Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Телефонні афери у 2023 році

  1. Ви перемогли в акції чи розіграші
  2. Вам належить фінансова підтримка міжнародних організацій
  3. Вам дзвонять із банку
  4. Людині з вашого оточення чи родичу негайно потрібна допомога
  5. Ваші бонуси потрібно списати
  6. Вам подзвонять та скинуть виклик
  7. Рахунок Вашого мобільного поповнено

У власників телефонів хоча б раз, але траплялася ситуація, коли їх намагалися ошукати абоненти інших номерів з метою отримання легких грошей. Їм надходили дзвінки з невідомих номерів або повідомлення як звичайні, так і у месенджери. З кожним роком вигадуються нові схеми, аби зіграти на довірливості українських громадян. З моменту повномасштабної війни ситуація суттєво не змінилася.

Статистика Кіберполіції з телефонних шахрайств:

  1. 7 1380 звернень було у 2021 році.
  2. 69 996 звернень було у 2022 році.

Телефонні афери у 2023 році

У цій статті ми розповімо про найпоширеніші способи телефонного шахрайства.

Ви перемогли в акції чи розіграші

Насамперед, варто згадати, а чи брали ви участь у чомусь подібному взагалі? Якщо ні, то як можна перемогти без участі?

Як працюють такі схеми? “Переможцю” телефонують або надсилають повідомлення. Якщо це другий варіант, то у повідомленні буде вказано номер, куди необхідно передзвонити або посилання з формою, де потрібно вказати особисті дані. Якщо вам зателефонують, то запитають ту саму інформацію, серед якої дані банківської картки. Таким чином їм вдасться обнулити її.
Часті випадки, коли за отримання виграшу потрібно перерахувати ще й певну суму. Це вже, само собою, має викликати підозри. Що це за “виграш”, за який треба платити?

Вам належить фінансова підтримка міжнародних організацій

Так, це правда, що міжнародні організації допомагають громадянам України, які постраждали. І шахраї користуються тим, що українці перебувають у такому складному становищі.

Існує 2 варіанти, згідно з яким вони діють у такій схемі: дзвонять, пропонуючи оформити фінансову допомогу, що належить людині або надсилають повідомлення про те, що вона вже зарахована — залишилося лише отримати.

У жодному разі не називайте дані свої та банківської картки — шахраї отримають їх та знімуть гроші. Якщо зараз на картці нічого немає, то вони зроблять це, коли буде.

Вам дзвонять із банку

Причини можуть бути такі: аби уточнити інформацію, для перевипуску картки, повідомити про проведення сумнівних операцій тощо.

Варто розуміти, що реальні співробітники банку ніколи не дзвонитимуть до клієнта, аби той назвав йому пін-код або CVV. Це конфіденційна інформація, яку він не повинен ні для кого поширювати.

Як зрозуміти, що Ваші дані вже має цей “співробітник банку”? Якщо він просить Вас найближчим часом у банкоматі ввести певні цифри та код, що має надійти на Ваш телефон. Все це пастка.

Краще скинути такий дзвінок та самостійно зателефонувати до свого банку. Перед тим, як вислухати, з якою метою Вам дзвонить, нібито представник банку, попросіть його назвати, який саме це банк, ПІБ і яку посаду він обіймає в ньому.

Людині з вашого оточення чи родичу негайно потрібна допомога

Тут йде мова про психологічні маніпуляції. Зараз — у такий складний час для країни, шахраї користуються бідами громадян і тиснуть на найболючіше. Вам зателефонують і, наприклад, повідомлять, що Ваша близька людина знаходиться у реанімації або потрапила у якусь неприємну ситуацію. Скажуть, що знадобиться переказати на картку певну суму грошей зараз — питання життя та смерті. Таким чином вони будуть тиснути на те, що це дуже важливо, що Ви переживаєте про близьку людину і зробите все, аби допомогти їй — отже, знайдете необхідну суму неодмінно. Звичайно, коли людина чує щось погане, у неї виникають емоції і під їхнім впливом вона може діяти автоматично — виконувати те, що їй кажуть.

У такому разі, якщо дзвонять і кажуть, що це з лікарні, то уточніть, з якої саме, нехай Вам назвуть її адресу і нехай представляться. Покладіть слухавку та зателефонуйте за вказаними координатами, аби переконатися у правдивості інформації.

Вам можуть зателефонувати і сказати, що Ваша дочка, наприклад, у небезпеці, розповівши найжахливішу історію. У таких ситуаціях також важливо вміти заземлятися, аби взагалі згадати, чи є у вас дочка. Коли людина на емоціях, то вона може не мислити адекватно і потім виявиться, що ніякої дочки у Вас немає взагалі, а гроші вже перераховані шахраям.

Ваші бонуси потрібно списати

Всі ми відвідуємо магазини, оформляємо картки для отримання знижок та вигідних пропозицій – шахраї не уникають цього факту. Вам дзвонять і повідомляють приємну новину про те, що бонусна програма оновлюється, а у Вас там багато накопичених котшів за минулі покупки. Відповідно, тут 2 варіанти: Ви витрачаєте їх або переводите до нової системи.

Після цього Вам будуть втиратися у довіру, аби отримати дані картки для списання з рахунку необхідної суми.

Вам подзвонять та скинуть виклик

Ви навіть не встигли слово сказати, а на тому кінці вже нікого. Людині притаманна цікавість — це нормально. Та й можна подумати, що це щось зі зв’язком. Але це робиться не просто так – такий номер є платний. Ви передзвонюєте — гроші списуються.

Якщо Вам цікаво, хто ж це дзвонив, тоді спробуйте перевірити номер у месенджерах або пробийте у пошуковику вашого браузера.

Рахунок Вашого мобільного поповнено

Вам може надійти таке повідомлення на телефон і на вигляд його навіть ніяк не відрізнити від звичайного. Згодом може надійти ще одне або дзвінок, аби повідомити, що гроші були перераховані помилково і попросять їх повернути переказом на банківську картку.

Не поспішайте це робити — краще перевірте свій баланс на мобільному. Найімовірніше, рахунок Вам ніхто помилково не поповнював, а розмова була з шахраєм. Попрахайте людину надіслати скрін-повідомлення або квитанцію про те, що поповнення було виконане.

Дорогі наші клієнти, будьте пильними! Рекомендуємо намагатися не діяти нашвидкуруч та не вестись на громадян, які ставлять собі за мету отримати гроші за ваш рахунок. Завжди перевіряйте ще раз подібну інформацію і не поширюйте конфедиційну інформацію іншим людям.

Незабаром Великдень — велике свято! Аби придбати все для випікання пасок та приготування інших страв, звертайтеся до SOS CREDIT, якщо знадобиться кредит онлайн. Нехай на вашому святковому стіл буде удосталь всього! Працюємо цілодобово для вас. Співпрацюємо з клієнтами на вигідних умовах та завжди раді заявкам.

48 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит