Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ГРОШІ: ЯК БУТИ?

Ситуації, в яких терміново потрібні гроші, можуть виникнути у кожного з нас. Раптова поломка коштовної побутової техніки, незапланований ремонт, запрошення на свято, можливість відпочити за помірною ціною. На жаль, не кожен може швидко зорієнтуватися і зрозуміти де взяти грошей терміново. Ми пропонуємо скористатися одним із запропонованих нижче засобів. Обирайте, який підходить саме вам, виходячи з суми і терміновості питання.

Де терміново взяти грошей без переплат?

Не всі люблять лізти у борги і брати кредити, щоб отримати потрібну суму. Чи можна знайти кошти, не використовуючи позику? Багато людей продають свій одяг, який не носять або цінний інструмент. Помістіть оголошення про продаж на спеціалізованому сайті.

Терміново потрібні гроші: як бути?

Ще варіант – тимчасовий підробіток з погодинною оплатою. Обирайте, що вам зручніше: заробіток в Інтернеті або часткова зайнятість, яка потребує 2-3 години вільного часу. Коли терміново потрібні гроші, можна зайнятися:

  • кур’єрською доставкою;
  • • роздачею листівок;
  • • вантажними роботами.

Деякі напрямки діяльності оплачуються погодинно або в кінці відпрацьованого дня, що допоможе отримати готівкові кошти оперативно, без додаткового працевлаштування і особливих зусиль.

Де можна отримати невеликий кредит онлайн?

Якщо вам терміново потрібні гроші, але сума невелика – до 3000 гривень, можна звернутися в банк. Якщо ви офіційно не працевлаштовані або є проблеми з кредитною історією, простіше йти за допомогою у мікрофінансову організацію (МФО).

Основні переваги мікропозик в МФО:

  1. Мінімальний термін. Можна оформити кредит терміном від 1 до 30 днів. Навіщо переплачувати зайві відсотки, якщо гроші потрібні ненадовго?
  2. Оперативність. Розгляд заявки і видача грошей займає до 20 хвилин.
  3. Мінімум документів. Для отримання кредиту онлайн необхідні паспорт та ідентифікаційний код.
  4. Привабливі умови. Повернення позичкових коштів в обумовлені терміни підвищує рівень довіри до клієнта, в наступний раз він вже може отримати потрібну суму на більш вигідних умовах. Наприклад, SOS CREDIT пропонує постійним клієнтам промокодом, що дозволяють економити до 50%, участь у Програмі Лояльності, послугу «Кредит по SMS» та інші цікаві бонуси.

Повернути борг можна різними засобами – оплатити через термінал, перерахувати платіж через касу банку, скористатися послугами Укрпошти або перевести гроші з банківської картки.

Терміново потрібні гроші: як бути?

Як допоможе кредитна карта, якщо терміново потрібні гроші?

Якщо вам вже виповнилося 18 років, можна отримати в банку кредитну картку. Сьогодні практично кожен банк пропонує такий продукт. Можна виділити 3 види карт:

  • Класична. Її може оформити практично будь-який клієнт, незалежно від статусу і рівня доходу. Недолік – мінімальний ліміт і відсоток за зняття, якщо ви вирішили перевести в готівку гроші в банкоматі.
  • Золота. Якщо ви вже тривалий час є клієнтом банку, вам можуть запропонувати VIP-карту з більш вигідними умовами: знижений відсоток за користування грошима, обслуговування поза чергою і досить високий ліміт на рахунку.
  • Кобредінгова. Відносно нова банківська послуга. Картка дозволяє не ламати голову над тим, де взяти грошей терміново і збирати бонуси за користування послугами інших фірм, які є партнерами банку. Надалі бонуси можна використовувати для покупок в Інтернеті або розраховуватися за послуги.

Часто в банках передбачено пільговий період користування карткою. Якщо терміново потрібні гроші, ви можете використовувати їх без переплати комісій, за умови повного повернення всієї суми до закінчення пільгового терміну.

 

 

824 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит