Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит для фізичних осіб: де знайти найкращу пропозицію?

Кожному з нас постійно не вистачає часу та грошей. У разі виникнення грошових ускладнень багатьох людей рятує такий продукт, як кредит для фізичних осіб. Варто розуміти, що навіть в одній фінансовій організації вам можуть запропонувати декілька видів кредитування. Як же розібратися, коли та який займ краще оформити? Коли потрібні довгострокові проекти, а коли краще брати короткострокову пропозицію.

Кредит для фізичних осіб: де знайти?

Кредити для фізичних осіб – про що потрібно знати?

Банківський займ – це поширений продукт, але будемо відвертівін не для всіх. Розраховувати на нього можуть ті люди, які здатні підтвердити свою платоспроможність, привести поручителя або надати заставу. Чи багато таких серед українців? На жаль ні. Багато хто працює неофіційно та не у змозі надати офіційну довідку про дохід. Студентам, пенсіонерам та мамам у декретній відпустці у банках взагалі не раді. Ось і виходить, що банківське кредитування фізичних осіб підходить не всім.

Коли ж варто йти до банку? У тому випадку, якщо ви плануєте взяти у борг на тривалий термін, та вам потрібні гроші не “на вчора”. Найчастіше, банківським організаціям для вивчення заявки та прийняття остаточного рішення потрібно від 3 до 7 днів. Враховуйте це.

Основні переваги кредитів для фізичних осіб

На відміну від довгострокових банківських займів, кредит онлайн – це швидкий продукт, призначений для вирішення проблем, що виникли раптово. Погодьтеся, не можна запланувати поламку важливої побутової техніки, раптову хворобу або навіть появу “гарячої” пропозиції на відпочинок мрії зі знижкою -80%. Якщо вам потрібні гроші тут та зараз, й навіть серед ночі – кредити фізичних осіб онлайн, те, що вам допоможе.

Кредит для фізичних осіб: де знайти?

Хтось скаже: “Можна позичити у друзів”. Безумовно, але не кожен друг готовий розлучитися з потрібною вам сумою. Крім того, у людини може просто не виявитися грошей, а ви поставите його своїм проханням у незручне становище. А якщо фінанси потрібні серед ночі або негайно? У такому випадку навіть близьких людей турбувати незручно.

Кредит онлайн має масу переваг перед іншими різновидами займів:

  • Легкість оформлення. Все, що потрібно – заповнити анкету, вказати суму та термін кредитування, дочекатися рішення системи та зарахування грошей на картку. Інтерфейс сайту компанії SOS CREDIT настільки зручний, що не викличе труднощів навіть у користувача початківця.
  • Швидкість. Не дарма кредити онлайн називають швидкими та мобільними. Їх можна отримати практично на ходу. Для заповнення заявки знадобиться не більше 15 хвилин. Постійним клієнтам потрібно ще менше часу – лише вказати суму й строк кредитування.
  • 24/7. Банки працюють згідно з офісним графіком та не чекають клієнтів у вихідний або посеред ночі. Сервіси швидких займів раді позичальникові у будь-який час доби, незалежно від того, робочій це день або святковий.
  • Мінімум документів. Паспорт та ідентифікаційний код – все, що необхідно для створення заявки.
  • Доступність. SOS CREDIT пропонує кредити тим, кому відмовляють у банках. Студенти, молоді мами, безробітні, люди із зіпсованою кредитною історією – всі можуть подати заявку та отримати фінансову підтримку.
  • Вигода. Всупереч поширеній думці про “захмарну вартість” онлайн-займів, варто відзначити, що цей продукт знаходиться у доступній ціновій категорії. Крім того, найчастіше позичальники беруть невеликі суми до 15 000 гривень на короткий термін до 30 днів. Наприклад, ви взяли 1 000 гривень на 3 дні під 1,6% в день, у цьому випадку ви сплатите за користування грошима лише 48 гривень. Врахуйте, що вам не знадобиться витрачати час на пошуки суми, їздити до банку й очікувати у черзі. Використовуючи промокоди та приєднавшись до Програми Лояльності від SOS CREDIT, постійні позичальники можуть заощаджувати до -65% на відсотках по кредиту. Новачки можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. У якому банку вам запропонують такі ж фантастичні умови?

Обираючи серед наявних пропозицій відповідний кредит для фізичних осіб, пам’ятайте, що берете кошти у борг, ці гроші треба віддавати вчасно. Сума займу не повинна перевищувати 40% від вашого загального доходу. У цьому випадку кредитування принесе максимум користі!

 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1876 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит