Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

МІКРОКРЕДИТУВАННЯ: ПРИЧИНИ ПОПУЛЯРНОСТІ

Слово “мікрокредитування” з’явилося на устах українців не так давно. З кожним днем ​​все більше і більше людей беруть кредити онлайн, стаючи клієнтами мікрофінансових компаній. Давайте ж розберемося докладніше, що таке мікрокредитування і чому воно таке популярне?

Ідея

Автором ідеї став Мухаммед Юнус, професор економіки з Бангладеш. Мухаммед отримав освіту на економічному факультеті Даккотского університету. Після цього хлопець працював з відомими економістами Нурул Ісламом і Рехманом Собхані. Коли Мухаммед повернувся на батьківщину, він вирішив допомогти своїй країні, яка переживала не найкращі часи. У 1974 році у Бангладеші настав голод.

Мікрокредитування: причини популярності

Юнус з’ясував, що навіть мінімальний кредит здатний вплинути на виживання людини в подібних умовах. Молодий професор вирішив перевірити теорію дослідним шляхом, задіюючи власні заощадження. Перший кредит розміром в 27 $ був виданий жінкам, які працювали на фабриці бамбукових меблів. До речі, саме тоді він зазначив, що банки не бажають зв’язуватися з бідняками через високі ризики неповернення грошей.

Вихід

Зовсім скоро, через пару років, Мухаммед відкрив власний банк під назвою “Грамін”, який спеціалізувався на мікрокредитуванні соціально незахищених верств населення. В цілому банк видав близько 4 мільйонів позик загальною сумою в 5 мільярдів доларів. Щоб забезпечити повернення коштів, фахівці розробили систему кругової поруки. Як це відбувалося на практиці?

Люди, які зацікавлені в кредитуванні утворюють неформальну групу. Кожен з них ручається за іншого, також вони отримують вигідну процентну ставку. В результаті клієнти задоволені можливістю взяти кредит, а банк – гарантіями повернення коштів.

Мікрокредитування сьогодні

Якщо говорити про сучасні реалії, то саме на досвіді Мухаммеда Юнуса базуються пропозиції всіх мікрокредитних компаній не тільки в Україні, але і в світі. І SOS CREDIT не виняток. За даними Міжнародного банку в світі існує близько 7000 мільйонів мікрофінансових організацій, в той час як клієнтами, які надають перевагу кредитам онлайн є більш ніж 16 млн. Чоловік.

Мікрокредитування: причини популярності

Що ж приваблює клієнтів?

В основному клієнтами мікрокредітних організацій є люди, які намагалися брати кредити в банку і зазнали поразки. Здебільшого позичальники не мають змоги впоратися з вимогами, які банківські установи висувають клієнту: поручителі, застави, довідка з місця роботи та довідка про доходи. А якщо людина не має офіційної роботи? Або його кредитна історія далека від ідеалу?

Лояльність – саме за рахунок неї мікрофінансові організації все активніше розвиваються в Україні. До того ж, оформлення кредиту онлайн займає не більше 20 хвилин, та й не вимагає особливого пакету документів.

Навіщо брати кредит онлайн?

Мікрокредитування: причини популярності

В основному клієнти беруть невеликі грошові суми для термінових витрат: оплати комунальних платежів, придбання техніки, інші невідкладні потреби. Відомі випадки, коли позичальники ставали постійними клієнтами у МФО. Деякі брали 1-2 кредита і, виправивши своє фінансове становище, більше не поверталися до позик. Але є і ті, на рахунку яких більше 50 і навіть 100 кредитів.

Оформлення позик онлайн набагато простіше, ніж здається. А ще незаперечна перевага МФО і компанії зокрема – гроші на карті вже через 15 хвилин. Як бачите, вплив Мухаммеда Юнуса на стан ринку мікрокредитування неоціненний. Хоча за останні десятиліття багато що змінилося, але потреба в більш лояльному і надійному кредиторі тільки зростає.

 

 

 

698 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит