Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Гроші в борг

 1. Гроші в борг на картку без перевірок: що потрібно знати
 2. Взяти гроші в борг: особливості
 3. Як отримати гроші в борг на картку терміново
 4. Гроші на картку від SOS Credit без перевірки кредитної історії

Необхідність отримати більше у людей є завжди, тому “гроші в борг на картку терміново без перевірки кредитної історії” — частий запит у браузерах гаджетів. Хтось за ці електронні гроші оплачує комунальні рахунки або купує продукти до зарплати, а хтось бере в борг для придбання нерухомості або проведення ремонту та інших більш масштабних цілей.

Можна звернутися до людей зі свого оточення для термінового переказу, але часом буває це зробити незручно або ми не хочемо завдавати їм незручності. Набагато простіше взяти гроші в борг у фінансовій установі — нехай і під процентну ставку.

Гроші в борг на картку без перевірок: що потрібно знати

Важливо не забувати, що гроші, які позичальник оформлятиме, потрібно повертати. Для укладення співпраці він підписує договір, де вказана вся інформація. Зробити це треба в терміни: видати гроші в борг терміново і повернути в зазначений час.

Якщо укладати договір з нашим сервісом SOS CREDIT, то у позичальника є право скористатися пролонгацією. Це опція, підключивши яку він продовжує свій кредит. Підключати пролонгацію потрібно вчасно, тому якщо позичальник розуміє, що не поверне кредит вчасно, він вдається до цієї послуги. Підключення пролонгації доступне протягом 3-х днів до того, як закінчиться 2-й період онлайн-кредитування від SOS CREDIT. Якщо йому знадобиться допомога, достатньо звернутися до служби підтримки або ж ознайомитися з інформацією про неї на сайті.

До своєї кредитної історії потрібно ставитися відповідально, адже якщо у позичальника є прострочення, яке він не погашає, то вона псується. Надалі взяти гроші в борг без відмови буде вкрай складно.

Взяти гроші в борг: особливості

Ви можете не попросити допомоги у близьких, але взяти гроші в борг у приватної особи зі сторони, у якої, на вашу думку, є необхідні кошти. Зверніть увагу на відсотки, які вимагатиме в такому разі цей громадянин. Вони можуть бути вищими за ті, що запросить у вас мікрофінансова організація. У такому разі потрібно взяти в борг під розписку.

Звертаючись до банку, спочатку враховуйте, яка сума вам потрібна. Якщо це невеликі гроші — до 20000 гривень, то вигідніше подати заявку в МФО (мікрофінансову організацію). Так ви отримаєте їх швидше, а не займатиметеся пошуком необхідних для банку документів.

Як отримати гроші в борг на картку терміново

Ви коли завгодно можете звернутися в SOS CREDIT. І “коли завгодно” тут ключове, тому що сервіс надає послуги 24/7 — якщо допомога знадобилася терміново, то ви незабаром їх отримаєте. Коли б громадянину не знадобилися гроші, він переходить на наш сайт в інтернеті, подає заявку і отримує необхідну суму.

Умови, за якими ми надаємо послуги:

№1  Політика SOS CREDIT така, що нашими клієнтами стають і можуть взяти гроші в борг тільки повнолітні. Тобто, якщо вам є 18 — можете подавати заявку. Крім цього, ми працюємо з людьми пенсійного віку — до 90 років. Усі на рівних умовах.
№2  Ми надаємо послуги під конкретну фіксовану відсоткову ставку — 0,01%-1,5% в день.
№3  Усім клієнтам, незалежно від того, громадянин вперше до нас звернувся, чи ні, доступний кредитний ліміт до 20000 гривень. Мінімальна сума, менше якої отримати не можна, 500 гривень.
№4  У переліку документів всього 2 обов’язкових, на підставі яких укладається договір, щоб взяти гроші в борг онлайн. Це документ, що підтверджує особу позичальника — паспорт. Буде він старого зразка чи ID-картка, значення не має. Крім паспорта, необхідний ідентифікаційний код.
№5 У наших позичальників є наявність громадянства країни Україна.
№6  Користуватися послугами можна від 7 до 65 днів, позичальник сам вибирає термін, що йому необхідний для погашення боргу.
№7  Кредит видається тільки на карту. З цією метою проводиться окрема верифікація даних банківської карти.
№8  Без застави.

Гроші на картку від SOS Credit без перевірки кредитної історії

Звертаємо увагу, що кредитна історія позичальників SOS CREDIT повинна бути без похибок, якщо ви хочете взяти гроші в борг без перевірки кредитної історії. Тим, хто не знає свого кредитної історією, з цією метою завжди може звернутися до УБКІ. Вона містить дані 68 мільйонів кредитних історій. Їх можна отримати як в онлайн-режимі, так і спеціальною випискою поштою. Крім УБКІ є МБКІ, ПВБКИ, УКБ — зверніться, куди вам зручніше, а дані вашого кредитного рейтингу скрізь однакові.

Порядок дій для отримання грошей у борг:

 1. Оформити фінансову допомогу не можна без переходу на сайт SOS CREDIT. У нас простий і зрозумілий інтерфейс, завдяки якому гроші зараховуються на банківські картки клієнтів лише за 15-20 хвилин.
 2. На ньому є спеціальне поле – кредитний калькулятор. З його допомогою вдається розрахувати умови споживчого кредиту, які будуть представлені у графі “Попередні умови”. Для цього клієнт вносить суму — кількість грошей, яку він хоче позичати, і кількість днів — термін.
 3. Коли ви натискаєте на кнопку “Подати заявку”, то опиняєтесь на сторінці для реєстрації Особистого Кабінету. Для цього вкажіть свій контактний номер та придумайте унікальний пароль. Якщо надалі ви забуваєте пароль або ви втрачаєте доступ до вказаного номера телефону, то служба підтримки SOS CREDIT підкаже, що необхідно робити.
 4. Далі потрібно заповнити всі вільні осередки запитуваної інформацією.
 5. Вказати номер банківської картки. На неї буде зараховано гроші і за її допомогою короткострокову позику можна буде погасити. Картка верифікується, щоб ми могли визначити її власника.
 6. Етап перед обробкою заявки скоринговою системою — перевірка системи BankID. За неї платити не потрібно і робиться все автоматично.
 7. Скорингова система перевіряє заявку та видає рішення. Воно відображається клієнту в Особистому Кабінеті та надходить повідомленням.
 8. Швидке схвалення означає, що незабаром гроші буде перераховано на банківську картку. Якщо воно негативне, то рекомендуємо звернутися до нас ще раз, але за добу, а перед цим перевірити, чи правильно було заповнено заявку.

Гроші в борг

Якщо ви хочете взяти гроші в борг без банку, то повинні знати, що у SOS CREDIT їх не тільки просто отримати, але й повернути теж. Для початку виберіть як вам зручніше зробити погашення кредиту:

 • Відразу на сайті. Якщо у вас відкритий Особистий Кабінет, можете зробити це там. Або перейти на наш сайт та вибрати кнопку “СПЛАТИТИ”. У другому випадку потрібно знати номер свого договору та всю суму для оплати. Враховуйте, що сплатити потрібно не лише тіло кредиту, а й відсотки щодо нього.
 • Через термінал, де ви поповнюєте рахунок, сплачуєте за комунальні рахунки, інтернет і т.д.
 • Через касу у відділенні Укрпошти чи будь-якому банку України.

Приймаємо та обробляємо заявки клієнтів у режимі нон-стоп. При першій подачі видаємо мікропозику під мінімальний процент – 0,01%, а для повторних є промокод на знижку для вигідної економії. Надаємо послуги без довідок про доходи та інші важливі виписки.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1004 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит