Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн на картку Ощадбанку

 1. На яких умовах видають кредит на картку Ощадбанку
 2. Переваги швидких кредитів в МФО Sos Credit
 3. Як і де оформити кредит на картку Ощадбанку
 4. Як повернути гроші
 5. Популярні питання

Сьогодні можна отримати кредит на картку будь-якого банку.  Головне, аби це була картка одного із банків України. Послугами Ощадбанку користуються багато громадян нашої країни і саме до неї прив’язують Особистий Кабінет в SOS CREDIT. Перерахування відбуваються без затримок. З її допомогою також можна і погасити позику — без зайвих комісій.

На яких умовах видають кредит на картку Ощадбанку

Ставка  Від 0,01%
Термін До 30 днів на кожен кредит
Дані для подачі заявки З паспорту та ІПН
Тривалість оформлення Нові клієнти — до 20 хвилин максимум, повторні — не більше 5 хвилин
Вік позичальника Від 18 років
Максимум видачі для нового клієнта До 10 000 гривень
Максимум видачі для повторного кліента До 15 000 гривень
Отримання Онлайн на картку
Кредитна історія Будь-яка
Інші умови Відсутні

Переваги швидких кредитів в МФО Sos Credit

 1. Перший кредит під мінімальний відсоток. За законодавством України мікрокредитні компанії не можуть видавати кредит на картку Ощадбанку, як і будь-якого іншого, під 0,01%, тому ми надаємо послуги під 0,01%.  Таким чином, ви переплатите за все пару гривень, а не кілька сотень або навіть тисяч.
 2. Наші клієнти не витрачають час для збору документів — для укладення співпраці знадобиться інформація з паспорту та ІПН.
 3. Також наші клієнти не витрачають час на поїздки та черги — процедура оформлення і повернення кредиту повністю віддалена.
 4. Постійні знижки для повторних клієнтів.

Цілі оформлення кредиту підприємцями:

 1. запуск бізнесу;
 2. розширення підприємства;
 3. закупівля нового обладнання;
 4. закупівля товару у великому обсязі за низькою оптовою ціною;
 5. розрахунок із працівниками;
 6. корпоративні потреби.

Як і де оформити кредит на картку Ощадбанку

 1. Все відбувається через інтернет на офіційному сайті сервісу.
 2. Праворуч ви проводите розрахунок на Кредитному Калькуляторі за сумою та термінами повернення.
 3. Аби оформити кредит онлайн на карту Ощадбанку потрібно подати заявку з Особистого Кабінету в SOS CREDIT.  Для цього не варто приїжджати до нас у відділення — процедура повністю віддалена.  Головне, щоб при собі був паспорт та ІПН.  Якщо ви новачок, то слід створити Особистий Кабінет, заповнивши його інформацією про себе.  Також знадобиться номер мобільного телефону та адреса електронної пошти.
 4. Картка, номер якої ви будете прикріплювати за Особистим Кабінетом, пройде верифікацію.  Це стандартна процедура, що виключає варіант шахрайських дій.  Відбувається вона автоматично і так само автоматично блокує суму до 1 гривні.
 5. Після того, як заявка схвалюється, потрібно підписати договір і зачекати протягом декількох хвилин надходження грошей на картку.

Кредит онлайн на картку Ощадбанку

Як повернути гроші

Як вже і зазначалося, це можна робити через Особистий Кабінет. Цим варіантом користуються багато наших клієнтів, аби не переплачувати за надані послуги з перерахування коштів.

Також підійде будь-яке відділення банку України та Укрпошти. Там просто підійдіть до каси з реквізитами і точною розрахунковою сумою — співробітник проведе оплату сам.

Якщо поруч з вами буде термінал, то можна повернути гроші і за допомогою нього. Головне: зарахування відбувається через 2-3 дня.

Популярні питання

Які вимоги до позичальника?

Ми надаємо онлайн кредит на картку Ощадбанку всім, кому вже виповнилося 18 років — пенсіонери теж серед числа наших клієнтів. За наявності паспорта та ІПН ви маєте всі шанси для отримання грошей. Важливо, аби ви відповідально поставилися до позики і вчасно погасили його.

Кредит онлайн на картку Ощадбанку

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Якщо не виходить укластися в терміни — попереджайте нас заздалегідь та оформляйте пролонгацію до 30 днів.  Ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки, яка крок за кроком допоможе вам в цьому питанні.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Ми відразу ж сповіщаємо про своє рішення за допомогою смс-повідомлення та листа на електронну пошту. Тому потрібно вказувати реальну інформацію.  Також ми дублюємо його в Особистому Кабінеті кожного позичальника.

Який розмір кредиту можна отримати

Ви можете отримати кредит на зарплатну картку Ощадбанку — організація для нас не має значення.  Максимальна сума його буде залежати від того, яка заявка за рахунком оформлюється — це основна умова, аби оформити.  Нові клієнти мають до 10 000 гривень, а повторні — до 15 000 гривень.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2021 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит