Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на карту без роботи: наскільки реально?

Складна економічна ситуація в Україні – основна причина того, що чимало українців залишилися без роботи. Закрито багато великих підприємств, не працюють фабрики. У людей майже немає вибору – йти працювати на низькооплачувану роботу або їхати за кордон у пошуках кращої долі. Хтось задоволений своїм місцем та зарплатнею, але його посаду раптово скорочують. Люди лишаються у злиднях. Чи можна взяти кредит на карту без роботи, якщо виникла термінова потреба в грошах?

Хтось мислить так “Навіщо мені займ? Піду на біржу праці, нехай мені виплачують допомогу”. В реальності все зовсім не так оптимістично. Навіть якщо вас поставлять на облік як безробітного, виплата допомоги почнеться не раніше, ніж через місяць. Врахуйте, що ви будете отримувати певний відсоток від вашої офіційної заробітної плати. Згадаймо, що у більшості співробітників вказана мінімальна зарплата, тому допомога виходить мізерною. А якщо у вас захворіла дитина, зламався холодильник, розірвалися останні туфлі? Що робити? Шукати, де можна взяти кредит на карту без роботи.

Кредит на карту без роботи: наскільки реально?

Кредит на карту без роботи: які варіанти?

Деякі позичальники не шукають допомоги фінустанов, намагаючись позичити грошей у друзів або родичів. Врахуйте, що їм відомо про ваш статус безробітного та навряд вони охоче дадуть у борг. Не втрачайте часу, звертайтеся до незалежних кредиторів.

Чимало людей, що лишилися без роботи, ігнорують банки, вважаючи, що тут їм точно нічого не світить. Це помилка, оскільки деякі банківські установи дають займ безробітним громадянам. Найчастіше це кредитна картка або можливість отримати у борг готівкою.

Що потрібно для оформлення займу:

  • Підтвердження платоспроможності. Оскільки довідку про доходи безробітний звісно надати не зможе, знадобляться інші документи. Документи на житло або машину, закордонний паспорт з відмітками про в’їзд-виїзд за кордон, довідка з центру зайнятості про нарахування допомоги.
  • Гарна кредитна історія. Навіть якщо зараз позичальник перебуває у скрутному становищі, відмінна кредитна істрорія – це можливість кредитуватися на картку без роботи. Зрозуміло, навіть такому позитивному клієнту банк видасть мінімальну суму. Перед подачею заявки перевірте зайвий раз свою репутацію, щоб не було помилок та неточностей.
  • Правдиві дані. Заповнюючи анкету, не допускайте недостовірних даних. Вказуючи у якості неофіційного місця роботи вигадану компанію або контакт незнайомої людини як близького родича, ви дуже ризикуєте. Найменша невідповідність – і ви опинитеся у переліку шахраїв з відповідною відміткою у кредитній історії.
  • Не просіть багато. Вкажіть невеличку суму, так більше шансів, що ви її гарантовано отримаєте.
  • Кредитна картка – ще один спосіб позичити у банка. Навіть якщо спочатку вам не встановлять ліміт, активне користування карткою у режимі дебетової підвищує шанси на його видачу.

Кредит на карту без роботи: наскільки реально?

Що ще?

Якщо ви не маєте бажання витрачати час на походи до банків, зверніться до мікрофінансової компанії (МФО). Тут гарантовано можна оформити швидкий займ за короткий термін, маючи на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. У МФО взяти кредит онлайн можуть не тільки безробітні громадяни, а й студенти, пенсіонери, люди, які отримують мінімальну зарплатню, українці із судимістю, мами у декреті.

Як позичити потрібну суму у сервісі мікрокредитування? Необхідно обрати компанію для співпраці, зайти на її сайт, пройти реєстрацію, максимально чесно заповнити запропоновану анкету, додати сканкопіі документів, що засвідчують особу, подати заявку із зазначенням бажаної суми й тривалості періоду кредитування. Чимало МФО пропонують неймовірно вигідні умови для новачків. Компанія SOS CREDIT готова видати новим позичальникам їх перший кредит на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів від 0,01%.

Пам’ятайте, що брати займ потрібно усвідомлено. Намагайтеся зробити це якомога ближче до дати надходження виплат, щоб погасити зобов’язання без прострочень. Якщо ви оформили кредит на карту без роботи, але не встигаєте закрити його, активуйте пролонгацію на 7,15 або 30 та користуйтеся кредитними грошима далі.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1806 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит