Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ГРОШІ ПІД РОЗПИСКУ ВІД ПРИВАТНИХ ОСІБ – БРАТИ ЧИ НІ?

У будь-який час будуть існувати приватні кредитори, готові запропонувати потрібну вам суму під певний відсоток. Гроші в борг під розписку – одна з форм кредитування, яка користується популярністю. Оголошення від приватних осіб легко знайти в газетах або в мережі Інтернет. Що ж ховається за цією послугою?

Хто і на яких умовах отримує гроші під розписку?

Основні споживачі такої послуги як приватний кредит – українці, які не можуть звернутися до банку.

Чому клієнти звертаються за допомогою до приватних осіб:

  • Зіпсована кредитна історія і низький рейтинг.
  • Наявність одного або декількох незакритих кредитів.
  • Наявність родичів, у яких зафіксовані проблеми з законом.

Гроші під розписку від приватних осіб — брати чи ні?

Гроші в борг під розписку – це найчастіше маленькі суми. Для отримання не потрібно приносити документи, що підтверджують платоспроможність. Кредитора не цікавить джерело доходу, наявність боргів в інших фінорганізаціях та інші параметри, на які звертає увагу банк. Основний документ, який регулює взаємовідносини двох сторін – розписка.

Найчастіше одержувач складає її сам у присутності свідків, де прописує:

  •  Дату і місце написання.
  • Місце проживання (своє і кредитора).
  • Точну суму, яку йому видадуть на руки.
  • Дату повернення кредиту.
  • Повну суму до повернення.

Навіть якщо цей документ не буде завірений нотаріально, він буде мати юридичну силу.

Як взяти гроші під розписку і не потрапити до рук шахрая?

Щоб отримати бажану суму, необхідно знайти кредитора, готового позичити її. Знайти його нескладно – достатньо зайти в мережу Інтернет. Пам’ятайте про деякі правила, які допоможуть уникнути взаємодії з аферистами.

Не варто співпрацювати з людиною, яка обіцяє видати гроші під розписку тільки після внесення вами передплати. Найчастіше подібні кредитори зникають відразу ж після отримання авансу.

Не можна передавати розписку через треті руки, факсом або через e-mail до отримання кредиту. У підсумку позичальник може залишитися без грошей і при цьому вже буде винен. А ось шахрай в свою чергу має законне право вимагати від позичальника позичену суму з відсотками. Саме тому розписку потрібно складати при свідках з боку позичальника і ставити підпис лише після отримання бажаної суми в повному обсязі.

Після повного погашення клієнтом своїх зобов’язань, кредитор зобов’язаний повернути йому розписку. Або скласти свій документ, де вказати, що займ погашений повністю.

Гроші під розписку від приватних осіб — брати чи ні?

Гроші під розписку або онлайн-кредитування?

Перед тим як позичити гроші у приватної особи, необхідно ретельно обміркувати своє рішення. Що ви будете робити у разі настання прострочення і неможливості погашення боргу? Гроші видає приватна особа і малоймовірно, що вона запропонує реструктуризацію або пролонгацію. Існує високий ризик, що кредитор буде використовувати незаконні методи повернення боргу.

Якщо вам необхідно отримати гроші на законних підставах і під розумний відсоток, оформіть кредит онлайн. Сьогодні багато мікрофінансові організації (МФО) пропонують вигідні умови кредитування. Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT в будь-який момент готовий запропонувати новим клієнтам суму до 3 000 гривень на термін до 30 днів під 0,01%. Після схвалення заявки гроші оперативно перераховують на платіжну картку позичальника.

Гроші під розписку – швидкий, але не завжди надійний і безпечний спосіб отримати потрібну суму. Користуйтеся послугами перевірених компаній.

 

787 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит