Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ОДЯГУ: КУПИТИ НЕМОЖЛИВО ВІДМОВИТИСЯ

“Це не лікується …”, – стверджувала головна героїня фільму “Шопоголік” Ребекка Блумвуд. Дійсно, встояти перед покупками – це мужній вчинок, особливо, якщо оте плаття не зводить в вас благального погляду. Навіть якщо воно не перше у вашій колекції, навіть якщо вам доведеться взяти кредит онлайн для його оплати, навіть якщо місця в шафі вже немає.

Сотні дівчат, як і бідна Ребекка, кожен день розриваються між здоровим глуздом, банківським рахунком і сукнями, туфлями, сумочками в колір. Деяких з них не зупиняють навіть завищені суми на цінниках. Але ж отримувати задоволення від шопінгу, не залишитися без засобів до існування і перестати картати себе за зайву марнотратність існує – розпродаж жіночого одягу.

Розпродаж жіночого одягу: купити неможливо відмовитися

Де шукати?

Тут головне – терпіння, а ще опинитися в потрібний час в потрібному місці (і знайти потрібний розмір). Ні для кого не секрет, що любительки красивих штучок мігрували в онлайн. Тут і ціни нижчі, і вибір більший, і часу на покупку – всього нічого. Тим більше, розпродаж одягу зустрічається на сторінках онлайн магазинів круглий рік.

  • ModnaKasta. Перше, за що люблять цей інтернет-майданчик – демократичні ціни. Так що кредити онлайн вам не знадобляться. Хоча, хто знає, які у вас апетити. Знижки на жіночий, чоловічий, дитячий одяг і взуття, аксесуари, косметику і навіть товари для дому. Правда, акції діють недовго і з розмірами щастить тільки найжвавішим мисливицям за обновками. Для мешканок обласних центрів України доступні пункти видачі замовленням, а для всіх інших – доставка поштою.
  • Leboutique. Ще один сайт, який вартий уваги дівчат. Тут вас чекають непогані знижки на брендовий одяг відомих марок. Акції тривають від кількох днів до кількох годин, після закінчення поточної на зміну приходить нова. Як то кажуть, ніхто не піде без покупки. Крім цього, на сайті передбачена програма лояльності для постійних клієнтів. За кожну покупку нараховуються бонусні бали, які можна використовувати для подальшого шопінгу. Центри видачі замовлень є в Києві, Харкові, Львові та Одесі.
  • Lamoda. Перевага інтернет-магазину в неймовірно широкому виборі. До того ж, команда сервісу ручається за якість товару і гарантує, що на віртуальних полицях дійсно оригінал. В основному тут продають відомі німецькі, американські, італійські марки. Одяг по розпродажу зустрічається досить часто, рекомендуємо стежити за оновленнями.

Розпродаж жіночого одягу: купити неможливо відмовитися

Гарні чоботи, треба брати

З кожним роком набуває популярності покупка одягу б/у. Ця тенденція торкнулася не тільки України, але і європейських країн. І якщо для когось це можливість заощадити nf купити одяг за знижкою, то для деяких – спосіб самовираження. Існує ціла ідеологія, яка грунтується на відмові від купівлі нових речей.

В Україні існує кілька майданчиків для продажу одягу б/у. Найпопулярніші з них:

  • OLX. Тут можна не тільки оновити гардероб, а й придивитись меблі, техніку. В основному ціни на 20-30% нижчі від ринкових. Загляньте в розділ “Віддам даром”, хто знає, можливо, саме там знайдеться те, що ви шукаєте.
  • Shafa. Ще один відмінний варіант заощадити. Це не розпродаж одягу, а скоріше, продаж зайвого. Напевно в шафі у кожної дівчини є речі, які лежать без діла не один сезон. Чому б не дати їм нове життя, а натомість купити собі новий одяг?
  • Kidstaff. Відмінна торгова площадка з продажу різних предметів, що були у вжитку. Тут можна купити і продати все: від продуктів і предметів першої необхідності, до меблів і книг. Що стосується цін, кожен знайде для себе прийнятну. Подивіться рейтинг продавця і покупця, чим більша оцінка та краще відгуки, тим порядніше ваш майбутній партнер.

Розпродаж жіночого одягу: купити неможливо відмовитися

Як бачите, розпродаж жіночого одягу не єдина можливість заощадити, не відмовляючись від шопінгу. Тепер у вас є кілька варіантів, які, в разі чого, допоможуть зберегти гроші та не витратити зайвого.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1352 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит