Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

МІКРОКРЕДИТУВАННЯ: ПРИЧИНИ ПОПУЛЯРНОСТІ

Слово “мікрокредитування” з’явилося на устах українців не так давно. З кожним днем ​​все більше і більше людей беруть кредити онлайн, стаючи клієнтами мікрофінансових компаній. Давайте ж розберемося докладніше, що таке мікрокредитування і чому воно таке популярне?

Ідея

Автором ідеї став Мухаммед Юнус, професор економіки з Бангладеш. Мухаммед отримав освіту на економічному факультеті Даккотского університету. Після цього хлопець працював з відомими економістами Нурул Ісламом і Рехманом Собхані. Коли Мухаммед повернувся на батьківщину, він вирішив допомогти своїй країні, яка переживала не найкращі часи. У 1974 році у Бангладеші настав голод.

Мікрокредитування: причини популярності

Юнус з’ясував, що навіть мінімальний кредит здатний вплинути на виживання людини в подібних умовах. Молодий професор вирішив перевірити теорію дослідним шляхом, задіюючи власні заощадження. Перший кредит розміром в 27 $ був виданий жінкам, які працювали на фабриці бамбукових меблів. До речі, саме тоді він зазначив, що банки не бажають зв’язуватися з бідняками через високі ризики неповернення грошей.

Вихід

Зовсім скоро, через пару років, Мухаммед відкрив власний банк під назвою “Грамін”, який спеціалізувався на мікрокредитуванні соціально незахищених верств населення. В цілому банк видав близько 4 мільйонів позик загальною сумою в 5 мільярдів доларів. Щоб забезпечити повернення коштів, фахівці розробили систему кругової поруки. Як це відбувалося на практиці?

Люди, які зацікавлені в кредитуванні утворюють неформальну групу. Кожен з них ручається за іншого, також вони отримують вигідну процентну ставку. В результаті клієнти задоволені можливістю взяти кредит, а банк – гарантіями повернення коштів.

Мікрокредитування сьогодні

Якщо говорити про сучасні реалії, то саме на досвіді Мухаммеда Юнуса базуються пропозиції всіх мікрокредитних компаній не тільки в Україні, але і в світі. І SOS CREDIT не виняток. За даними Міжнародного банку в світі існує близько 7000 мільйонів мікрофінансових організацій, в той час як клієнтами, які надають перевагу кредитам онлайн є більш ніж 16 млн. Чоловік.

Мікрокредитування: причини популярності

Що ж приваблює клієнтів?

В основному клієнтами мікрокредітних організацій є люди, які намагалися брати кредити в банку і зазнали поразки. Здебільшого позичальники не мають змоги впоратися з вимогами, які банківські установи висувають клієнту: поручителі, застави, довідка з місця роботи та довідка про доходи. А якщо людина не має офіційної роботи? Або його кредитна історія далека від ідеалу?

Лояльність – саме за рахунок неї мікрофінансові організації все активніше розвиваються в Україні. До того ж, оформлення кредиту онлайн займає не більше 20 хвилин, та й не вимагає особливого пакету документів.

Навіщо брати кредит онлайн?

Мікрокредитування: причини популярності

В основному клієнти беруть невеликі грошові суми для термінових витрат: оплати комунальних платежів, придбання техніки, інші невідкладні потреби. Відомі випадки, коли позичальники ставали постійними клієнтами у МФО. Деякі брали 1-2 кредита і, виправивши своє фінансове становище, більше не поверталися до позик. Але є і ті, на рахунку яких більше 50 і навіть 100 кредитів.

Оформлення позик онлайн набагато простіше, ніж здається. А ще незаперечна перевага МФО і компанії зокрема – гроші на карті вже через 15 хвилин. Як бачите, вплив Мухаммеда Юнуса на стан ринку мікрокредитування неоціненний. Хоча за останні десятиліття багато що змінилося, але потреба в більш лояльному і надійному кредиторі тільки зростає.

 

 

 

261 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит