Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Хто може взяти кредит на себе?

Українці все частіше й частіше беруть у борг – це факт. Чимало позичальників не встигає сплачувати зобов’язання вчасно та псують собі кредитну історію (КІ), тому їм необхідний той, хто може взяти кредит на себе. Відомо, що банки дуже не люблять позичальників з поганою КІ, безробітних або неофіційно працевлаштованих. Крім того, вони не схильні видавати гроші пенсіонерам, студентам, молодим сім’ям та людям із судимістю. У “чорний список” автоматично потрапляють ті, хто у минулому вже мав проблеми з поверненням займу та своєчасним погашенням.

Іншими словами, отримати кошти від банку можуть тільки люди з бездоганною КІ, гарною заробітною платнею (офіційною!) та своєчасно сплаченими попередніми зобов’язаннями. Саме такі позичальники часто дають оголошення: “Візьму кредит на себе”. Для чого потрібна ця послуга, хто нею користується, чи немає тут “підводних каменів”?

Хто може взяти кредит на себе?

Візьму кредит на себе: чи варто довіряти?

Якщо у вас є можливість самотужки оформити займ, не нехтуйте цим. Банк може піти назустріч, якщо за вами були невеличкі “грішки”. Але у цьому випадку доведеться надати заставу або документи від поручителя.

Робота з людиною, готовою оформити на себе ваш кредит, будується за такою схемою:

  1. Ви знаходите того, хто може взяти кредит на себе. Оголошення схожого характеру можна знайти у друкованих виданнях, на дошках оголошень і навіть на спеціалізованих порталах.
  2. Укладаєте з ним договір, у якому будуть обумовлені всі нюанси вашої спільної роботи.
  3. Далі позичальник йде до банку, подає заявку, отримує займ та передає отримані кошти замовнику. Відсоток виконавцю виплачується вже після отримання всієї суми.
  4. Після цього замовник вносить щомісячні платежі по кредиту та стежить за тим, щоб не було прострочки. Якщо ж ви відмовляєтеся виконувати свої зобов’язання або маєте прострочки, справжній позичальник має право звернутися до суду.

Чим загрожує рішення взяти кредит на себе?

Розгляньмо інший бік цього питання. Наприклад, ви добросовістний позичальник з позитивною КІ та високим рейтингом, вирішили: “Візьму кредит на себе за винагороду”. Чим може загрожувати ця операція?

Перекладаючи на себе кредитні зобов’язання іншої людини, не варто повністю покладатися на морально-етичні якості замовника. Навіть якщо ви максимально перестрахували себе від усіляких ризиків, ситуація може обернутися вкрай неприємно:

  • Оформлення кредиту на себе означає його подальшу виплату, та контроль за належним погашенням. Вам необхідно берегти свою КІ від прострочок та штрафів.
  • Є ризик, що замовник припинить погашення займу після кількох успішних операцій.
  • Оскільки ви надаєте банкові свої особисті дані, претензії до виплат будуть виключно до вас.
  • Банк має право подати на вас до суду за несплату кредиту.

Як бачите, це досить ризикована ідея. Ви ще хочете бути тим, хто візьме кредит на себе?

Хто може взяти кредит на себе?

Шукати посередника або оформити мікрозайм?

Навіщо ризикувати та шукати посередників для оформлення займу, якщо можна отримати гроші у мікрофінансовій компанії (МФО)? Тут може отримати кошти будь-який повнолітній українець – студент, пенсіонер, позичальник із зіпсованою КІ, людина, що працює неофіційно або безробітний. У кожного з нас трапляються складні періоди у житті, коли терміново необхідна грошова підтримка.

Компанія SOS CREDIT пропонує оформити ваш перший кредит онлайн на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під -50%. Просто спробуйте співпрацю з МФО, і ви зрозумієте, що більше не потрібно шукати того, хто візьме кредит на себе, ризикувати та сплачувати чужій людині винагороду за її послуги. Співпрацюючи з SOS CREDIT на постійній основі, ви отримуєте не тільки гроші у будь-який час доби, а й можливість заощадити на відсотках по кредиту. Приєднуйтесь до Програми Лояльності та збільшіть власну знижку до -65%.

Не ризикуйте та не шукайте того, хто говорить: “Візьму кредит на себе”. Співпрацюйте з надійними компаніями, отримуйте гроші на картку та не переплачуйте посередникам.

779 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит