Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит на карту без роботи: наскільки реально?

Складна економічна ситуація в Україні – основна причина того, що чимало українців залишилися без роботи. Закрито багато великих підприємств, не працюють фабрики. У людей майже немає вибору – йти працювати на низькооплачувану роботу або їхати за кордон у пошуках кращої долі. Хтось задоволений своїм місцем та зарплатнею, але його посаду раптово скорочують. Люди лишаються у злиднях. Чи можна взяти кредит на карту без роботи, якщо виникла термінова потреба в грошах?

Хтось мислить так “Навіщо мені займ? Піду на біржу праці, нехай мені виплачують допомогу”. В реальності все зовсім не так оптимістично. Навіть якщо вас поставлять на облік як безробітного, виплата допомоги почнеться не раніше, ніж через місяць. Врахуйте, що ви будете отримувати певний відсоток від вашої офіційної заробітної плати. Згадаймо, що у більшості співробітників вказана мінімальна зарплата, тому допомога виходить мізерною. А якщо у вас захворіла дитина, зламався холодильник, розірвалися останні туфлі? Що робити? Шукати, де можна взяти кредит на карту без роботи.

Кредит на карту без роботи: наскільки реально?

Кредит на карту без роботи: які варіанти?

Деякі позичальники не шукають допомоги фінустанов, намагаючись позичити грошей у друзів або родичів. Врахуйте, що їм відомо про ваш статус безробітного та навряд вони охоче дадуть у борг. Не втрачайте часу, звертайтеся до незалежних кредиторів.

Чимало людей, що лишилися без роботи, ігнорують банки, вважаючи, що тут їм точно нічого не світить. Це помилка, оскільки деякі банківські установи дають займ безробітним громадянам. Найчастіше це кредитна картка або можливість отримати у борг готівкою.

Що потрібно для оформлення займу:

  • Підтвердження платоспроможності. Оскільки довідку про доходи безробітний звісно надати не зможе, знадобляться інші документи. Документи на житло або машину, закордонний паспорт з відмітками про в’їзд-виїзд за кордон, довідка з центру зайнятості про нарахування допомоги.
  • Гарна кредитна історія. Навіть якщо зараз позичальник перебуває у скрутному становищі, відмінна кредитна істрорія – це можливість кредитуватися на картку без роботи. Зрозуміло, навіть такому позитивному клієнту банк видасть мінімальну суму. Перед подачею заявки перевірте зайвий раз свою репутацію, щоб не було помилок та неточностей.
  • Правдиві дані. Заповнюючи анкету, не допускайте недостовірних даних. Вказуючи у якості неофіційного місця роботи вигадану компанію або контакт незнайомої людини як близького родича, ви дуже ризикуєте. Найменша невідповідність – і ви опинитеся у переліку шахраїв з відповідною відміткою у кредитній історії.
  • Не просіть багато. Вкажіть невеличку суму, так більше шансів, що ви її гарантовано отримаєте.
  • Кредитна картка – ще один спосіб позичити у банка. Навіть якщо спочатку вам не встановлять ліміт, активне користування карткою у режимі дебетової підвищує шанси на його видачу.

Кредит на карту без роботи: наскільки реально?

Що ще?

Якщо ви не маєте бажання витрачати час на походи до банків, зверніться до мікрофінансової компанії (МФО). Тут гарантовано можна оформити швидкий займ за короткий термін, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. У МФО взяти кредит онлайн можуть не тільки безробітні громадяни, а й студенти, пенсіонери, люди, які отримують мінімальну зарплатню, українці із судимістю, мами у декреті.

Як позичити потрібну суму у сервісі мікрокредитування? Необхідно обрати компанію для співпраці, зайти на її сайт, пройти реєстрацію, максимально чесно заповнити запропоновану анкету, додати сканкопіі документів, що засвідчують особу, подати заявку із зазначенням бажаної суми й тривалості періоду кредитування. Чимало МФО пропонують неймовірно вигідні умови для новачків. Компанія SOS CREDIT готова видати новим позичальникам їх перший кредит на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Пам’ятайте, що брати займ потрібно усвідомлено. Намагайтеся зробити це якомога ближче до дати надходження виплат, щоб погасити зобов’язання без прострочень. Якщо ви оформили кредит на карту без роботи, але не встигаєте закрити його, активуйте пролонгацію на 7,15 або 30 та користуйтеся кредитними грошима далі.

673 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит