Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Історії успішних підприємців, які з нуля розвинули власну справу до неймовірних висот, надихають багатьох людей. Хто брав кредит онлайн на реалізацію власної ідеї? Такі бізнесмени є! У них не було стартового капіталу, інвестицій, підтримки, досвіду, а у деяких – і спеціальної освіти. Важливо, що була ідея, та величезне бажання втілити мрію у реальність. Кому ж вдалося досягти приголомшливих успіхів, використовуючи кредитні гроші у якості основи? І коли потрібен займ вашому бізнесу?

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Засновники Walmart й CEO Under Armour – ось хто брав кредит онлайн

До того як Сем Уолтон став засновником мережі магазинів Walmart, він доїв корів та продавав журнали в Оклахомі. Крім цього, він розвозив газети та пропонував передплату на журнали. У 26 років юний Сем став керівником магазину, але цього підприємцеві було замало. Він взяв кредит у сумі $ 20 тис та придбав магазин Ben Franklin в Арканзасі. Перший супермаркет було створено у далекому 1945 році. Невтомно розвиваючи свою справу, Сем заснував Walmart та Sam’s Club. Перший офіційний магазин мережі Walmart було відкрито у 1962 році, вже через 14 років його компанія коштувала понад $ 176 млн.

Якщо ми говоримо про тих, хто брав кредит онлайн на розвиток своєї справи, не можна не згадати Кевіна Планка, творця бренду Under Armour. Він взяв особисті заощадження, які становили $ 20 тис та додатково оформив займ на $ 40 тис – все це було вкладено у компанію. Перша велика угода на $ 17 тис була укладена зі спортивною командою Джорджії. Завдяки цьому, він зміг у майбутньому отримати контракти з десятком команд Національної футбольної ліги Америки. З того часу суми продажів зросли до мільйонів. Сьогодні компанія Under Armor реалізує продукцію на $ 2 млрд на рік, а команда складається з 5900 співробітників.

Ці люди ризикнули та перемогли. Завдяки ретельно виваженій стратегії, грамотному бізнес-плану, фінансовому плануванню та працьовитості, підприємці змогли використати кредитні кошти з максимальною вигодою.

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Коли вам необхідний займ на бізнес?

Якщо ви ще не серед тих, хто брав кредит онлайн на розвиток бізнесу, то цілком зможете опинитися у рядах позичальників. З якою метою підприємці можуть знайти кредит онлайн:

  • Оренда приміщення. Знайшли зручне, недороге приміщення у прийнятному стані? Треба брати! Пам’ятайте, що загальна вартість оренди вашого об’єкта залежатиме від місця розташування, транспортної розв’язки, площі та багатьох інших параметрів. Якщо ви натрапили на те саме ідеальне приміщення, треба брати. Конкуренція висока, тому такий ласий шматочок можуть швидко поцупити спритні конкуренти.

Рішення. Обрати займ онлайн та дати завдаток за приміщення, а краще взагалі одразу укласти договір.

  • Маркетинг. Витратили весь бюджет на рекламу, але знадобилося проведення додаткової рекламної кампанії? Як бути?

Рішення. Оформити кредит онлайн, запустити таргетовану рекламу у соціальних мережах та чекати нового приросту клієнтів.

 

Хто брав кредит онлайн: відомі бізнесмени

Хто бере, і хто брав кредит онлайн на розвиток справи?

Всупереч поширеній думці, що для розвитку власної справи підійде тільки довгостроковий банківський кредит, можна сміливо стверджувати зворотне. Не завжди підприємці можуть дозволити собі витрачати час у банку, збирати довідки та очікувати рішення. Інколи невеличкі суми потрібні тут і зараз: преміювати співробітників, сплатити оренду, викупити сировину, здати у ремонт дороге обладнання, сплатити інші термінові важливі витрати. У таких випадках саме кредит онлайн допоможе зробити своєчасне фінансове вливання для подальшої успішної та продуктивної роботи.

Де ж можна отримати займ 24/7 без вихідних та свят? Компанія SOS CREDIT завжди рада допомогти своїм клієнтам. Кожен постійний позичальник може розраховувати на суму до 15 000 гривень строком до 30 днів. Погодьтеся, цього цілком достатньо, щоб ліквідувати дрібні неприємні проблеми. Той, хто подає заявку вперше, може оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Якщо ви вагаєтеся, брати чи не брати гроші на розвиток бізнесу, згадайте, хто брав кредит онлайн, та чого досягли ці люди. Просто одразу визначте, яку суму ви зможете взяти та повернути своєчасно.

862 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит