ГРОШІ ПІД РОЗПИСКУ ВІД ПРИВАТНИХ ОСІБ – БРАТИ ЧИ НІ?
У будь-який час будуть існувати приватні кредитори, готові запропонувати потрібну вам суму під певний відсоток. Гроші в борг під розписку – одна з форм кредитування, яка користується популярністю. Оголошення від приватних осіб легко знайти в газетах або в мережі Інтернет. Що ж ховається за цією послугою?
Хто і на яких умовах отримує гроші під розписку?
Основні споживачі такої послуги як приватний кредит – українці, які не можуть звернутися до банку.
Чому клієнти звертаються за допомогою до приватних осіб:
- Зіпсована кредитна історія і низький рейтинг.
- Наявність одного або декількох незакритих кредитів.
- Наявність родичів, у яких зафіксовані проблеми з законом.
Гроші в борг під розписку – це найчастіше маленькі суми. Для отримання не потрібно приносити документи, що підтверджують платоспроможність. Кредитора не цікавить джерело доходу, наявність боргів в інших фінорганізаціях та інші параметри, на які звертає увагу банк. Основний документ, який регулює взаємовідносини двох сторін – розписка.
Найчастіше одержувач складає її сам у присутності свідків, де прописує:
- Дату і місце написання.
- Місце проживання (своє і кредитора).
- Точну суму, яку йому видадуть на руки.
- Дату повернення кредиту.
- Повну суму до повернення.
Навіть якщо цей документ не буде завірений нотаріально, він буде мати юридичну силу.
Як взяти гроші під розписку і не потрапити до рук шахрая?
Щоб отримати бажану суму, необхідно знайти кредитора, готового позичити її. Знайти його нескладно – достатньо зайти в мережу Інтернет. Пам’ятайте про деякі правила, які допоможуть уникнути взаємодії з аферистами.
Не варто співпрацювати з людиною, яка обіцяє видати гроші під розписку тільки після внесення вами передплати. Найчастіше подібні кредитори зникають відразу ж після отримання авансу.
Не можна передавати розписку через треті руки, факсом або через e-mail до отримання кредиту. У підсумку позичальник може залишитися без грошей і при цьому вже буде винен. А ось шахрай в свою чергу має законне право вимагати від позичальника позичену суму з відсотками. Саме тому розписку потрібно складати при свідках з боку позичальника і ставити підпис лише після отримання бажаної суми в повному обсязі.
Після повного погашення клієнтом своїх зобов’язань, кредитор зобов’язаний повернути йому розписку. Або скласти свій документ, де вказати, що займ погашений повністю.
Гроші під розписку або онлайн-кредитування?
Перед тим як позичити гроші у приватної особи, необхідно ретельно обміркувати своє рішення. Що ви будете робити у разі настання прострочення і неможливості погашення боргу? Гроші видає приватна особа і малоймовірно, що вона запропонує реструктуризацію або пролонгацію. Існує високий ризик, що кредитор буде використовувати незаконні методи повернення боргу.
Якщо вам необхідно отримати гроші на законних підставах і під розумний відсоток, оформіть кредит онлайн. Сьогодні багато мікрофінансові організації (МФО) пропонують вигідні умови кредитування. Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT в будь-який момент готовий запропонувати новим клієнтам суму до 3 000 гривень на термін до 30 днів під 0,01%. Після схвалення заявки гроші оперативно перераховують на платіжну картку позичальника.
Гроші під розписку – швидкий, але не завжди надійний і безпечний спосіб отримати потрібну суму. Користуйтеся послугами перевірених компаній.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі; •те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту; •те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ; •те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін; •можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації; •те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати; • те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище. |