Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Корисні ідеї подарунків до Дня святого Валентина 

 1. Power Bank
 2. Ліхтарик
 3. Аксесуари, що містять світловідбивні елементи
 4. Термос
 5. Тепла піжама
 6. Ґаджети
 7. Квіти

Аби зізнатися у коханні, зовсім не обов’язково чекати якоїсь конкретної дати. Проте, День закоханих існує вже понад 1500 років, тому він може стати для вас ще одним приємним приводом, аби нагадати про свої почуття, зробити подарунок, провести незабутній час разом.

Звичайно, у кожного своє ставлення до цього свята. Також є люди, які за нинішньої ситуації в країні обирають не зважати на подібні свята, і мають повне право на це. Друзі, робіть так, як відчуваєте та вважаєте за потрібне. 

Коли ми працювали над списком рекомендацій, то враховували умови сьогодення, додаючи до нього подарунки, які не лише потішать, але й будуть корисними.  

Отже:

Power Bank

Зараз вони, мабуть, у ТОП продажів після генераторів. Цей портативний акумулятор дає змогу підзарядити не лише смартфон, але є інші ґаджети, коли електроенергія відсутня або ви знаходитеся там, де розетки непередбачені. 

Нагадаємо про їхні переваги:

 • Компактність. Вони невеликі за розміром і цілком небагато важать. Power Bank можна покласти як у рюкзак, так і в жіночу сумочку. Тим паче, вони пласкі за формою, тому з розміщенням питань не виникає. 
 • Універсальність. Більшість моделей здатні надати додатковий заряд ґаджетам з різними роз’ємами. 
 • Багаторазовий підзаряд. Завдяки об’єму енергії в накопичувачі, зарядитися можна не один раз, а декілька. Звичайно, все залежить від ємності батареї — вимірюється в mAh. Чим більше міліампер-годин містить Power Bank, тим довше працюватиме та більшій кількості ґаджетів зможе дати живлення. 
 • LED-ліхтарик. У наявності зараз багато моделей, які його містять. Тим самим, Power Bank ще й може виконувати функцію додаткового освітлення. 
 • Швидкий підзаряд. Його містять не всі моделі, але така функція є, завдяки чому батарея ґаджетів досягне позначки 100% в рази швидше.
 • Цінова політика. Звичайно, вона залежить від mAh, але Power Bank є доступний для всіх. Для прикладу, такий девайс на 10000mAh цілком можна придбати за 700 грн. 20000mAh — за 1400 грн, 30000mAh — за 2200 грн. Все залежить від моделі та характеристик.

Ліхтарик

З ним кохана людина завжди зможе освітити собі шлях у вечірній час, вона буде помітною для водіїв, а це зараз дуже важливо. Навіть коли пішохід переходить дорогу у відведеному для того місці, є велика вірогідність того, що водій у темряві його не помітить або помітить, але запізно, що може призвести до наслідків. Навіть летальних. Аби цього не сталося, краще користуватися відповідними засобами, серед яких і є ліхтарик. 

Крім того, що ліхтарики є засобом безпеки зараз, їх можна використовувати й інакше, адже вони є різні. Наприклад, ліхтарики для читання. За допомогою них можна читати як електронні книжки, так і звичайні — для тривалого читання, не напружуючи очі. Також можна використовувати у якості так званого “нічничка”. 

Аксесуари, що містять світловідбивні елементи

Крім варіанта з ліхтариком, який дає можливість водієві побачити пішохода, є ще спеціальні значки, браслети, наліпки. Вони виготовлені таким чином, аби відбивати світло у темний час. Також ними оснащені куртки, рюкзаки, сумки, взуття. 

Термос

Аби ваша кохана людина завжди могла зігрітися за допомогою теплого напою: чаю, кави або навіть звичайної води. Якщо термос, дійсно, якісний — він здатний зберігати температуру не менше 50°C протягом доби. 

Враховуйте:

 • Об’єм. Якщо теплота напою важлива на нетривалий термін часу — до 4 годин, то можна подарувати термос об’ємом 0,5 л. Якщо ж від 4 годин та більше — від 1 л. Цінова політика першої категорії — від 300 грн, другої — від 600 грн. 
 • Горлечко. Якщо воно вузьке, то втрата тепла відбувається не так швидко. 

Тепла піжама

Ідеальна на зиму, враховуючи, що температура зараз у помешканнях не така, як до війни —  звичайно ж зі штанами та кофтою з довгим рукавом. 

Рекомендації з вибору тканини:

 • Велюр. Він містить оксамитову лицьову поверхню, одночасно пропускає повітря, але й добре утримує тепло.
 • Фліс. Одним з його різновидів є футер, який використовують під час виготовлення піжам для використання у дуже низьких температурних умовах. Махра містить двосторонній ворс із мікропетлі. Піжами з неї дуже теплі. Єдине — фліс має здатність накопичувати статичну напругу. 
 • Байка. Має декілька різновидів: фланель та бавовна. Такі піжами дають шкірі дихати, але добре зберігають тепло.
 • Фланель. Тканина, що містить невелике ворсиння. Такі піжами довговічні та стійкі. 

Ґаджети

Наприклад, електронна книга. Багатьом, звичайно, подобається паперовий варіант, але  в електронній можна зберігати сотні книг, відкриваючи та читаючи необхідну у будь-який момент — коли виникло бажання. У багатьох версій є режим підсвітки. Вона не займає багато місця. Немає необхідності шукати закладку або загортати сторінку, на якій зупинився. 

Звичайно ж, смартфон, адже зараз так важливо лишатися на зв’язку. 

Смарт-годинник. Він синхронізується зі смартфоном, тому друга половинка буде отримувати повідомлення про вхідні дзвінки, отримання повідомлень звичайних та у соціальних мережах. Також він оснащений будильником. 

Квіти

На цьому пункті звертаємо увагу чоловіків. Який би подарунок ви не обрали, але важливим та приємним його довершенням є саме квіти. Звичайно, все залежить від вподобань вашої коханої жінки. Можемо запропонувати подарувати тюльпани. Вони символізують наближення весни, а ще тюльпани дуже тендітні, як і всі жінки. Подаруйте троянди — безпрограшний варіант. Ще це можуть бути півонії, гербери, хризантеми.

Сподіваємося, що дані рекомендації будуть корисними і наші клієнти оберуть для своїх коханих найліпші подарунки, які ще більше підкреслять їхні почуття. Нехай кохання у житті буде якомога більше! 

55 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит