Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Історії успішних підприємців, які з нуля розвинули власну справу до неймовірних висот, надихають багатьох людей. Хто брав кредит онлайн на реалізацію власної ідеї? Такі бізнесмени є! У них не було стартового капіталу, інвестицій, підтримки, досвіду, а у деяких – і спеціальної освіти. Важливо, що була ідея, та величезне бажання втілити мрію у реальність. Кому ж вдалося досягти приголомшливих успіхів, використовуючи кредитні гроші у якості основи? І коли потрібен займ вашому бізнесу?

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Засновники Walmart й CEO Under Armour – ось хто брав кредит онлайн

До того як Сем Уолтон став засновником мережі магазинів Walmart, він доїв корів та продавав журнали в Оклахомі. Крім цього, він розвозив газети та пропонував передплату на журнали. У 26 років юний Сем став керівником магазину, але цього підприємцеві було замало. Він взяв кредит у сумі $ 20 тис та придбав магазин Ben Franklin в Арканзасі. Перший супермаркет було створено у далекому 1945 році. Невтомно розвиваючи свою справу, Сем заснував Walmart та Sam’s Club. Перший офіційний магазин мережі Walmart було відкрито у 1962 році, вже через 14 років його компанія коштувала понад $ 176 млн.

Якщо ми говоримо про тих, хто брав кредит онлайн на розвиток своєї справи, не можна не згадати Кевіна Планка, творця бренду Under Armour. Він взяв особисті заощадження, які становили $ 20 тис та додатково оформив займ на $ 40 тис – все це було вкладено у компанію. Перша велика угода на $ 17 тис була укладена зі спортивною командою Джорджії. Завдяки цьому, він зміг у майбутньому отримати контракти з десятком команд Національної футбольної ліги Америки. З того часу суми продажів зросли до мільйонів. Сьогодні компанія Under Armor реалізує продукцію на $ 2 млрд на рік, а команда складається з 5900 співробітників.

Ці люди ризикнули та перемогли. Завдяки ретельно виваженій стратегії, грамотному бізнес-плану, фінансовому плануванню та працьовитості, підприємці змогли використати кредитні кошти з максимальною вигодою.

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Коли вам необхідний займ на бізнес?

Якщо ви ще не серед тих, хто брав кредит онлайн на розвиток бізнесу, то цілком зможете опинитися у рядах позичальників. З якою метою підприємці можуть знайти кредит онлайн:

  • Оренда приміщення. Знайшли зручне, недороге приміщення у прийнятному стані? Треба брати! Пам’ятайте, що загальна вартість оренди вашого об’єкта залежатиме від місця розташування, транспортної розв’язки, площі та багатьох інших параметрів. Якщо ви натрапили на те саме ідеальне приміщення, треба брати. Конкуренція висока, тому такий ласий шматочок можуть швидко поцупити спритні конкуренти.

Рішення. Обрати займ онлайн та дати завдаток за приміщення, а краще взагалі одразу укласти договір.

  • Маркетинг. Витратили весь бюджет на рекламу, але знадобилося проведення додаткової рекламної кампанії? Як бути?

Рішення. Оформити кредит онлайн, запустити таргетовану рекламу у соціальних мережах та чекати нового приросту клієнтів.

 

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Хто бере, і хто брав кредит онлайн на розвиток справи?

Всупереч поширеній думці, що для розвитку власної справи підійде тільки довгостроковий банківський кредит, можна сміливо стверджувати зворотне. Не завжди підприємці можуть дозволити собі витрачати час у банку, збирати довідки та очікувати рішення. Інколи невеличкі суми потрібні тут і зараз: преміювати співробітників, сплатити оренду, викупити сировину, здати у ремонт дороге обладнання, сплатити інші термінові важливі витрати. У таких випадках саме кредит онлайн допоможе зробити своєчасне фінансове вливання для подальшої успішної та продуктивної роботи.

Де ж можна отримати займ 24/7 без вихідних та свят? Компанія SOS CREDIT завжди рада допомогти своїм клієнтам. Кожен постійний позичальник може розраховувати на суму до 15 000 гривень строком до 30 днів. Погодьтеся, цього цілком достатньо, щоб ліквідувати дрібні неприємні проблеми. Той, хто подає заявку вперше, може оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів від 0,01%.

Якщо ви вагаєтеся, брати чи не брати гроші на розвиток бізнесу, згадайте, хто брав кредит онлайн, та чого досягли ці люди. Просто одразу визначте, яку суму ви зможете взяти та повернути своєчасно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1930 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит