Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

МІКРОКРЕДИТУВАННЯ: ПРИЧИНИ ПОПУЛЯРНОСТІ

Слово “мікрокредитування” з’явилося на устах українців не так давно. З кожним днем ​​все більше і більше людей беруть кредити онлайн, стаючи клієнтами мікрофінансових компаній. Давайте ж розберемося докладніше, що таке мікрокредитування і чому воно таке популярне?

Ідея

Автором ідеї став Мухаммед Юнус, професор економіки з Бангладеш. Мухаммед отримав освіту на економічному факультеті Даккотского університету. Після цього хлопець працював з відомими економістами Нурул Ісламом і Рехманом Собхані. Коли Мухаммед повернувся на батьківщину, він вирішив допомогти своїй країні, яка переживала не найкращі часи. У 1974 році у Бангладеші настав голод.

Мікрокредитування: причини популярності

Юнус з’ясував, що навіть мінімальний кредит здатний вплинути на виживання людини в подібних умовах. Молодий професор вирішив перевірити теорію дослідним шляхом, задіюючи власні заощадження. Перший кредит розміром в 27 $ був виданий жінкам, які працювали на фабриці бамбукових меблів. До речі, саме тоді він зазначив, що банки не бажають зв’язуватися з бідняками через високі ризики неповернення грошей.

Вихід

Зовсім скоро, через пару років, Мухаммед відкрив власний банк під назвою “Грамін”, який спеціалізувався на мікрокредитуванні соціально незахищених верств населення. В цілому банк видав близько 4 мільйонів позик загальною сумою в 5 мільярдів доларів. Щоб забезпечити повернення коштів, фахівці розробили систему кругової поруки. Як це відбувалося на практиці?

Люди, які зацікавлені в кредитуванні утворюють неформальну групу. Кожен з них ручається за іншого, також вони отримують вигідну процентну ставку. В результаті клієнти задоволені можливістю взяти кредит, а банк – гарантіями повернення коштів.

Мікрокредитування сьогодні

Якщо говорити про сучасні реалії, то саме на досвіді Мухаммеда Юнуса базуються пропозиції всіх мікрокредитних компаній не тільки в Україні, але і в світі. І SOS CREDIT не виняток. За даними Міжнародного банку в світі існує близько 7000 мільйонів мікрофінансових організацій, в той час як клієнтами, які надають перевагу кредитам онлайн є більш ніж 16 млн. Чоловік.

Мікрокредитування: причини популярності

Що ж приваблює клієнтів?

В основному клієнтами мікрокредітних організацій є люди, які намагалися брати кредити в банку і зазнали поразки. Здебільшого позичальники не мають змоги впоратися з вимогами, які банківські установи висувають клієнту: поручителі, застави, довідка з місця роботи та довідка про доходи. А якщо людина не має офіційної роботи? Або його кредитна історія далека від ідеалу?

Лояльність – саме за рахунок неї мікрофінансові організації все активніше розвиваються в Україні. До того ж, оформлення кредиту онлайн займає не більше 20 хвилин, та й не вимагає особливого пакету документів.

Навіщо брати кредит онлайн?

Мікрокредитування: причини популярності

В основному клієнти беруть невеликі грошові суми для термінових витрат: оплати комунальних платежів, придбання техніки, інші невідкладні потреби. Відомі випадки, коли позичальники ставали постійними клієнтами у МФО. Деякі брали 1-2 кредита і, виправивши своє фінансове становище, більше не поверталися до позик. Але є і ті, на рахунку яких більше 50 і навіть 100 кредитів.

Оформлення позик онлайн набагато простіше, ніж здається. А ще незаперечна перевага МФО і компанії зокрема – гроші на карті вже через 15 хвилин. Як бачите, вплив Мухаммеда Юнуса на стан ринку мікрокредитування неоціненний. Хоча за останні десятиліття багато що змінилося, але потреба в більш лояльному і надійному кредиторі тільки зростає.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2148 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит