Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без трудової книжки від Sos Credit

 1. Як отримати кредит без трудової книжки
 2. Умови отримання грошей
 3. На які цілі видають позику без трудової
 4. Як погасити позику, що була взята
 5. Популярні питання

Часи, коли наявність трудової книжки характеризувала громадянина як платоспроможного, відживають свій вік своє. Зараз можна працювати неофіційно і мати дійсно великий прибуток.  Раніше і кредит без трудової книжки неможливо було отримати, адже банківським установам хотілося мати вагомий аргумент того, що кредитні кошти будуть повернуті. Тепер, коли є МФО, можна отримати гроші на картку без зайвих документів.  Банки все так само категоричні у питанні надання послуг громадянам без трудової книжки і їм прийшла гідна заміна.

SOS CREDIT — одна з таких компаній, якій для надання необхідної суми клієнту, буде досить паспорта і ІПН.

Можливості оформлення кредиту:

 1. без довідки про доходи;
 2. для неофіційно працевлаштованих;
 3. без посередників;
 4. не виходячи з будинку;
 5. без відсотків.

Як отримати кредит без трудової книжки

 1.  Ви переходите на сайт SOS CREDIT, реєструєте Особистий Кабінет, розраховуєте суму для погашення і конкретні терміни, до яких це необхідно зробити. Дана процедура відбувається за допомогою Кредитного Калькулятора. 
 2. Після потрібно зареєструвати Особистий Кабінет, щоб подати заявку — обов’язкова умова.  З цією метою вноситься інформація з паспорта та ідентифікаційного коду. Також потрібно вказати свій контактний номер і пошту.  Дані повинні бути актуальні, тому що в разі допуску помилки може виникнути проблема в реєстрації і отриманні позики. 
 3. Ми працюємо за скоринговою системою, тому відповідь на заявку надійде протягом пари хвилин.
 4. Якщо вона схвалена, то ви читаєте договір, ставите позначку про те, що згодні з його умовами.
 5. Після цього ми зараховуємо гроші на карту, яка буде прив’язана до Особового Кабінету.

Пам’ятайте, що у нас також є служба підтримки, тому якщо виникнуть питання — відразу звертайтеся. Інформація вказана на сайті

 1.  Для реєстрації потрібно внести інформацію з паспорта та ідентифікаційний код. Також потрібно вказати свій контактний номер і пошту.  Дані повинні бути актуальні, тому що в разі допуску помилки може виникнути проблема в реєстрації та отриманні позики.  На цей рахунок у нас також передбачена допомога служби підтримки, тому якщо виникнуть питання — відразу звертайтеся. Інформація вказана на сайті.

Крім того, що для укладення договору ми не запитуємо цілий пакет документів — пошуком поручителів наші клієнти теж не займаються.  Всі розуміють, що брати участь в поруці захоче не кожен і не давати людині позику тільки, тому що вона не може знайти тих, хто погодиться на цю процедуру — це теж саме, що  втратити клієнта для нас.  

Заявка оформляється на віддаленій основі — через інтернет, тобто зробити це можна з будь-якої точки світу.  Головне, щоб у вас був паспорт громадянина України та відповідна банківська картка.

Умови отримання грошей

Терміни надання послуг До 30 днів
На кого розрахований сервіс На громадян України від 18 років
Розрахунок на картку чи готівкою На картку
Сума першої позики До 10 000 грн
Сума повторних позик До 10 000 грн
Вимоги до документів Паспорт та ІПН
Оформлення на работі Значення немає
Ставка у процентах  від 0,01%
Підтвердження заявки Протягом декількох хвилин

Переваги кредитування від Sos Credit

 1. Аби взяти кредит без трудової книжки у нас, потрібен тільки паспорт громадянина України та ІПН.  Без довідки про доходи і трудовій книжки.
 2. Вигідна ставка для нових клієнтів: від 0,01%.  Вигідніше не придумати.
 3. Не виходить повернути гроші вчасно?  Існує така послуга, як пролонгація.  Оформити її можна до 30 днів.  Головне, не відкладайте на потім.
 4. Звернення обробляються в режимі 24/7.

На які цілі видають позику без трудової

Весілля або інше урочистий захід, лікування, оплата комунальних послуг, придбання побутової техніки, будівництво, придбання машини, відкриття бізнесу і тд.

Як погасити позику, що була взята

Простіше і швидше за все зробити це через Особистий Кабінет.  Вам не знадобиться вносити реквізити, а також оплачувати комісію за надання послуг перерахування грошей.

Можна звернутися до банку або ж найближчого відділення Укрпошти, а також провести операцію через термінал.  Пам’ятайте, що надійдуть гроші на картку протягом 3 днів, тому робіть оплату завчасно.

Кредит без трудової книжки від Sos Credit

Популярні питання

У клієнта, який користується кредитом без трудового стажу, в будь-яку хвилину можуть виникнути питання, тому ось відповіді на декілька ТОПових.

Як збільшити шанс схвалення кредиту?

Найголовніше: правильно вказувати інформацію під час подачі заявки.  Краще перевірити її по кілька разів.

Так, ви можете подавати заявку необмежену кількість разів, але краще уникати одного разу на день, аби не опинитися в спам-фільтрі системи.

Які помилки часто допускають позичальники при подачі документів?

По перше, це неуважність в момент розрахунку на Кредитному Калькуляторі.  Дата виплати і підсумкова сума — ось дві цифри, яким потрібно приділяти увагу.  Кредитний Калькулятор вже розміщений на сайті — вам не знадобиться проводити розрахунки.  Але пам’ятайте, що всі фінансові сервіси суворо ставляться до погашення кредитів клієнтами, тому потрібно чітко розуміти, яку суму брати і на який термін.

По-друге — неуважність при ознайомленні з договором.  Перед отриманням кредиту ви повинні вивчити його від і до, так як берете на себе відповідальність виконувати всі зобов’язання, зазначені в ньому.

Кредит без трудової книжки від Sos Credit

В яких випадках можуть відмовити?

Цьому може послужити вік позичальника, якому повинно бути не менше повних 18 років.  Або ж ви поспішали та невірно ввели свої дані — варто перевіряти кожну цифру і літеру.  Отримання кредиту — серйозна процедура, що вимагає особливої ​​уваги позичальника.

Чи реально отримати кредит без трудового стажу з поганою КІ

Так.  Наприклад, SOS CREDIT надає послуги студентам від 18 років, які вкрай рідко можуть поєднувати офіційну роботу та навчання. Більше того, великий відсоток громадян працевлаштований саме неофіційно, але вони платоспроможні і повертають кредит у зазначені терміни, тому трудовий стаж для нас не показник.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1999 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит