Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

НОВЕ ЖИТТЯ З ЧИСТОЮ СОВІСТЮ: КРЕДИТ ІЗ СУДИМІСТЮ ТА БЕЗ

Отримання кредиту з судимістю може стати серйозною проблемою для багатьох позичальників, які зіткнулися з вироком суду на особистому досвіді. Давайте спробуємо розібратися, наскільки легко таким людям отримати гроші в борг, тим більше що для того, щоб почати життя “з чистого аркуша”, вони дуже потрібні.

Так уже склалося, що кредитні організації дивляться на цей фактор дуже уважно, надаючи йому, можливо, трохи менший пріоритет, ніж рівень поточних доходів або кредитної історії, але все ж. Однак проблема тут може бути в тому, що якщо мова йде про людей, тільки що відбули покарання в місцях позбавлення волі, то говорити про надійну кредитну історію у їхньому випадку неможливо з очевидних причин. Та й рівень доходів – теж питання сумнівний, тому як із працевлаштуванням в такій ситуації можуть бути проблеми не менші. Які рекомендації можна дати людям, які нещодавно відбули покарання і тепер потребують грошей?

Нове життя з чистою совістю: кредит із судимітю та без

Якщо людина стала на шлях виправлення, почала працювати та влаштовувати своє життя в суспільстві, ніщо формально начебто не заважає банку видати кредит без судимості.

На ділі ж виявляється, що великі банки мають свої джерела перевірки клієнтів на надійність. І навіть знята в результаті рішення про помилування судимість все одно визначає їх рішення – і тоді що пиши, що не пиши “ні” в графі про наявність судимості, в очах кредитного менеджера це все одно людина з “місць не таких віддалених”.

Скажімо більше, спеціальні системи автоматичного визначення надійності багатьох навіть не найбільших банків (не з першої сотні) і навіть окремих організацій мікрофінансування також налаштовані на видачу відмови в разі такого звернення за кредитом без судимості, якщо дивитися на нього формально.

Що підвищує ймовірність отримання кредиту з судимістю онлайн?

Однак є деякі чинники, які впливають на ваш кредитний рейтинг в банківських і мікрофінансових організаціях. Кредит з судимістю буде значно легше отримати:

  • Якщо у вас є постійне місце роботи. Імовірність позитивного рішення в цьому випадку близько 60% навіть за відсутності поручителя;
  • Наявність кар’єрного росту на постійному місці роботи збільшує шанс отримання кредиту до 80%;
  • Якщо додати до перших двох пунктів чисту кредитну історію, то банк у цьому випадку розглядає ситуацію як практично рівнозначну видачу кредиту без судимості. Але ми б все одно не рекомендували при цьому приховувати її наявність у відповідній графі анкети, оскільки якщо правда випливе назовні, ви назавжди опинитеся у кредитних менеджерів цього банку в «чорному списку».

Нове життя з чистою совістю: кредит із судимітю та без

Для кого отримання кредиту малоймовірне?

У кредиті з судимістю, швидше за все, відмовлять, якщо:

  • Людина відбувала покарання за економічні злочини, підробку документів, шахрайство, крадіжка, розбійні напади, хуліганські дії, грабіж, згвалтування, військові злочини. Служили в армії і потрапляли в дисбат? Вважайте, репутація зіпсована.
  • Великий розмір обов’язкових виплат (понад 40% від місячного доходу) – також серйозний негативний фактор, особливо якщо є складнощі з працевлаштуванням.
  • Одруження з подальшим розлученням (незалежно від наявності дітей і виплат аліментів на їх утримання) є для банків величезним «червоним прапорцем».
  • Нецільовий характер кредиту або звернення за кредитом на придбання предметів розкоші шансів вам також не додадуть.

З SOS CREDIT вам не доведеться турбуватися про такі речі. Отримати кредит без судимості можна швидко і легко, тому що SOS CREDIT, на відміну від багатьох, розуміє потреби своїх клієнтів, які волею долі опинилися у складному життєвому становищі.

 

695 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит