Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ГРОШІ: ЯК БУТИ?

Ситуації, в яких терміново потрібні гроші, можуть виникнути у кожного з нас. Раптова поломка коштовної побутової техніки, незапланований ремонт, запрошення на свято, можливість відпочити за помірною ціною. На жаль, не кожен може швидко зорієнтуватися і зрозуміти де взяти грошей терміново. Ми пропонуємо скористатися одним із запропонованих нижче засобів. Обирайте, який підходить саме вам, виходячи з суми і терміновості питання.

Де терміново взяти грошей без переплат?

Не всі люблять лізти у борги і брати кредити, щоб отримати потрібну суму. Чи можна знайти кошти, не використовуючи позику? Багато людей продають свій одяг, який не носять або цінний інструмент. Помістіть оголошення про продаж на спеціалізованому сайті.

Терміново потрібні гроші: як бути?

Ще варіант – тимчасовий підробіток з погодинною оплатою. Обирайте, що вам зручніше: заробіток в Інтернеті або часткова зайнятість, яка потребує 2-3 години вільного часу. Коли терміново потрібні гроші, можна зайнятися:

  • кур’єрською доставкою;
  • • роздачею листівок;
  • • вантажними роботами.

Деякі напрямки діяльності оплачуються погодинно або в кінці відпрацьованого дня, що допоможе отримати готівкові кошти оперативно, без додаткового працевлаштування і особливих зусиль.

Де можна отримати невеликий кредит онлайн?

Якщо вам терміново потрібні гроші, але сума невелика – до 3000 гривень, можна звернутися в банк. Якщо ви офіційно не працевлаштовані або є проблеми з кредитною історією, простіше йти за допомогою у мікрофінансову організацію (МФО).

Основні переваги мікропозик в МФО:

  1. Мінімальний термін. Можна оформити кредит терміном від 1 до 30 днів. Навіщо переплачувати зайві відсотки, якщо гроші потрібні ненадовго?
  2. Оперативність. Розгляд заявки і видача грошей займає до 20 хвилин.
  3. Мінімум документів. Для отримання кредиту онлайн необхідні паспорт та ідентифікаційний код.
  4. Привабливі умови. Повернення позичкових коштів в обумовлені терміни підвищує рівень довіри до клієнта, в наступний раз він вже може отримати потрібну суму на більш вигідних умовах. Наприклад, SOS CREDIT пропонує постійним клієнтам промокодом, що дозволяють економити до 50%, участь у Програмі Лояльності, послугу «Кредит по SMS» та інші цікаві бонуси.

Повернути борг можна різними засобами – оплатити через термінал, перерахувати платіж через касу банку, скористатися послугами Укрпошти або перевести гроші з банківської картки.

Терміново потрібні гроші: як бути?

Як допоможе кредитна карта, якщо терміново потрібні гроші?

Якщо вам вже виповнилося 18 років, можна отримати в банку кредитну картку. Сьогодні практично кожен банк пропонує такий продукт. Можна виділити 3 види карт:

  • Класична. Її може оформити практично будь-який клієнт, незалежно від статусу і рівня доходу. Недолік – мінімальний ліміт і відсоток за зняття, якщо ви вирішили перевести в готівку гроші в банкоматі.
  • Золота. Якщо ви вже тривалий час є клієнтом банку, вам можуть запропонувати VIP-карту з більш вигідними умовами: знижений відсоток за користування грошима, обслуговування поза чергою і досить високий ліміт на рахунку.
  • Кобредінгова. Відносно нова банківська послуга. Картка дозволяє не ламати голову над тим, де взяти грошей терміново і збирати бонуси за користування послугами інших фірм, які є партнерами банку. Надалі бонуси можна використовувати для покупок в Інтернеті або розраховуватися за послуги.

Часто в банках передбачено пільговий період користування карткою. Якщо терміново потрібні гроші, ви можете використовувати їх без переплати комісій, за умови повного повернення всієї суми до закінчення пільгового терміну.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1225 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит