Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит під мінімальну відсоткову ставку

 1. Умови видачі кредиту під мінімальну відсоткову ставку онлайн
 2. У чому особливість отримання грошей на карту під мінімальну відсоткову ставку?
 3. Як оформити кредит через сервіс SOS CREDIT
 4. Грошова позика під мінімальний відсоток строком на 65 днів можуть отримати
 5. Мінуси і плюси кредитів на карту під 0,01%
 6. Повертати мікрокредит під мінімальну відсоткову ставку легко і швидко
 7. Популярні питання

Сьогодні є можливість отримати кредит від 0,01% швидко, без зайвих турбот, дякуючи розвитку сучасних технологій. Якщо раніше звернення до банку забирало 3-4 години вільного часу, то зараз на проведення процедури вистачить півгодини, навіть менше. 

Багатьох цікавить, які міста України надають послуги з кредитування? Яку саме суму складає переплата? Чи є можливість провести операцию, скориставшись Інтернетом? На думку багатьох громадян, без комісійні операції для МФО не вигідні. Але, насправді, організації пропонують перший кредит від 0,01% без поручителів, без довідок про прибутки.

Умови видачі кредиту під мінімальну відсоткову ставку онлайн

У країнах західної Європи давно звикли до життя у борг. Позики онлайн отримують на придбання транспортних засобів, житла, на відшкодування коштів за навчання, на оплату комунальних рахунків. Такий спосіб розрахунків став можливим сьогодні й у нашій країні. Це дає можливість вчасно вирішувати матеріальні проблеми. Умови отримання позики є доволі лояльними.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 4% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 1042924,62%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.
Посилання на документ

У чому особливість отримання грошей на карту без відсотків?

Кредити онлайн під мінімальний відсоток багатьом здаються проблематичними. Людям важко повірити, що організації, які займаються мікрокредитуванням, оголошують акції, застосовують програми лояльності. Насправді, завдяки акційним продуктам населення знайомиться з послугами МФО. Такі умови вигідні клієнтам, які терміново потребують коштів. Специфіка кредитування без відсотків і поручителів:

 • Таку позику може отримати кожен, хто вперше звернувся до відділення. Умови надання позики при повторному зверненні будуть іншими.
 • Для клієнтів, які звернулися вперше, сума кредиту не може перевищувати 7 000 гривень.  Максимальний розмір позики становить 15 000 гривень.
 • Термін кредитування: до 65 днів.

Саме такий період зручний для багатьох користувачів. Протягом місяця вони встигнуть повернути борги. Брати кошти на тиждень незручно: занадто короткий період для їх повернення. 

Як оформити кредит через сервіс SOS CREDIT

Для оформлення миттєвої позики потрібно не більше 15-ти хвилин. Виходити з дому немає потреби! Черги та бюрократична тяганина відсутня! Треба мати тільки банківську карту та можливість виходу в інтернет. Зверніть увагу, SOS CREDIT не обкладає громадян додатковими комісіями. Гроші для розгляду заяви також не потрібні. Всі дані про проведену операцію, а також інформація про клієнта, надійно захищені. Як бачите, все просто, безпечно, доступно! Яких же заходів потрібно вжити, щоб отримати кредит онлайн під 0,01 відсоток:

 1.   Спочатку треба подати заявку, потім пройти процедуру верифікації. Для проведення такої операції вистачить 7-12 хвилин.
 2.   Через декілька хвилин надійде відповідь на запит. Все відбувається дуже швидко!
 3.   Після того, як будуть погоджені всі подробиці та підписана угода, гроші відразу зявляться на карті. Вся процедура займає менше 20 хвилин!

Безвідсотковий кредит

Для заповнення анкети онлайн потрібні лише дані паспорту, ІПН та прикріплення банківської карти. Інша документація не вимагається. Миттєва позика автоматизована. Ті організації, які знаходяться в фізичних офісах, мають змогу видавати кредити готівкою.

Грошова позика під мінімальний відсоток строком на 65 днів можуть отримати

Практично всі бажаючі без відмови віком від 18 до 90 років. Якщо раніше така фінансова підтримка для багатьох була неможлива, зараз – це реалії сьогоднішніх днів. Не потрібно стояти в чергах, довгий час збирати документи. Пеня на кредит не нараховується. Такою послугою можуть скористатися:  

 • Студенти;
 • Ті громадяни, які не мають на даний час роботи;
 • Пенсіонери, люди похилого віку;
 • Сімї, які мають трьох та більше дітей;  

Співпрацювати з МФО вигідно та просто. Гроші надаються миттєво. В такий спосіб легко вирішити проблеми, котрі потребують незначних капіталовкладень. 

Мікрокредитні підрозділи співпрацюють з громадянами, які мають работу без офіційного працевлаштування. Важливо, щоб позичальник мав статус громадянина України та щоб йому виповнилось 18 років. Заявники повинні мати  паспорт громадянинина Украиїні/id-картку, ідентифікаційний код та банківську картку. 

Короткострокові кредити часто беруть для покриття непередбачених витрат, наприклад, для організації свят, придбання подарунків, проведення косметичного ремонту.

Мінуси і плюси кредитів на карту під 0,01%

Грошові перекази на карту під 0,01% – це своєрідна промоакція. Це дозволяє користувачу детально ознайомитись з мікрокредитуванням. Фінансування відбувається без довідок про прибутки, про працевлаштування, без поручителів. Така матеріальна допомога доступна практично кожній людині.  Формат співпраці передбачає застосування програми лояльності. 

Більшість користувачів відзначають зручні умови кредитування. Багатьох приваблює швидке обслуговування, цілодобовий графік роботи, мінімальний перелік потрібних документів. Крім цього, можливо продовжити термін сплати боргу, багаторівнева система безпеки користувачів.

SOS CREDIT відповідає сучасним вимогам клієнтів, повністю задовольняє их потреби. Про це свідчить довіра користувачів до компанії. В такий спосіб можна вирішувати як короткострокові фінансові труднощі, так і налагодити подальші взаємовигідні відносини. На жаль, законодавство України забороняє надання безвідсоткового кредиту. Тому, фактично така позика на 65 днів видається під 0,01%. Ця мізерна ставка не може затьмарити основні переваги:

 • Швидке та зручне онлайн оформлення;
 • Анонімність, яка виключає поінформованість сторонніх осіб;
 • Висока частка погоджених запитів;
 • Мінімальні вимоги;
 • Прозорість, відсутність додаткових відшкодувань за послуги сервісу.

Повертати мікрокредит під мінімальну відсокову ставку легко і швидко

Зручність сервісу полягає в тому, що у користувачів є можливість правильно розрахувати свій фінансовий потенціал, грамотно оцінити його до терміну виплати заробітної плати. Погашення позики – це важливий фактор, який впливає на репутацію клієнта та отримання постійного доступу до кредитування. 

Серед базових технологій виконання зобов‘язань платника центральне місце посідає сайт МФО, тобто особистий кабінет. У такий спосіб переказ миттєво буде зарахований. Переказ можна провести через термінал або сплати кошти в банківський касі. Щоб уникнути прострочення в останньому випадку, треба врахувати, що для зарахування переказу може знадобитися декілька днів.

Слід зберігати всі документальні підтвердження того, що борг повернуто вчасно. Якщо виникли непередбачені обставини, які перешкодили повернення боргу в зазначений термін, можна скористатися функцією продовження періоду кредитування. Такі питання вирішуються представником кредитора. Спільно з МФО позичальник знайде вихід з будь-якої ситуації, навіть складної. Для цього використовуються різні методи: як реструктуризація, так і призначення кредитних канікул.

Кредит з 0 відсотком

Популярні питання

Для отримання матеріальної допомоги знадобиться мінімум часу і зусиль. Процес отримання позики комфортний, оперативний, без черг та купи документів. Оформляйте швидко, застосовуйте з певною метою, повертайте вчасно! Якщо залишились питання, тут і зараз ви знайдете на них відповіді.

Яка максимальна сума кредиту під мінімальну відсоткову ставку?

Мінімальна сума складає від 500 гривень. Її процентна ставка – від 0,01%! Якщо позичальник звертається вперше, максимальна сума, як правило, 7 000 гривень. Як виняток, її можуть збільшити до 15 000 гривень.

На який термін можна взяти позику від 0,01% на 65 днів?

Зазвичай, кошти видаються під 0,01% на 65 календарних днів без урахування пролонгації. Можливо отримати кошти й на менший термін (від 7 до 65 днів). 

Хто може отримати кредит онлайн під мінімальну відсоткову ставку ?

Усі громадяни України, які стали повнолітніми можуть отримати позику. МФО також співпрацює з такими категоріями громадян:

 • Пенсіонери
 • Багатодітні сімї
 • Студенти
 • Безробітні

Скільки часу потрібно для розгляду онлайн-запитів?

Майже всі етапи видачі позики автоматизовані. Якщо виникають питання до позичальників, співробітник може зателефонувати клієнту для уточнення деталей. Зазвичай, рішення про надання кредиту приймається за 7-15 хвилин.

266 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит