Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ: ВИМОГИ, ОБМЕЖЕННЯ, МОЖЛИВОСТІ

Пенсійний вік – це час, коли гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Кредит для пенсіонерів без поручителів дозволяє вирішити важливі проблеми – оплата комунальних послуг, ремонтні роботи, купівля ліків та витрати на лікування. Багато пенсіонерів не знають, де отримати гроші в борг. У банках часто буває високий відсоток відмови по заявці, для ломбарду немає цінної застави, звертатися до приватної особи ризиковано.

Тим часом, аналітики дійшли висновка, що саме пенсіонери – найбільш благонадійні платники кредитів. У них не часто трапляються прострочення по позиках, практично не буває боргів.

Основні обмеження в банках на кредит пенсіонерам

Якщо ви плануєте оформити позику в банку, слід знати про деякі обмеження, які діють практично в усіх фінустановах:

 • Вік. На момент повного погашення кредиту пенсіонеру має бути не більше 75 років. Такі вимоги сформовані на основі статистики середньої тривалості життя.
 • Розмір позики. У банках вже заздалегідь прораховані всілякі ризики, пов’язані з видачею кредиту. Максимальна сума, яку пропонують банки – це п’ятикратний розмір мінімальних пенсійних відрахувань. Якщо потрібна сума більше, банки часто відмовляють.
 • Страхування. При оформленні кредиту в банку, пенсіонеру потрібно оформити страховку – майже у всіх банках це обов’язкова умова, від якої не можна відмовитися.

Кредит для пенсіонерів: вимоги, обмеження, можливості

Кредит для пенсіонерів: як підвищити свої шанси на позитивне рішення?

Крім стандартних вимог до позичальника, існує безліч додаткових умов для пенсіонерів. Якщо виконати їх, можна істотно збільшити свої шанси на позитивне рішення:

 1. Застава. В якості страховки банки вимагають надати великий заставу – нерухомість і транспортний засіб. Практично в 100% випадків можна розраховувати на позитивне рішення, якщо власником застави є позичальник. В якості застави інколи розглядаються цінні папери, ювелірні вироби та дорогоцінні метали.
 2. Трудова діяльність. Багато пенсіонерів продовжують офіційно працювати навіть після того, як вийдуть на заслужений відпочинок. Якщо у вас є можливість надати довідку про доходи, крім пенсійних виплат, кредит пенсіонерам може бути збільшено.
 3. Поручитель. Щоб підвищити шанси на отримання позитивного рішення, необхідно подати документи, що підтверджують платоспроможність не тільки позичальника, але й його чоловіка/дружини, дітей або онуків.
 4. Позитивна кредитна історія. Якщо пенсіонер раніше вже брав позики в банках і своєчасно повертав їх, це збільшує шанси на успіх.

Умови можуть бути змінені – все залежить від політики банку. Слід заздалегідь ознайомитися з вимогами обраної фінустанови і прорахувати можливі ризики.

Як отримати кредит пенсіонерам в мікрофінансовії компанії?

Не завжди зручно чекати схвалення заявки в банку, в деяких випадках гроші потрібні негайно, тому оптимальний вихід – звернутися за допомогою в мікрофінансову компанію (МФО).

 

 

Кредит для пенсіонерів: вимоги, обмеження, можливості

Сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT пропонує кредити пенсіонерам, студентам, домогосподаркам, безробітним. Все, що вам знадобиться – паспорт, ідентифікаційний код, картка будь-якого українського банку, мобільний телефон і доступ в Інтернет.

Реєстрація в системі проста і не потребує багато часу. Необхідно правильно заповнити всі поля анкети та надати копії документів. Після підтвердження заявки, гроші одразу потраплять на карту. Для вашої зручності, погашати кредит онлайн можна різними способами:

 • з платіжної картки;
 • у відділенні банку;
 • через термінал самообслуговування;
 • у відділенні Укрпошти.

Зверніть увагу, що нові клієнти можуть отримати суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Ви маєте можливість не тільки познайомитися з сервісом, а й отримати пенсійний кредит на дуже вигідних умовах.

 

879 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит