Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ГРОШІ ПІД РОЗПИСКУ ВІД ПРИВАТНИХ ОСІБ – БРАТИ ЧИ НІ?

У будь-який час будуть існувати приватні кредитори, готові запропонувати потрібну вам суму під певний відсоток. Гроші в борг під розписку – одна з форм кредитування, яка користується популярністю. Оголошення від приватних осіб легко знайти в газетах або в мережі Інтернет. Що ж ховається за цією послугою?

Хто і на яких умовах отримує гроші під розписку?

Основні споживачі такої послуги як приватний кредит – українці, які не можуть звернутися до банку.

Чому клієнти звертаються за допомогою до приватних осіб:

  • Зіпсована кредитна історія і низький рейтинг.
  • Наявність одного або декількох незакритих кредитів.
  • Наявність родичів, у яких зафіксовані проблеми з законом.

Гроші під розписку від приватних осіб — брати чи ні?

Гроші в борг під розписку – це найчастіше маленькі суми. Для отримання не потрібно приносити документи, що підтверджують платоспроможність. Кредитора не цікавить джерело доходу, наявність боргів в інших фінорганізаціях та інші параметри, на які звертає увагу банк. Основний документ, який регулює взаємовідносини двох сторін – розписка.

Найчастіше одержувач складає її сам у присутності свідків, де прописує:

  •  Дату і місце написання.
  • Місце проживання (своє і кредитора).
  • Точну суму, яку йому видадуть на руки.
  • Дату повернення кредиту.
  • Повну суму до повернення.

Навіть якщо цей документ не буде завірений нотаріально, він буде мати юридичну силу.

Як взяти гроші під розписку і не потрапити до рук шахрая?

Щоб отримати бажану суму, необхідно знайти кредитора, готового позичити її. Знайти його нескладно – достатньо зайти в мережу Інтернет. Пам’ятайте про деякі правила, які допоможуть уникнути взаємодії з аферистами.

Не варто співпрацювати з людиною, яка обіцяє видати гроші під розписку тільки після внесення вами передплати. Найчастіше подібні кредитори зникають відразу ж після отримання авансу.

Не можна передавати розписку через треті руки, факсом або через e-mail до отримання кредиту. У підсумку позичальник може залишитися без грошей і при цьому вже буде винен. А ось шахрай в свою чергу має законне право вимагати від позичальника позичену суму з відсотками. Саме тому розписку потрібно складати при свідках з боку позичальника і ставити підпис лише після отримання бажаної суми в повному обсязі.

Після повного погашення клієнтом своїх зобов’язань, кредитор зобов’язаний повернути йому розписку. Або скласти свій документ, де вказати, що займ погашений повністю.

Гроші під розписку від приватних осіб — брати чи ні?

Гроші під розписку або онлайн-кредитування?

Перед тим як позичити гроші у приватної особи, необхідно ретельно обміркувати своє рішення. Що ви будете робити у разі настання прострочення і неможливості погашення боргу? Гроші видає приватна особа і малоймовірно, що вона запропонує реструктуризацію або пролонгацію. Існує високий ризик, що кредитор буде використовувати незаконні методи повернення боргу.

Якщо вам необхідно отримати гроші на законних підставах і під розумний відсоток, оформіть кредит онлайн. Сьогодні багато мікрофінансові організації (МФО) пропонують вигідні умови кредитування. Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT в будь-який момент готовий запропонувати новим клієнтам суму до 3 000 гривень на термін до 30 днів під 0,01%. Після схвалення заявки гроші оперативно перераховують на платіжну картку позичальника.

Гроші під розписку – швидкий, але не завжди надійний і безпечний спосіб отримати потрібну суму. Користуйтеся послугами перевірених компаній.

 

1598 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит