Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ДЕ ПОЗИЧИТИ ГРОШЕЙ ДО ЗАРПЛАТИ?

Навіть якщо ви дуже ощадлива людина, непередбачені витрати можуть чекати вас у будь-який момент. Де позичити гроші на термінову покупку або ремонт? Це питання не дає спокою багатьом українцям, які зіткнулися з необхідністю придбання зламаної побутової техніки або проведення термінових ремонтних робіт. Можна знайти тимчасовий підробіток, продати через спеціалізований сайт цінну річ або позичити гроші у друзів.

Усі вищезгадані засоби мають право на існування, але для їх реалізації потрібно багато сил і часу. А як бути, коли гроші потрібні терміново? Звернутися за допомогою в банк, ломбард або сервіс швидких кредитів.

Де позичити грошей до зарплати?

Як позичити гроші в банку?

Що потрібно для отримання грошей в банку:

  • Стабільний офіційний дохід. Буде потрібна довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців. Без цього документа кредит ви не отримаєте. На жаль, наявність довідки – ще не 100% гарантія позитивного результату. Якщо дохід буде малий, то в кредиті можуть відмовити.
  • Позитивна кредитна історія. Дізнатися про стан своєї КІ можна в Українському бюро кредитних історій (УБКІ). Якщо у вас раніше були простроченні платежі або штрафи, в кредиті можуть відмовити.
  • Поручитель. Людина, яка візьме на себе зобов’язання позичальника, якщо він не зможе гасити кредит вчасно. Якщо передбачається оформлення кредиту на велику суму, банк може зажадати знайти кількох поручителів.
  • Страхування. Банку важливо, щоб позичальник був живий і здоровий до моменту повного погашення займа, тому часто видача кредиту можлива тільки після оформлення страхового поліса. А це додаткові витрати для позичальника.

Перед тим як позичити гроші в банку і підписати договір, уважно вивчіть його. Навіть якщо фахівець наполягає, що документ стандартний, читайте кожен рядок. Позичальник повинен знати все про умови дострокового погашення, передбачені додаткові послуги, порядок нарахування штрафів і прострочень в разі несвоєчасного погашення.

Де позичити гроші онлайн?

У більшості випадків позичальник не може чекати поки банк затвердить рішення про видачу кредиту. Як бути, якщо гроші потрібні негайно або сума не така велика, щоб йти в банк. Оптимальне рішення – звернутися в мікрофінансову організацію (МФО). Наприклад, сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує новим клієнтам позичити гроші на суму до 3 000 гривень під 0,01% на термін до 15 днів. Вигідна пропозиція, яку оцінять багато позичальників!

Де позичити грошей до зарплати?

Інші переваги співпраці з мікрофінансовою організацією:

  • Швидкість оформлення. Не потрібно йти в банківське відділення, сидіти в черзі і чекати кілька днів схвалення заявки. Все відбувається в режимі онлайн, протягом декількох годин.
  • Мінімум документів. Вам не знадобляться поручителі, страхові поліси та довідка про доходи. Все, що потрібно – це паспорт громадянина України, ідентифікаційний код і діюча картка будь-якого українського банку.
  • Прозорість. Повна сума до сплати одразу фіксується в договорі, і вона лишається незмінною. Ніяких переплат і непотрібних платежів.
  • Доступність. Отримати кредит онлайн на карту можна в будь-якому місті України.
  • Конфіденційність. Вся інформація про позичальника строго конфіденційна.

Якщо ви плануєте позичити гроші онлайн, користуйтеся послугами перевірених сервісів – це швидко, зручно, безпечно і вигідно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2062 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит