Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

КРЕДИТ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ: ВИМОГИ, ОБМЕЖЕННЯ, МОЖЛИВОСТІ

Пенсійний вік – це час, коли гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Кредит для пенсіонерів без поручителів дозволяє вирішити важливі проблеми – оплата комунальних послуг, ремонтні роботи, купівля ліків та витрати на лікування. Багато пенсіонерів не знають, де отримати гроші в борг. У банках часто буває високий відсоток відмови по заявці, для ломбарду немає цінної застави, звертатися до приватної особи ризиковано.

Тим часом, аналітики дійшли висновка, що саме пенсіонери – найбільш благонадійні платники кредитів. У них не часто трапляються прострочення по позиках, практично не буває боргів.

Основні обмеження в банках на кредит пенсіонерам

Якщо ви плануєте оформити позику в банку, слід знати про деякі обмеження, які діють практично в усіх фінустановах:

 • Вік. На момент повного погашення кредиту пенсіонеру має бути не більше 75 років. Такі вимоги сформовані на основі статистики середньої тривалості життя.
 • Розмір позики. У банках вже заздалегідь прораховані всілякі ризики, пов’язані з видачею кредиту. Максимальна сума, яку пропонують банки – це п’ятикратний розмір мінімальних пенсійних відрахувань. Якщо потрібна сума більше, банки часто відмовляють.
 • Страхування. При оформленні кредиту в банку, пенсіонеру потрібно оформити страховку – майже у всіх банках це обов’язкова умова, від якої не можна відмовитися.

Кредит для пенсіонерів: вимоги, обмеження, можливості

Кредит для пенсіонерів: як підвищити свої шанси на позитивне рішення?

Крім стандартних вимог до позичальника, існує безліч додаткових умов для пенсіонерів. Якщо виконати їх, можна істотно збільшити свої шанси на позитивне рішення:

 1. Застава. В якості страховки банки вимагають надати великий заставу – нерухомість і транспортний засіб. Практично в 100% випадків можна розраховувати на позитивне рішення, якщо власником застави є позичальник. В якості застави інколи розглядаються цінні папери, ювелірні вироби та дорогоцінні метали.
 2. Трудова діяльність. Багато пенсіонерів продовжують офіційно працювати навіть після того, як вийдуть на заслужений відпочинок. Якщо у вас є можливість надати довідку про доходи, крім пенсійних виплат, кредит пенсіонерам може бути збільшено.
 3. Поручитель. Щоб підвищити шанси на отримання позитивного рішення, необхідно подати документи, що підтверджують платоспроможність не тільки позичальника, але й його чоловіка/дружини, дітей або онуків.
 4. Позитивна кредитна історія. Якщо пенсіонер раніше вже брав позики в банках і своєчасно повертав їх, це збільшує шанси на успіх.

Умови можуть бути змінені – все залежить від політики банку. Слід заздалегідь ознайомитися з вимогами обраної фінустанови і прорахувати можливі ризики.

Як отримати кредит пенсіонерам в мікрофінансовії компанії?

Не завжди зручно чекати схвалення заявки в банку, в деяких випадках гроші потрібні негайно, тому оптимальний вихід – звернутися за допомогою в мікрофінансову компанію (МФО).

 

 

Кредит для пенсіонерів: вимоги, обмеження, можливості

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує кредити пенсіонерам, студентам, домогосподаркам, безробітним. Все, що вам знадобиться – паспорт, ідентифікаційний код, картка будь-якого українського банку, мобільний телефон і доступ в Інтернет.

Реєстрація в системі проста і не потребує багато часу. Необхідно правильно заповнити всі поля анкети та надати копії документів. Після підтвердження заявки, гроші одразу потраплять на карту. Для вашої зручності, погашати кредит онлайн можна різними способами:

 • з платіжної картки;
 • у відділенні банку;
 • через термінал самообслуговування;
 • у відділенні Укрпошти.

Зверніть увагу, що нові клієнти можуть отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів від 0,01%. Ви маєте можливість не тільки познайомитися з сервісом, а й отримати пенсійний кредит на дуже вигідних умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;
•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;
•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;
• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.
1980 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит