Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

НОВЕ ЖИТТЯ З ЧИСТОЮ СОВІСТЮ: КРЕДИТ ІЗ СУДИМІСТЮ ТА БЕЗ

Отримання кредиту з судимістю може стати серйозною проблемою для багатьох позичальників, які зіткнулися з вироком суду на особистому досвіді. Давайте спробуємо розібратися, наскільки легко таким людям отримати гроші в борг, тим більше що для того, щоб почати життя “з чистого аркуша”, вони дуже потрібні.

Так уже склалося, що кредитні організації дивляться на цей фактор дуже уважно, надаючи йому, можливо, трохи менший пріоритет, ніж рівень поточних доходів або кредитної історії, але все ж. Однак проблема тут може бути в тому, що якщо мова йде про людей, тільки що відбули покарання в місцях позбавлення волі, то говорити про надійну кредитну історію у їхньому випадку неможливо з очевидних причин. Та й рівень доходів – теж питання сумнівний, тому як із працевлаштуванням в такій ситуації можуть бути проблеми не менші. Які рекомендації можна дати людям, які нещодавно відбули покарання і тепер потребують грошей?

Нове життя з чистою совістю: кредит із судимітю та без

Якщо людина стала на шлях виправлення, почала працювати та влаштовувати своє життя в суспільстві, ніщо формально начебто не заважає банку видати кредит без судимості.

На ділі ж виявляється, що великі банки мають свої джерела перевірки клієнтів на надійність. І навіть знята в результаті рішення про помилування судимість все одно визначає їх рішення – і тоді що пиши, що не пиши “ні” в графі про наявність судимості, в очах кредитного менеджера це все одно людина з “місць не таких віддалених”.

Скажімо більше, спеціальні системи автоматичного визначення надійності багатьох навіть не найбільших банків (не з першої сотні) і навіть окремих організацій мікрофінансування також налаштовані на видачу відмови в разі такого звернення за кредитом без судимості, якщо дивитися на нього формально.

Що підвищує ймовірність отримання кредиту з судимістю онлайн?

Однак є деякі чинники, які впливають на ваш кредитний рейтинг в банківських і мікрофінансових організаціях. Кредит з судимістю буде значно легше отримати:

  • Якщо у вас є постійне місце роботи. Імовірність позитивного рішення в цьому випадку близько 60% навіть за відсутності поручителя;
  • Наявність кар’єрного росту на постійному місці роботи збільшує шанс отримання кредиту до 80%;
  • Якщо додати до перших двох пунктів чисту кредитну історію, то банк у цьому випадку розглядає ситуацію як практично рівнозначну видачу кредиту без судимості. Але ми б все одно не рекомендували при цьому приховувати її наявність у відповідній графі анкети, оскільки якщо правда випливе назовні, ви назавжди опинитеся у кредитних менеджерів цього банку в «чорному списку».

Нове життя з чистою совістю: кредит із судимітю та без

Для кого отримання кредиту малоймовірне?

У кредиті з судимістю, швидше за все, відмовлять, якщо:

  • Людина відбувала покарання за економічні злочини, підробку документів, шахрайство, крадіжка, розбійні напади, хуліганські дії, грабіж, згвалтування, військові злочини. Служили в армії і потрапляли в дисбат? Вважайте, репутація зіпсована.
  • Великий розмір обов’язкових виплат (понад 40% від місячного доходу) – також серйозний негативний фактор, особливо якщо є складнощі з працевлаштуванням.
  • Одруження з подальшим розлученням (незалежно від наявності дітей і виплат аліментів на їх утримання) є для банків величезним «червоним прапорцем».
  • Нецільовий характер кредиту або звернення за кредитом на придбання предметів розкоші шансів вам також не додадуть.

З SOS CREDIT вам не доведеться турбуватися про такі речі. Отримати кредит без судимості можна швидко і легко, тому що SOS CREDIT, на відміну від багатьох, розуміє потреби своїх клієнтів, які волею долі опинилися у складному життєвому становищі.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2000 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит