Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит онлайн на картку Ощадбанку

 1. На яких умовах видають кредит на картку Ощадбанку
 2. Переваги швидких кредитів в МФО Sos Credit
 3. Як і де оформити кредит на картку Ощадбанку
 4. Як повернути гроші
 5. Популярні питання

Сьогодні можна отримати кредит на картку будь-якого банку.  Головне, аби це була картка одного із банків України. Послугами Ощадбанку користуються багато громадян нашої країни і саме до неї прив’язують Особистий Кабінет в SOS CREDIT. Перерахування відбуваються без затримок. З її допомогою також можна і погасити позику — без зайвих комісій.

На яких умовах видають кредит на картку Ощадбанку

Ставка  Від 0,01%
Термін До 30 днів на кожен кредит
Дані для подачі заявки З паспорту та ІПН
Тривалість оформлення Нові клієнти — до 20 хвилин максимум, повторні — не більше 5 хвилин
Вік позичальника Від 18 років
Максимум видачі для нового клієнта До 10 000 гривень
Максимум видачі для повторного кліента До 15 000 гривень
Отримання Онлайн на картку
Кредитна історія Будь-яка
Інші умови Відсутні

Переваги швидких кредитів в МФО Sos Credit

 1. Перший кредит під мінімальний відсоток. За законодавством України мікрокредитні компанії не можуть видавати кредит на картку Ощадбанку, як і будь-якого іншого, під 0%, тому ми надаємо послуги під 0,01%.  Таким чином, ви переплатите за все пару гривень, а не кілька сотень або навіть тисяч.
 2. Наші клієнти не витрачають час для збору документів — для укладення співпраці знадобиться інформація з паспорту та ІПН.
 3. Також наші клієнти не витрачають час на поїздки та черги — процедура оформлення і повернення кредиту повністю віддалена.
 4. Постійні знижки для повторних клієнтів.

Цілі оформлення кредиту підприємцями:

 1. запуск бізнесу;
 2. розширення підприємства;
 3. закупівля нового обладнання;
 4. закупівля товару у великому обсязі за низькою оптовою ціною;
 5. розрахунок із працівниками;
 6. корпоративні потреби.

Як і де оформити кредит на картку Ощадбанку

 1. Все відбувається через інтернет на офіційному сайті сервісу.
 2. Праворуч ви проводите розрахунок на Кредитному Калькуляторі за сумою та термінами повернення.
 3. Аби оформити кредит онлайн на карту Ощадбанку потрібно подати заявку з Особистого Кабінету в SOS CREDIT.  Для цього не варто приїжджати до нас у відділення — процедура повністю віддалена.  Головне, щоб при собі був паспорт та ІПН.  Якщо ви новачок, то слід створити Особистий Кабінет, заповнивши його інформацією про себе.  Також знадобиться номер мобільного телефону та адреса електронної пошти.
 4. Картка, номер якої ви будете прикріплювати за Особистим Кабінетом, пройде верифікацію.  Це стандартна процедура, що виключає варіант шахрайських дій.  Відбувається вона автоматично і так само автоматично блокує суму до 1 гривні.
 5. Після того, як заявка схвалюється, потрібно підписати договір і зачекати протягом декількох хвилин надходження грошей на картку.

Кредит онлайн на картку Ощадбанку

Як повернути гроші

Як вже і зазначалося, це можна робити через Особистий Кабінет. Цим варіантом користуються багато наших клієнтів, аби не переплачувати за надані послуги з перерахування коштів.

Також підійде будь-яке відділення банку України та Укрпошти. Там просто підійдіть до каси з реквізитами і точною розрахунковою сумою — співробітник проведе оплату сам.

Якщо поруч з вами буде термінал, то можна повернути гроші і за допомогою нього. Головне: зарахування відбувається через 2-3 дня.

Популярні питання

Які вимоги до позичальника?

Ми надаємо онлайн кредит на картку Ощадбанку всім, кому вже виповнилося 18 років — пенсіонери теж серед числа наших клієнтів. За наявності паспорта та ІПН ви маєте всі шанси для отримання грошей. Важливо, аби ви відповідально поставилися до позики і вчасно погасили його.

Кредит онлайн на картку Ощадбанку

Що станеться, якщо не своєчасно сплатити борг

Якщо не виходить укластися в терміни — попереджайте нас заздалегідь та оформляйте пролонгацію до 30 днів.  Ви завжди можете звернутися в нашу службу підтримки, яка крок за кроком допоможе вам в цьому питанні.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит

Ми відразу ж сповіщаємо про своє рішення за допомогою смс-повідомлення та листа на електронну пошту. Тому потрібно вказувати реальну інформацію.  Також ми дублюємо його в Особистому Кабінеті кожного позичальника.

Який розмір кредиту можна отримати

Ви можете отримати кредит на зарплатну картку Ощадбанку — організація для нас не має значення.  Максимальна сума його буде залежати від того, яка заявка за рахунком оформлюється — це основна умова, аби оформити.  Нові клієнти мають до 10 000 гривень, а повторні – до 15 000 гривень.

706 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит