Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

У якому банку взяти кредит готівкою в Україні

 1. Хто може отримати кредит готівкою у банку?
 2. Умови повернення
 3. Як взяти кредит готівкою у банку

Повномасштабна війна змінила економіку країни. Вона негативно вплинула на платоспроможність українських громадян і в даному випадку можливість повертати гроші, взяті у банків у кредит.

Національний банк повідомив про те, що NPL у банківській сфері 01.01.2023 становить 38%. Для порівняння, у 01.01.2022 цей показник становив 30%. Докладніше тут.

Що таке NPL? Якщо перекладати дослівно, це “непрацююча позика”. Кредит, згідно з яким позичальник не виконує умов, що були спочатку погоджені, називається простроченим. Це або прострочені платежі за відсотками користування позиковими коштами, або затримки у погашенні основної суми. Банківська сфера вимірює це саме у NPL. Він показує сумарну величину простроченої та термінової заборгованості.

Хто може отримати кредит готівкою у банку?

Наразі фінансове становище українців є важливим та гострим питанням. Багато хто втратив житло, роботу, бізнес. Отримання кредиту дає змогу покращити своє матеріальне становище. Однак, у воєнний період при оформленні кредиту, якщо це велика сума, громадяни зіткнулися з такими перешкодами:

 1. Термін розгляду заявки збільшився.
 2. Підсумкова сума кредиту зменшилась.
 3. Багато відмов з різних причин.
 4. Реальна відсоткова ставка збільшилась.
 5. Обслуговування кредиту збільшилось у вартості.

Взяти кредит готівкою у банку може громадянин України, якому виповнилося 18 років. Цивільний кодекс вказує на те, що саме з 18 років людина стає дієздатною. Однак, потрібно враховувати, що не всі банки працюють із позичальниками такої вікової категорії, тому вам потрібно уточнювати у кожної установи окремо. Куди простіше брати у банку кредит готівкою з 21 року! Важливо враховувати, що деякі надають послуги від 23 років. До якого віку можна скористатися подібними послугами — кожен банк вирішує по-своєму. Один до 60, інший може до 69 і т.д.

Умови повернення

Банки розробляють умови повернення кредиту таким чином, аби клієнт зміг це зробити так, як йому зручно, тобто відразу кілька способів.

 1. Додаток.
 2. На офіційному веб-сайті банку.
 3. Карткою за номером рахунку.
 4. За допомогою терміналу.
 5. У банкоматі чи відділенні банку.

Коли громадяни звертаються, аби  отримати кредити готівкою у банках України, то обирають необхідну суму та термін, який вони ними користуватимуться. Таким чином, вдається розбити цю суму на рівну кількість щомісячного платежу.

Платіж складається з:

 1. Тіла кредиту.
 2. відсотків.

Як взяти кредит готівкою у банку

Подати заявку онлайн на сайті банку — якщо він надає таку можливість клієнтам, або звернутися до спеціаліста у відділенні.

Аби взяти кредит готівкою в банку знадобляться дані:

 1. Паспорта.
 2. Прописки та місця проживання.
 3. ІПН.
 4. Номера мобільного телефону.
 5. Сімейного стану.
 6. Кількісті дітей віком до 18 років.
 7. Освіти.
 8. Місця роботи.
 9. Доходів.
 10. Навіщо оформляється кредит.
 11. Наявності активних кредитів.
 12. Поручителів.

Важливо враховувати, що документи про доходи мають велике значення, якщо ви хочете оформити кредит готівкою. Пропозиції банків різні і кожен із них конкретно підбирає форму такої довідки, а також її можливу альтернативу. Довідки, за якими можна отримати гроші в кредит, актуальні не більше 30 днів з моменту їх виписки.

Якщо позичальник подає онлайн-заявку, то повинен знати, що найчастіше перед тим, як оголосити рішення щодо неї, працівники банків здійснюють дзвінки для уточнення деяких питань. Якщо йому готові видати кредит, то для цього потрібно підготувати пакет документів та з’явитися у відділення банку. Після підписання договору він одержує необхідну суму.

Нагадуємо, що на відміну від банків наш сервіс працює цілодобово, а не з 09:00 ранку. Коли клієнту зручно, він подає заявку, її розглядає система, приймає рішення та за кілька хвилин необхідна сума переказується на його картку. Необхідну суму в SOS CREDIT можна отримати для будь-яких цілей: оплати комунальних послуг, ремонту або купівлі побутової техніки, на паливо, на ремонт автомобіля, на придбання ліків, на проведення якоїсь урочистості (весілля, ювілей тощо), на ремонт житла. Ми видаємо гроші на будь-яку мету, з якою до нас звертаються. Нашим клієнтам від 18 до 90 років. Співпрацюємо за вигідними умовами з мінімальним пакетом документів.

20 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит