Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ДЕ ПОЗИЧИТИ ГРОШЕЙ ДО ЗАРПЛАТИ?

Навіть якщо ви дуже ощадлива людина, непередбачені витрати можуть чекати вас у будь-який момент. Де позичити гроші на термінову покупку або ремонт? Це питання не дає спокою багатьом українцям, які зіткнулися з необхідністю придбання зламаної побутової техніки або проведення термінових ремонтних робіт. Можна знайти тимчасовий підробіток, продати через спеціалізований сайт цінну річ або позичити гроші у друзів.

Усі вищезгадані засоби мають право на існування, але для їх реалізації потрібно багато сил і часу. А як бути, коли гроші потрібні терміново? Звернутися за допомогою в банк, ломбард або сервіс швидких кредитів.

Де позичити грошей до зарплати?

Як позичити гроші в банку?

Що потрібно для отримання грошей в банку:

  • Стабільний офіційний дохід. Буде потрібна довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців. Без цього документа кредит ви не отримаєте. На жаль, наявність довідки – ще не 100% гарантія позитивного результату. Якщо дохід буде малий, то в кредиті можуть відмовити.
  • Позитивна кредитна історія. Дізнатися про стан своєї КІ можна в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Якщо у вас раніше були простроченні платежі або штрафи, в кредиті можуть відмовити.
  • Поручитель. Людина, яка візьме на себе зобов’язання позичальника, якщо він не зможе гасити кредит вчасно. Якщо передбачається оформлення кредиту на велику суму, банк може зажадати знайти кількох поручителів.
  • Страхування. Банку важливо, щоб позичальник був живий і здоровий до моменту повного погашення займа, тому часто видача кредиту можлива тільки після оформлення страхового поліса. А це додаткові витрати для позичальника.

Перед тим як позичити гроші в банку і підписати договір, уважно вивчіть його. Навіть якщо фахівець наполягає, що документ стандартний, читайте кожен рядок. Позичальник повинен знати все про умови дострокового погашення, передбачені додаткові послуги, порядок нарахування штрафів і прострочень в разі несвоєчасного погашення.

Де позичити гроші онлайн?

У більшості випадків позичальник не може чекати поки банк затвердить рішення про видачу кредиту. Як бути, якщо гроші потрібні негайно або сума не така велика, щоб йти в банк. Оптимальне рішення – звернутися в мікрофінансову організацію (МФО). Наприклад, сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує новим клієнтам позичити гроші на суму до 3 000 гривень під 0,01% на термін до 15 днів. Вигідна пропозиція, яку оцінять багато позичальників!

Де позичити грошей до зарплати?

Інші переваги співпраці з мікрофінансовою організацією:

  • Швидкість оформлення. Не потрібно йти в банківське відділення, сидіти в черзі і чекати кілька днів схвалення заявки. Все відбувається в режимі онлайн, протягом декількох годин.
  • Мінімум документів. Вам не знадобляться поручителі, страхові поліси та довідка про доходи. Все, що потрібно – це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і діюча картка будь-якого українського банку.
  • Прозорість. Повна сума до сплати одразу фіксується в договорі, і вона лишається незмінною. Ніяких переплат і непотрібних платежів.
  • Доступність. Отримати кредит онлайн на карту можна в будь-якому місті України.
  • Конфіденційність. Вся інформація про позичальника строго конфіденційна.

Якщо ви плануєте позичити гроші онлайн, користуйтеся послугами перевірених сервісів – це швидко, зручно, безпечно і вигідно.

 

1008 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит