадує комп’ютерну програму. У мозку міцно вкоренилися нейронні зв’язки, за рахунок яких ми думаємо і діємо за певним шаблоном. Насправді ж варіантів вирішення однієї й тієї ж ситуації існує незліченна кількість. Ми ходимо знайомою стежкою і просто їх не помічаємо, втрачаємо шанси, пропускаємо можливості. Як це змінити?

Як заощаджувати гроші? Із задоволенням!

Почніть з простого: поміняйте маршрут від будинку до роботи, знайдіть кілька варіантів вирішення однієї і тієї ж задачі, знайомтеся з новими людьми. Загалом, ваше завдання – розширити своє уявлення про навколишній світ. Згодом це буде даватися все простіше, а результати стануть помітніше. Таким чином ви навчитеся шукати індивідуальний підхід до кожної ситуації, з огляду на попередній досвід.

  • Прислухайтеся до себе. Визначте свої інтереси, подумайте, а що в кожному з них вас приваблює і як заняття улюбленою справою впливає на вашу особистість. Яких нових якостей ви набуваєте під час заняття улюбленою справою?

Чим докладніше та уважніше ви пропрацюєте ці питання, тим швидше дізнаєтеся як економити гроші, перестанете шукати, де взяти в борг і почнете заощаджувати.

Як заощаджувати гроші? Із задоволенням!

Бачу ціль – не бачу перешкод

  • Мета. Головне визначитися, навіщо вам економити та куди підуть збережені гроші. Виберіть те, чого ви дійсно хочете. Мета не обов’язково повинна бути масштабною, невеликі цілі теж рахуються.
  • Стратегія. Це шлях, яким ви підете. Тут можуть бути варіанти: економити гроші за рахунок виключення однієї статті витрат, детального аналізу витрат для пошуку помилок в бюджеті, скорочення витрат в цілому.
  • Тактика. Після того як ми зрозуміли мету, а також загальну стратегію, прийшов час скласти детальний план. Почніть з плану на день, тиждень або місяць. Рекомендуємо слідувати йому, адже це один з основних етапів нашої операції “як економити гроші”, ви ж не хочете знову взяти гроші в борг?

Як заощаджувати гроші? Із задоволенням!

  • Вторинна вигода. Знайдіть ще кілька переваг у режимі економії. Наприклад, ви вирішили менше витрачати на продукти та виключили чіпси, солодке і газовану воду. Крім того, що економія відбивається на вашому бюджеті, ви ще: знизите ймовірність цукрового діабету, схуднете, нормалізуєте водний баланс за рахунок заміни солодкої газованої води на звичайну та інше. Цей перелік можна продовжувати нескінченно, складіть свій. І чим довше він буде, тим краще.
  • Змагайтеся. Дух суперництва підбадьорює і допомагає не зійти з дистанції. Влаштуйте своєрідний челендж з друзями або родичами, щоб з’ясувати, хто ж із вас економніший.

Як бачите, будь-якому, навіть не дуже цікавому заняттю можна додати фарб. Сподіваємося, ви раз і назавжди відповісте на питання: “Як економити гроші?” І досягнете поставленої мети.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1170 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит