Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

У якому банку взяти кредит готівкою в Україні

 1. Хто може отримати кредит готівкою у банку?
 2. Умови повернення
 3. Як взяти кредит готівкою у банку

Повномасштабна війна змінила економіку країни. Вона негативно вплинула на платоспроможність українських громадян і в даному випадку можливість повертати гроші, взяті у банків у кредит.

Національний банк повідомив про те, що NPL у банківській сфері 01.01.2023 становить 38%. Для порівняння, у 01.01.2022 цей показник становив 30%. Докладніше тут.

Що таке NPL? Якщо перекладати дослівно, це “непрацююча позика”. Кредит, згідно з яким позичальник не виконує умов, що були спочатку погоджені, називається простроченим. Це або прострочені платежі за відсотками користування позиковими коштами, або затримки у погашенні основної суми. Банківська сфера вимірює це саме у NPL. Він показує сумарну величину простроченої та термінової заборгованості.

Хто може отримати кредит готівкою у банку?

Наразі фінансове становище українців є важливим та гострим питанням. Багато хто втратив житло, роботу, бізнес. Отримання кредиту дає змогу покращити своє матеріальне становище. Однак, у воєнний період при оформленні кредиту, якщо це велика сума, громадяни зіткнулися з такими перешкодами:

 1. Термін розгляду заявки збільшився.
 2. Підсумкова сума кредиту зменшилась.
 3. Багато відмов з різних причин.
 4. Реальна відсоткова ставка збільшилась.
 5. Обслуговування кредиту збільшилось у вартості.

Взяти кредит готівкою у банку може громадянин України, якому виповнилося 18 років. Цивільний кодекс вказує на те, що саме з 18 років людина стає дієздатною. Однак, потрібно враховувати, що не всі банки працюють із позичальниками такої вікової категорії, тому вам потрібно уточнювати у кожної установи окремо. Куди простіше брати у банку кредит готівкою з 21 року! Важливо враховувати, що деякі надають послуги від 23 років. До якого віку можна скористатися подібними послугами — кожен банк вирішує по-своєму. Один до 60, інший може до 69 і т.д.

Умови повернення

Банки розробляють умови повернення кредиту таким чином, аби клієнт зміг це зробити так, як йому зручно, тобто відразу кілька способів.

 1. Додаток.
 2. На офіційному веб-сайті банку.
 3. Карткою за номером рахунку.
 4. За допомогою терміналу.
 5. У банкоматі чи відділенні банку.

Коли громадяни звертаються, аби  отримати кредити готівкою у банках України, то обирають необхідну суму та термін, який вони ними користуватимуться. Таким чином, вдається розбити цю суму на рівну кількість щомісячного платежу.

Платіж складається з:

 1. Тіла кредиту.
 2. відсотків.

Як взяти кредит готівкою у банку

Подати заявку онлайн на сайті банку — якщо він надає таку можливість клієнтам, або звернутися до спеціаліста у відділенні.

Аби взяти кредит готівкою в банку знадобляться дані:

 1. Паспорта.
 2. Прописки та місця проживання.
 3. ІПН.
 4. Номера мобільного телефону.
 5. Сімейного стану.
 6. Кількісті дітей віком до 18 років.
 7. Освіти.
 8. Місця роботи.
 9. Доходів.
 10. Навіщо оформляється кредит.
 11. Наявності активних кредитів.
 12. Поручителів.

Важливо враховувати, що документи про доходи мають велике значення, якщо ви хочете оформити кредит готівкою. Пропозиції банків різні і кожен із них конкретно підбирає форму такої довідки, а також її можливу альтернативу. Довідки, за якими можна отримати гроші в кредит, актуальні не більше 30 днів з моменту їх виписки.

Якщо позичальник подає онлайн-заявку, то повинен знати, що найчастіше перед тим, як оголосити рішення щодо неї, працівники банків здійснюють дзвінки для уточнення деяких питань. Якщо йому готові видати кредит, то для цього потрібно підготувати пакет документів та з’явитися у відділення банку. Після підписання договору він одержує необхідну суму.

Нагадуємо, що на відміну від банків наш сервіс працює цілодобово, а не з 09:00 ранку. Коли клієнту зручно, він подає заявку, її розглядає система, приймає рішення та за кілька хвилин необхідна сума переказується на його картку. Необхідну суму в SOS CREDIT можна отримати для будь-яких цілей: оплати комунальних послуг, ремонту або купівлі побутової техніки, на паливо, на ремонт автомобіля, на придбання ліків, на проведення якоїсь урочистості (весілля, ювілей тощо), на ремонт житла. Ми видаємо гроші на будь-яку мету, з якою до нас звертаються. Нашим клієнтам від 18 до 90 років. Співпрацюємо за вигідними умовами з мінімальним пакетом документів.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (3%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

209 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит