Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит для фізичних осіб: де знайти найкращу пропозицію?

Кожному з нас постійно не вистачає часу та грошей. У разі виникнення грошових ускладнень багатьох людей рятує такий продукт, як кредит для фізичних осіб. Варто розуміти, що навіть в одній фінансовій організації вам можуть запропонувати декілька видів кредитування. Як же розібратися, коли та який займ краще оформити? Коли потрібні довгострокові проекти, а коли краще брати короткострокову пропозицію.

Кредит для фізичних осіб: де знайти?

Кредити для фізичних осіб – про що потрібно знати?

Банківський займ – це поширений продукт, але будемо відвертівін не для всіх. Розраховувати на нього можуть ті люди, які здатні підтвердити свою платоспроможність, привести поручителя або надати заставу. Чи багато таких серед українців? На жаль ні. Багато хто працює неофіційно та не у змозі надати офіційну довідку про дохід. Студентам, пенсіонерам та мамам у декретній відпустці у банках взагалі не раді. Ось і виходить, що банківське кредитування фізичних осіб підходить не всім.

Коли ж варто йти до банку? У тому випадку, якщо ви плануєте взяти у борг на тривалий термін, та вам потрібні гроші не “на вчора”. Найчастіше, банківським організаціям для вивчення заявки та прийняття остаточного рішення потрібно від 3 до 7 днів. Враховуйте це.

Основні переваги кредитів для фізичних осіб

На відміну від довгострокових банківських займів, кредит онлайн – це швидкий продукт, призначений для вирішення проблем, що виникли раптово. Погодьтеся, не можна запланувати поламку важливої побутової техніки, раптову хворобу або навіть появу “гарячої” пропозиції на відпочинок мрії зі знижкою -80%. Якщо вам потрібні гроші тут та зараз, й навіть серед ночі – кредити фізичних осіб онлайн, те, що вам допоможе.

Кредит для фізичних осіб: де знайти?

Хтось скаже: “Можна позичити у друзів”. Безумовно, але не кожен друг готовий розлучитися з потрібною вам сумою. Крім того, у людини може просто не виявитися грошей, а ви поставите його своїм проханням у незручне становище. А якщо фінанси потрібні серед ночі або негайно? У такому випадку навіть близьких людей турбувати незручно.

Кредит онлайн має масу переваг перед іншими різновидами займів:

  • Легкість оформлення. Все, що потрібно – заповнити анкету, вказати суму та термін кредитування, дочекатися рішення системи та зарахування грошей на картку. Інтерфейс сайту компанії SOS CREDIT настільки зручний, що не викличе труднощів навіть у користувача початківця.
  • Швидкість. Не дарма кредити онлайн називають швидкими та мобільними. Їх можна отримати практично на ходу. Для заповнення заявки знадобиться не більше 15 хвилин. Постійним клієнтам потрібно ще менше часу – лише вказати суму й строк кредитування.
  • 24/7. Банки працюють згідно з офісним графіком та не чекають клієнтів у вихідний або посеред ночі. Сервіси швидких займів раді позичальникові у будь-який час доби, незалежно від того, робочій це день або святковий.
  • Мінімум документів. Паспорт та ідентифікаційний код – все, що необхідно для створення заявки.
  • Доступність. SOS CREDIT пропонує кредити тим, кому відмовляють у банках. Студенти, молоді мами, безробітні, люди із зіпсованою кредитною історією – всі можуть подати заявку та отримати фінансову підтримку.
  • Вигода. Всупереч поширеній думці про “захмарну вартість” онлайн-займів, варто відзначити, що цей продукт знаходиться у доступній ціновій категорії. Крім того, найчастіше позичальники беруть невеликі суми до 15 000 гривень на короткий термін до 30 днів. Наприклад, ви взяли 1 000 гривень на 3 дні під 1,6% в день, у цьому випадку ви сплатите за користування грошима лише 48 гривень. Врахуйте, що вам не знадобиться витрачати час на пошуки суми, їздити до банку й очікувати у черзі. Використовуючи промокоди та приєднавшись до Програми Лояльності від SOS CREDIT, постійні позичальники можуть заощаджувати до -65% на відсотках по кредиту. Новачки можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. У якому банку вам запропонують такі ж фантастичні умови?

Обираючи серед наявних пропозицій відповідний кредит для фізичних осіб, пам’ятайте, що берете кошти у борг, ці гроші треба віддавати вчасно. Сума займу не повинна перевищувати 40% від вашого загального доходу. У цьому випадку кредитування принесе максимум користі!

 

625 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит