Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Телефонні афери у 2023 році

  1. Ви перемогли в акції чи розіграші
  2. Вам належить фінансова підтримка міжнародних організацій
  3. Вам дзвонять із банку
  4. Людині з вашого оточення чи родичу негайно потрібна допомога
  5. Ваші бонуси потрібно списати
  6. Вам подзвонять та скинуть виклик
  7. Рахунок Вашого мобільного поповнено

У власників телефонів хоча б раз, але траплялася ситуація, коли їх намагалися ошукати абоненти інших номерів з метою отримання легких грошей. Їм надходили дзвінки з невідомих номерів або повідомлення як звичайні, так і у месенджери. З кожним роком вигадуються нові схеми, аби зіграти на довірливості українських громадян. З моменту повномасштабної війни ситуація суттєво не змінилася.

Статистика Кіберполіції з телефонних шахрайств:

  1. 7 1380 звернень було у 2021 році.
  2. 69 996 звернень було у 2022 році.

Телефонні афери у 2023 році

У цій статті ми розповімо про найпоширеніші способи телефонного шахрайства.

Ви перемогли в акції чи розіграші

Насамперед, варто згадати, а чи брали ви участь у чомусь подібному взагалі? Якщо ні, то як можна перемогти без участі?

Як працюють такі схеми? “Переможцю” телефонують або надсилають повідомлення. Якщо це другий варіант, то у повідомленні буде вказано номер, куди необхідно передзвонити або посилання з формою, де потрібно вказати особисті дані. Якщо вам зателефонують, то запитають ту саму інформацію, серед якої дані банківської картки. Таким чином їм вдасться обнулити її.
Часті випадки, коли за отримання виграшу потрібно перерахувати ще й певну суму. Це вже, само собою, має викликати підозри. Що це за “виграш”, за який треба платити?

Вам належить фінансова підтримка міжнародних організацій

Так, це правда, що міжнародні організації допомагають громадянам України, які постраждали. І шахраї користуються тим, що українці перебувають у такому складному становищі.

Існує 2 варіанти, згідно з яким вони діють у такій схемі: дзвонять, пропонуючи оформити фінансову допомогу, що належить людині або надсилають повідомлення про те, що вона вже зарахована — залишилося лише отримати.

У жодному разі не називайте дані свої та банківської картки — шахраї отримають їх та знімуть гроші. Якщо зараз на картці нічого немає, то вони зроблять це, коли буде.

Вам дзвонять із банку

Причини можуть бути такі: аби уточнити інформацію, для перевипуску картки, повідомити про проведення сумнівних операцій тощо.

Варто розуміти, що реальні співробітники банку ніколи не дзвонитимуть до клієнта, аби той назвав йому пін-код або CVV. Це конфіденційна інформація, яку він не повинен ні для кого поширювати.

Як зрозуміти, що Ваші дані вже має цей “співробітник банку”? Якщо він просить Вас найближчим часом у банкоматі ввести певні цифри та код, що має надійти на Ваш телефон. Все це пастка.

Краще скинути такий дзвінок та самостійно зателефонувати до свого банку. Перед тим, як вислухати, з якою метою Вам дзвонить, нібито представник банку, попросіть його назвати, який саме це банк, ПІБ і яку посаду він обіймає в ньому.

Людині з вашого оточення чи родичу негайно потрібна допомога

Тут йде мова про психологічні маніпуляції. Зараз — у такий складний час для країни, шахраї користуються бідами громадян і тиснуть на найболючіше. Вам зателефонують і, наприклад, повідомлять, що Ваша близька людина знаходиться у реанімації або потрапила у якусь неприємну ситуацію. Скажуть, що знадобиться переказати на картку певну суму грошей зараз — питання життя та смерті. Таким чином вони будуть тиснути на те, що це дуже важливо, що Ви переживаєте про близьку людину і зробите все, аби допомогти їй — отже, знайдете необхідну суму неодмінно. Звичайно, коли людина чує щось погане, у неї виникають емоції і під їхнім впливом вона може діяти автоматично — виконувати те, що їй кажуть.

У такому разі, якщо дзвонять і кажуть, що це з лікарні, то уточніть, з якої саме, нехай Вам назвуть її адресу і нехай представляться. Покладіть слухавку та зателефонуйте за вказаними координатами, аби переконатися у правдивості інформації.

Вам можуть зателефонувати і сказати, що Ваша дочка, наприклад, у небезпеці, розповівши найжахливішу історію. У таких ситуаціях також важливо вміти заземлятися, аби взагалі згадати, чи є у вас дочка. Коли людина на емоціях, то вона може не мислити адекватно і потім виявиться, що ніякої дочки у Вас немає взагалі, а гроші вже перераховані шахраям.

Ваші бонуси потрібно списати

Всі ми відвідуємо магазини, оформляємо картки для отримання знижок та вигідних пропозицій – шахраї не уникають цього факту. Вам дзвонять і повідомляють приємну новину про те, що бонусна програма оновлюється, а у Вас там багато накопичених котшів за минулі покупки. Відповідно, тут 2 варіанти: Ви витрачаєте їх або переводите до нової системи.

Після цього Вам будуть втиратися у довіру, аби отримати дані картки для списання з рахунку необхідної суми.

Вам подзвонять та скинуть виклик

Ви навіть не встигли слово сказати, а на тому кінці вже нікого. Людині притаманна цікавість — це нормально. Та й можна подумати, що це щось зі зв’язком. Але це робиться не просто так – такий номер є платний. Ви передзвонюєте — гроші списуються.

Якщо Вам цікаво, хто ж це дзвонив, тоді спробуйте перевірити номер у месенджерах або пробийте у пошуковику вашого браузера.

Рахунок Вашого мобільного поповнено

Вам може надійти таке повідомлення на телефон і на вигляд його навіть ніяк не відрізнити від звичайного. Згодом може надійти ще одне або дзвінок, аби повідомити, що гроші були перераховані помилково і попросять їх повернути переказом на банківську картку.

Не поспішайте це робити — краще перевірте свій баланс на мобільному. Найімовірніше, рахунок Вам ніхто помилково не поповнював, а розмова була з шахраєм. Попрахайте людину надіслати скрін-повідомлення або квитанцію про те, що поповнення було виконане.

Дорогі наші клієнти, будьте пильними! Рекомендуємо намагатися не діяти нашвидкуруч та не вестись на громадян, які ставлять собі за мету отримати гроші за ваш рахунок. Завжди перевіряйте ще раз подібну інформацію і не поширюйте конфедиційну інформацію іншим людям.

Незабаром Великдень — велике свято! Аби придбати все для випікання пасок та приготування інших страв, звертайтеся до SOS CREDIT, якщо знадобиться кредит онлайн. Нехай на вашому святковому стіл буде удосталь всього! Працюємо цілодобово для вас. Співпрацюємо з клієнтами на вигідних умовах та завжди раді заявкам.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

287 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит