Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Гроші до зарплати онлайн на картку

 1. Умови отримання кредиту до зарплати
 2. Де взяти кредит до зарплати в Україні?
 3. Хто може взяти кредит до зарплати?
 4. Як оформити займ до зарплати в SOS CREDIT?
 5. Як швидко отримати гроші до зарплати?
 6. Як повернути гроші?
 7. Популярні питання

Іноді трапляється так, що кредит до зарплати онлайн – це єдиний вихід із ситуації. Адже у родичів, друзів і сусідів не завжди можна позичити кілька сотень гривень до зарплати.

З одного боку, зайти на сайт фінансової організації набагато простіше, ніж шукати того, хто дасть гроші в борг, а з іншого, онлайн сервіс не буде питати про цілі кредитування і вимагати пояснень про призначення суми. Та й переказ на карту займе всього лише 5 хвилин після схвалення платежу.

Умови отримання кредиту до зарплати

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Де взяти кредит до зарплати в Україні?

Наш сайт SOS CREDIT надає онлайн кредити всім охочим громадянам України незалежно від кредитної історії, працевлаштування та рівня доходу. Щоб отримати гроші на карту, вам потрібно заповнити аплікаційну форму.

Вона складається з питань, відповіді на які допоможуть дізнатися про позичальника основну контактну інформацію, паспортні дані та ІПН. Після заповнення ви відправляєте заявку на розгляд і отримуєте миттєве рішення.

Хто може взяти кредит до зарплати?

Взяти гроші до зарплати на картку можна тим, хто досяг 18 років і проживає на території України, за винятком Автономної Республіки Крим та зони антитерористичної операції.

Гроші в борг через інтернет доступні жінкам і чоловікам, пенсіонерам, студентам і безробітним. До речі, кредитна історія не завжди відіграє вирішальну роль. Ми видаємо швидкі займи в Сумській, Київській, Дніпропетровській та інших областях України.

Отримати додаткові кошти для зарплати

Як оформити займ до зарплати в SOS CREDIT?

Щоб отримати займ до зарплати на карту, потрібно просто заповнити спеціальну форму і відповісти на кілька запитань. В цілому це займає всього лише кілька хвилин. Наші постійні клієнти самі переконалися в цьому на власному досвіді.

Переваги онлайн кредитування:

 • Мінімум питань в анкеті. Ми підібрали для вас тільки найпростіші питання, відповівши на які ваші шанси на отримання мікропозик збільшуються;
 • Миттєва верифікація карти. Підтвердження по вашій картці відбувається протягом 5 хвилин;
 • Без довідки про доходи. Багато фінансових установ вимагають довідку про доходи, ми скасували цю опцію і довіряємо вам на слово!

Як швидко отримати гроші до зарплати?

Гроші до зарплати ми переводимо на карту відразу ж після схвалення заявки. Вам залишиться тільки перевести в готівку суму в банкоматі або ж оплатити покупку через інтернет.

Як повернути гроші?

Щоб повернути гроші в нашому арсеналі є безліч варіантів, зверніть увагу, деякі з них доступні цілодобово:

 • Переказ за допомогою Особистого Кабінету;
 • Переказ в банківському відділенні;
 • Оплата у відділенні Укрпошти;
 • Оплата через Айбокс.

До речі, перевага оплати за Особистим Кабінетом, оскільки перерахування відбувається в максимально короткі терміни.

Взяти гроші до зарплати через інтернет

Популярні питання

Багато наших клієнтів цікавляться, чи можна продовжити кредит через інтернет? Звичайно, ми надаємо можливість пролонгації на 7, 15 і 30 днів. Щоб підключити цю послугу, вам необхідно всього лише зайти до кабінету, вибрати термін пролонгації і погодитися з умовами продовження виплати.

Які потрібні документи для отримання кредиту до зарплати?

Щоб отримати в борг на банківську картку, вам знадобиться тільки паспорт або ID-карта та ІПН. Додаткові довідки, які часто потрібні в банку, не потрібні. Саме тому зібрати пакет необхідних документів відбувається практично миттєво!

Які вимоги до позичальників?

Відносно вимог до позичальників, в тому числі і з поганою кредитною історією,

Переваги нашого сервісу:

 • Досягнення повноліття. Якщо вам виповнилося 18 років, ви можете отримати швидкий кредит;
 • Громадянство України. Зверніть увагу, взяти гроші і зробити погашення можна тільки перебуваючи в Україні;
 • Дотримання умов договору. Це зовсім не складно, вам потрібно всього лише оплатити суму кредиту і відсотки в обумовлений термін.

Як бачите, все просто і прозоро.

Яку максимальну суму грошей можна взяти в кредит до зарплати?

Ті клієнти, які подають заявку на швидкі гроші вперше, можуть отримати до 7 000 гривень. До речі, переказ можна отримати на зарплатну карту або будь-яку іншу. Головне, щоб вона була чинною.

В якому місті можна оформити заявку?

Онлайн кредити хороші тим, що подати заявку можна в будь-якому куточку України, де є інтернет. Адже для доступу на сайт потрібен тільки гаджет і стабільна передача даних. Тільки уявіть, ви перебуваєте у відрядженні в іншому місті і вам терміново знадобилися гроші. Все, що потрібно зробити – це перейти на сайт і за кілька хвилин отримати гроші з мінімальною комісією.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1609 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит