Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит під мінімальну відсоткову ставку

 1. Умови видачі кредиту під мінімальну відсоткову ставку онлайн
 2. У чому особливість отримання грошей на карту під мінімальну відсоткову ставку?
 3. Як оформити кредит через сервіс SOS CREDIT
 4. Грошова позика під мінімальний відсоток строком на 65 днів можуть отримати
 5. Мінуси і плюси кредитів на карту під 0,01%
 6. Повертати мікрокредит під мінімальну відсоткову ставку легко і швидко
 7. Популярні питання

Сьогодні є можливість отримати кредит від 0,01% швидко, без зайвих турбот, дякуючи розвитку сучасних технологій. Якщо раніше звернення до банку забирало 3-4 години вільного часу, то зараз на проведення процедури вистачить півгодини, навіть менше. 

Багатьох цікавить, які міста України надають послуги з кредитування? Яку саме суму складає переплата? Чи є можливість провести операцию, скориставшись Інтернетом? На думку багатьох громадян, без комісійні операції для МФО не вигідні. Але, насправді, організації пропонують перший кредит від 0,01% без поручителів, без довідок про прибутки.

Умови видачі кредиту під мінімальну відсоткову ставку онлайн

У країнах західної Європи давно звикли до життя у борг. Позики онлайн отримують на придбання транспортних засобів, житла, на відшкодування коштів за навчання, на оплату комунальних рахунків. Такий спосіб розрахунків став можливим сьогодні й у нашій країні. Це дає можливість вчасно вирішувати матеріальні проблеми. Умови отримання позики є доволі лояльними.

 

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

У чому особливість отримання грошей на карту без відсотків?

Кредити онлайн під мінімальний відсоток багатьом здаються проблематичними. Людям важко повірити, що організації, які займаються мікрокредитуванням, оголошують акції, застосовують програми лояльності. Насправді, завдяки акційним продуктам населення знайомиться з послугами МФО. Такі умови вигідні клієнтам, які терміново потребують коштів. Специфіка кредитування без відсотків і поручителів:

 • Таку позику може отримати кожен, хто вперше звернувся до відділення. Умови надання позики при повторному зверненні будуть іншими.
 • Для клієнтів, які звернулися вперше, сума кредиту не може перевищувати 7 000 гривень.  Максимальний розмір позики становить 7 000 гривень.
 • Термін кредитування: до 30 днів.

Саме такий період зручний для багатьох користувачів. Протягом місяця вони встигнуть повернути борги. Брати кошти на тиждень незручно: занадто короткий період для їх повернення. 

Як оформити кредит через сервіс SOS CREDIT

Для оформлення миттєвої позики потрібно не більше 15-ти хвилин. Виходити з дому немає потреби! Черги та бюрократична тяганина відсутня! Треба мати тільки банківську карту та можливість виходу в інтернет. Зверніть увагу, SOS CREDIT не обкладає громадян додатковими комісіями. Гроші для розгляду заяви також не потрібні. Всі дані про проведену операцію, а також інформація про клієнта, надійно захищені. Як бачите, все просто, безпечно, доступно! Яких же заходів потрібно вжити, щоб отримати кредит онлайн під 0,01 відсоток:

 1.   Спочатку треба подати заявку, потім пройти процедуру верифікації. Для проведення такої операції вистачить 7-12 хвилин.
 2.   Через декілька хвилин надійде відповідь на запит. Все відбувається дуже швидко!
 3.   Після того, як будуть погоджені всі подробиці та підписана угода, гроші відразу зявляться на карті. Вся процедура займає менше 20 хвилин!

Безвідсотковий кредит

Для заповнення анкети онлайн потрібні лише дані паспорту, ІПН та прикріплення банківської карти. Інша документація не вимагається. Миттєва позика автоматизована. Ті організації, які знаходяться в фізичних офісах, мають змогу видавати кредити готівкою.

Грошова позика під мінімальний відсоток строком на 65 днів можуть отримати

Практично всі бажаючі без відмови віком від 18 до 90 років. Якщо раніше така фінансова підтримка для багатьох була неможлива, зараз – це реалії сьогоднішніх днів. Не потрібно стояти в чергах, довгий час збирати документи. Пеня на кредит не нараховується. Такою послугою можуть скористатися:  

 • Студенти;
 • Ті громадяни, які не мають на даний час роботи;
 • Пенсіонери, люди похилого віку;
 • Сімї, які мають трьох та більше дітей;  

Співпрацювати з МФО вигідно та просто. Гроші надаються миттєво. В такий спосіб легко вирішити проблеми, котрі потребують незначних капіталовкладень. 

Мікрокредитні підрозділи співпрацюють з громадянами, які мають работу без офіційного працевлаштування. Важливо, щоб позичальник мав статус громадянина України та щоб йому виповнилось 18 років. Заявники повинні мати  паспорт громадянинина Украиїні/id-картку, ідентифікаційний код та банківську картку. 

Короткострокові кредити часто беруть для покриття непередбачених витрат, наприклад, для організації свят, придбання подарунків, проведення косметичного ремонту.

Мінуси і плюси кредитів на карту під 0,01%

Грошові перекази на карту під 0,01% – це своєрідна промоакція. Це дозволяє користувачу детально ознайомитись з мікрокредитуванням. Фінансування відбувається без довідок про прибутки, про працевлаштування, без поручителів. Така матеріальна допомога доступна практично кожній людині.  Формат співпраці передбачає застосування програми лояльності. 

Більшість користувачів відзначають зручні умови кредитування. Багатьох приваблює швидке обслуговування, цілодобовий графік роботи, мінімальний перелік потрібних документів. Крім цього, можливо продовжити термін сплати боргу, багаторівнева система безпеки користувачів.

SOS CREDIT відповідає сучасним вимогам клієнтів, повністю задовольняє их потреби. Про це свідчить довіра користувачів до компанії. В такий спосіб можна вирішувати як короткострокові фінансові труднощі, так і налагодити подальші взаємовигідні відносини. На жаль, законодавство України забороняє надання безвідсоткового кредиту. Тому, фактично така позика на 65 днів видається під 0,01%. Ця мізерна ставка не може затьмарити основні переваги:

 • Швидке та зручне онлайн оформлення;
 • Анонімність, яка виключає поінформованість сторонніх осіб;
 • Висока частка погоджених запитів;
 • Мінімальні вимоги;
 • Прозорість, відсутність додаткових відшкодувань за послуги сервісу.

Повертати мікрокредит під мінімальну відсокову ставку легко і швидко

Зручність сервісу полягає в тому, що у користувачів є можливість правильно розрахувати свій фінансовий потенціал, грамотно оцінити його до терміну виплати заробітної плати. Погашення позики – це важливий фактор, який впливає на репутацію клієнта та отримання постійного доступу до кредитування. 

Серед базових технологій виконання зобов‘язань платника центральне місце посідає сайт МФО, тобто особистий кабінет. У такий спосіб переказ миттєво буде зарахований. Переказ можна провести через термінал або сплати кошти в банківський касі. Щоб уникнути прострочення в останньому випадку, треба врахувати, що для зарахування переказу може знадобитися декілька днів.

Слід зберігати всі документальні підтвердження того, що борг повернуто вчасно. Якщо виникли непередбачені обставини, які перешкодили повернення боргу в зазначений термін, можна скористатися функцією продовження періоду кредитування. Такі питання вирішуються представником кредитора. Спільно з МФО позичальник знайде вихід з будь-якої ситуації, навіть складної. Для цього використовуються різні методи: як реструктуризація, так і призначення кредитних канікул.

Кредит з 0 відсотком

Популярні питання

Для отримання матеріальної допомоги знадобиться мінімум часу і зусиль. Процес отримання позики комфортний, оперативний, без черг та купи документів. Оформляйте швидко, застосовуйте з певною метою, повертайте вчасно! Якщо залишились питання, тут і зараз ви знайдете на них відповіді.

Яка максимальна сума кредиту під мінімальну відсоткову ставку?

Мінімальна сума складає від 500 гривень. Її процентна ставка – від 0,01%! Якщо позичальник звертається вперше, максимальна сума, як правило, 7 000 гривень. 

На який термін можна взяти позику від 0,01% на 30 днів?

Зазвичай, кошти видаються під 0,01% на 30 календарних днів без урахування пролонгації. Можливо отримати кошти й на менший термін (від 7 до 30 днів). 

Хто може отримати кредит онлайн під мінімальну відсоткову ставку ?

Усі громадяни України, які стали повнолітніми можуть отримати позику. МФО також співпрацює з такими категоріями громадян:

 • Пенсіонери
 • Багатодітні сімї
 • Студенти
 • Безробітні

Скільки часу потрібно для розгляду онлайн-запитів?

Майже всі етапи видачі позики автоматизовані. Якщо виникають питання до позичальників, співробітник може зателефонувати клієнту для уточнення деталей. Зазвичай, рішення про надання кредиту приймається за 7-15 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1326 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит