Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Білій Церкві

 1. Умови видачі кредиту в Білій Церкві
 2. Кому доступний кредит
 3. Як взяти кредит у Білій Церкві
 4. Способи надання кредитів
 5. Переваги кредитування у сервісі SOS CREDIT
 6. Способи оплати кредиту
 7. Популярні питання

Де можна взяти гроші у кредит у Білій Церкві? Як часто ви питали себе про це? За статистикою, 65% українців хоч раз користувалися послугами кредитування. Деякі з них звикли брати невеличкі суми у борг у друзів або родичів. Це зручно: не потрібно сплачувати відсотки або комісію. А як бути, якщо гроші потрібні серед ночі або у родичів немає потрібної суми.

Звернутися до банку не кожному позичальникові до снаги. Щоб отримати займ, потрібно надати довідку про доходи. Якщо врахувати, що 35%-40% українців працюють неофіційно, для них це величезна проблема. Отримати кошти без комісій, переплат, без прив’язки до курсу валюти, за паспортом та кодом, цілодобово пропонує сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Щоб подати заявку, необхідно мати паспорт та код, картку будь-якого українського банку, мобільний телефон. Заявка буде розглянута протягом 20 хвилин, схвалена сума одразу прийде на картку.

Умови видачі кредиту в Білій Церкві

Сума До 15 000 гривень
Форма видачі  Зарахування на картку
Вік Від 18 років
Відсоткова ставка Від 0% до 2,5 % в день
Пролонгація Подовження терміну кредитування на 7,15 або 30 днів
Тривалість кредитування До 30 днів

Кому доступний кредит

Взяти у борг у МФО (мікрофінансової організації) може будь-який повнолітній громадянин України. МФО кредитують навіть тих, кому відмовляють у банківських установах:

 • пенсіонерів;
 • осіб з судимістю;
 • студентів;
 • молодих мам;
 • безробітних;
 • інвалідів;
 • людей із зіпсованою кредитною історією та зниженим кредитним рейтингом;
 • тих, хто жодного разу не брав у борг;
 • позичальників, у яких існує непогашений займ в іншому місці.

Як взяти кредит у Білій Церкві

Щоб отримати гроші онлайн, досить кілька простих дій:

 1. Зареєструватися на сайті SOS CREDIT. Вигадайте важкий пароль та не передавайте дані третім особам.
 2. Заповнити всі поля аплікаційної анкети. Це роблять тільки нові клієнти, постійні позичальники при оформленні заявки вказують суму й термін.
 3. Перевірити заявку на помилки. Не вказуйте неправдивих даних.
 4. Дочекатися рішення системи. Відповідь позитивна? Прочитайте договір, та поставте підпис.
 5. Отримати гроші на карту.

Інколи скорингова система після аналізу заявки пропонує суму більше, ніж замовлена. Позичальник може лишити первинну суму або взяти більше.

Способи надання кредитів

Взяти кредит у Білій Церкві можна готівкою або на картку. У готівковій формі надають у борг банки, ломбарди, кредитні спілки та приватні особи. Мікрокредитна компанія SOS CREDIT видає займ на карту через інтернет. Це зручно, бо оформити кошти у борг можна з будь-якої точки України, гроші зараховують на платіжну картку. Зняти готівку, при необхідності, можна у найближчому банкоматі.

Кредит онлайн в Білій Церкві

Переваги кредитування у сервісі SOS CREDIT

Компанія SOS CREDIT цінує кожного клієнта. Щоб отримати гроші, необхідно трохи часу та зусиль.

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT:

 1. Мінімум документів. Вам потрібні тільки паспорт та код.
 2. Програма лояльності. Завжди повертайте кредити вчасно та отримайте знижку. Чим більше погашених займів, тим більше особиста знижка на новий кредит.
 3. Промокоди. Сплатіть перший кредит та скористайтеся промокодом зі знижкою до -70% на новий займ. Промокоди розсилають поштою, їх можна знайти у соціальних мережах.

Способи оплати кредиту

Обирайте зручний спосіб погашення:

 • Особистий кабінет. Сплатіть через сайт, скориставшись власною карткою.
 • Термінал. Оберіть функцію у меню, введіть потрібні дані та сплатіть займ.
 • Укрпошта або банк. Надайте касиру повні реквізити для сплати.

Якщо на час погашення немає вільних коштів, використайте пролонгацію, щоб уникнути прострочення. Сплатіть відсотки за користування кредитом та активуйте послугу на 7,15 або 30 днів.

Кредит онлайн в Білій Церкві

Популярні питання

Причини оформлення кредиту онлайн:

 • хвороба;
 • необхідність придбання нового взуття чи одягу;
 • придбання подарунків;
 • ремонт.

Скільки можна взяти грошей у кредит у Білій Церкві

Нові клієнти можуть взяти від 500 до 5000 гривень, постійні позичальники можуть отримати до 15 000 гривень.

Яка відсоткова ставка

Нові клієнти можуть отримати займ під 0%, щасливчиків визначає скорингова система. Заощадити до -70% на ставці можна з Програмою Лояльності або скористатися промокодом.

Які вимоги до клієнтів

Щоб отримати цілодобовий кредит онлайн у Білій Церкві, потрібно відповідати декільком умовам:

 1. Вік від 18 років.
 2. Українське громадянство.
 3. Паспорт та код.
 4. Банківська карта з позитивним балансом й мобільний номер телефону.

Чи реально отримати кредит у Білій Церкві з поганою КІ

SOS CREDIT дає у борг людям з поганою кредитною історією. Погасіть займ вчасно, щоб поліпшити свою КІ.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1051 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит