Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит без трудової книжки від Sos Credit

 1. Як отримати кредит без трудової книжки
 2. Умови отримання грошей
 3. На які цілі видають позику без трудової
 4. Як погасити позику, що була взята
 5. Популярні питання

Часи, коли наявність трудової книжки характеризувала громадянина як платоспроможного, відживають свій вік своє. Зараз можна працювати неофіційно і мати дійсно великий прибуток.  Раніше і кредит без трудової книжки неможливо було отримати, адже банківським установам хотілося мати вагомий аргумент того, що кредитні кошти будуть повернуті. Тепер, коли є МФО, можна отримати гроші на картку без зайвих документів.  Банки все так само категоричні у питанні надання послуг громадянам без трудової книжки і їм прийшла гідна заміна.

SOS CREDIT — одна з таких компаній, якій для надання необхідної суми клієнту, буде досить паспорта і ІПН.

Можливості оформлення кредиту:

 1. без довідки про доходи;
 2. для неофіційно працевлаштованих;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без відсотків.

Як отримати кредит без трудової книжки

 1.  Ви переходите на сайт SOS CREDIT, реєструєте Особистий Кабінет, розраховуєте суму для погашення і конкретні терміни, до яких це необхідно зробити. Дана процедура відбувається за допомогою Кредитного Калькулятора. 
 2. Після потрібно зареєструвати Особистий Кабінет, щоб подати заявку — обов’язкова умова.  З цією метою вноситься інформація з паспорта та ідентифікаційного коду. Також потрібно вказати свій контактний номер і пошту.  Дані повинні бути актуальні, тому що в разі допуску помилки може виникнути проблема в реєстрації і отриманні позики. 
 3. Ми працюємо за скоринговою системою, тому відповідь на заявку надійде протягом пари хвилин.
 4. Якщо вона схвалена, то ви читаєте договір, ставите позначку про те, що згодні з його умовами.
 5. Після цього ми зараховуємо гроші на карту, яка буде прив’язана до Особового Кабінету.

Пам’ятайте, що у нас також є служба підтримки, тому якщо виникнуть питання — відразу звертайтеся. Інформація вказана на сайті

 1.  Для реєстрації потрібно внести інформацію з паспорта та ідентифікаційний код. Також потрібно вказати свій контактний номер і пошту.  Дані повинні бути актуальні, тому що в разі допуску помилки може виникнути проблема в реєстрації та отриманні позики.  На цей рахунок у нас також передбачена допомога служби підтримки, тому якщо виникнуть питання — відразу звертайтеся. Інформація вказана на сайті.

Крім того, що для укладення договору ми не запитуємо цілий пакет документів — пошуком поручителів наші клієнти теж не займаються.  Всі розуміють, що брати участь в поруці захоче не кожен і не давати людині позику тільки, тому що вона не може знайти тих, хто погодиться на цю процедуру — це теж саме, що  втратити клієнта для нас.  

Заявка оформляється на віддаленій основі — через інтернет, тобто зробити це можна з будь-якої точки світу.  Головне, щоб у вас був паспорт громадянина України та відповідна банківська картка.

Умови отримання грошей

Терміни надання послуг До 30 днів
На кого розрахований сервіс На громадян України від 18 років
Розрахунок на картку чи готівкою На картку
Сума першої позики До 10 000 грн
Сума повторних позик До 15 000 грн
Вимоги до документів Паспорт та ІПН
Оформлення на работі Значення немає
Ставка у процентах  0%, але за законодавством належить 0,01% 
Підтвердження заявки Протягом декількох хвилин

Переваги кредитування від Sos Credit

 1. Аби взяти кредит без трудової книжки у нас, потрібен тільки паспорт громадянина України та ІПН.  Без довідки про доходи і трудовій книжки.
 2. Вигідна ставка для нових клієнтів: 0%.  Вигідніше не придумати.
 3. Не виходить повернути гроші вчасно?  Існує така послуга, як пролонгація.  Оформити її можна до 30 днів.  Головне, не відкладайте на потім.
 4. Звернення обробляються в режимі 24/7.

На які цілі видають позику без трудової

Весілля або інше урочистий захід, лікування, оплата комунальних послуг, придбання побутової техніки, будівництво, придбання машини, відкриття бізнесу і тд.

Як погасити позику, що була взята

Простіше і швидше за все зробити це через Особистий Кабінет.  Вам не знадобиться вносити реквізити, а також оплачувати комісію за надання послуг перерахування грошей.

Можна звернутися до банку або ж найближчого відділення Укрпошти, а також провести операцію через термінал.  Пам’ятайте, що надійдуть гроші на картку протягом 3 днів, тому робіть оплату завчасно.

Кредит без трудової книжки від Sos Credit

Популярні питання

У клієнта, який користується кредитом без трудового стажу, в будь-яку хвилину можуть виникнути питання, тому ось відповіді на декілька ТОПових.

Як збільшити шанс схвалення кредиту?

Найголовніше: правильно вказувати інформацію під час подачі заявки.  Краще перевірити її по кілька разів.

Так, ви можете подавати заявку необмежену кількість разів, але краще уникати одного разу на день, аби не опинитися в спам-фільтрі системи.

Які помилки часто допускають позичальники при подачі документів?

По перше, це неуважність в момент розрахунку на Кредитному Калькуляторі.  Дата виплати і підсумкова сума — ось дві цифри, яким потрібно приділяти увагу.  Кредитний Калькулятор вже розміщений на сайті — вам не знадобиться проводити розрахунки.  Але пам’ятайте, що всі фінансові сервіси суворо ставляться до погашення кредитів клієнтами, тому потрібно чітко розуміти, яку суму брати і на який термін.

По-друге — неуважність при ознайомленні з договором.  Перед отриманням кредиту ви повинні вивчити його від і до, так як берете на себе відповідальність виконувати всі зобов’язання, зазначені в ньому.

Кредит без трудової книжки від Sos Credit

В яких випадках можуть відмовити?

Цьому може послужити вік позичальника, якому повинно бути не менше повних 18 років.  Або ж ви поспішали та невірно ввели свої дані — варто перевіряти кожну цифру і літеру.  Отримання кредиту — серйозна процедура, що вимагає особливої ​​уваги позичальника.

Чи реально отримати кредит без трудового стажу з поганою КІ

Так.  Наприклад, SOS CREDIT надає послуги студентам від 18 років, які вкрай рідко можуть поєднувати офіційну роботу та навчання. Більше того, великий відсоток громадян працевлаштований саме неофіційно, але вони платоспроможні і повертають кредит у зазначені терміни, тому трудовий стаж для нас не показник.

706 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит