Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит онлайн в Чернівцях

 1. Умови видачі кредиту в SOS CREDIT
 2. Чому краще брати кредит у МФО ніж в банку
 3. Як взяти кредит в Чернівцях
 4. Переваги кредитів від SOS CREDIT
 5. Як погасити кредит
 6. Популярні питання

Складно знайти пересічного українця, якому б вистачало фінансів на всі його бажання. У більшості випадків люди обмежують себе у всьому, щоб купити потрібну річ. Деякі оформляють кредит онлайн в Чернівцях, інші намагаються накопичити. Хто з них має рацію? Все залежить від ситуації. Існує кілька варіантів вирішити питання браку коштів:

 • Відкладати трохи грошей з кожної зарплати до моменту поки не збереться потрібна сума.
 • Взяти в борг у друзів або родичів.
 • Отримати гроші в кредит в Чернівцях на відсутню суму.
 • Зрозуміти, що покупка цієї речі не є настільки необхідною і забути про неї.

Умови видачі кредиту в SOS CREDIT

Вік Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках Від 0,01%
Максимальний розмір кредиту 15 000 гривень
Сума першого кредиту До 3-5 тисяч гривень
Термін До 1 місяця
Час розгляду запиту Миттєво, до 15-25 хвилин
Основні вимоги Українське громадянство, податковий код, паспорт
Спосіб отримання коштів На банківську картку
Додаткові документи Без довідок про доходи
Кредитна історія Можна отримати кошти з негативною історією кредитування

Чому краще брати кредит у МФО ніж в банку

Якщо ви вирішите піти в банківське відділення будьте готові до того, що умови кредитування вас розчарують. По-перше, будьте готові надати довідку про зарплату, по-друге, час отримання грошей може зайняти до декількох днів, а по-третє, розгляд вашої кандидатури як позичальника може не увінчатися успіхом.

Тому взяти кредит онлайн в Чернівцях на будь-які цілі краще в цілодобових мікрофінансових організаціях:

 • подарунки
 • оплата комунальних послуг
 • відпочинок
 • лікування

Як взяти кредит в Чернівцях

Якщо ви вирішили оформити гроші в борг, зверніться в мікрофінансову компанію (МФО). Родичі та друзі не завжди зможуть підтримати вас потрібною сумою, а ось компанія SOS CREDIT прийме заявку навіть серед ночі, оскільки працює цілодобово. У знайомих іноді ніяково просити навіть 500 гривень, а тут ви можете отримати до 15 000 гривень на термін до 30 днів. І не потрібно вказувати, для чого вам ця сума.

Взяти гроші в кредит в Чернівцях доступно кожному повнолітньому українцеві, у якого є паспорт, ідентифікаційний код, картка українського банку і мобільний телефон. Як бачите, все просто. Подати заявку можна з будь-якого гаджета. Ті, хто оформляє кредит вперше, отримують до 5 000 гривень від 0%. Постійні клієнти теж не залишаються без уваги і можуть економити до 50% на відсотках по кредиту, якщо використовують промокод.

І все-таки: накопичити або отримати кредит? Перед тим як взяти в борг, ще раз проаналізуйте все і вирішіть, наскільки важлива ваша покупка.

Кредит онлайн в Чернівцях

Переваги кредитів від SOS CREDIT

Не завжди доцільно збирати кошти, бувають ситуації, коли оформлення кредиту буде краще і вигідніше і компанія SOS CREDIT підходить для цього найбільше:

 1. Термінова справа. Необхідність лягти в лікарню, покупка пральної машинки, ремонт зламаної сантехніки – в цих випадках зволікання загрожує неприємними наслідками. Саме тому ми
 2. Потрібна річ може подорожчати. Наприклад, у вас є 2 дні, щоб купити путівку на курорт мрії зі знижкою -50% або забронювати місце в освітньому семінарі за старою ціною.
 3. Гіперінфляція. Ваші накопичення не можуть обігнати стрімке знецінення речей і зростання цін на них. Розумніше отримати кредит на покупку, зафіксувавши її вартість і вже після цього спокійно оплатити цю суму.

Як погасити кредит

Щоб здійснити погашення миттєво, скористайтеся Особистим Кабінетом на нашому сайті. Для входу використовуйте логін і пароль. Також існують і інші форми оплати: у відділенні будь-якого банку України або Укрпошти, через термінал самообслуговування.

Якщо у вас складається ситуація, коли ви не встигаєте зробити оплату в строк, який зазначений в договорі, підключіть послугу продовження терміну кредитування. Пролонгація захистить вас від нарахування підвищених відсотків і допоможе уникнути прострочення.

Кредит онлайн в Чернівцях

Популярні питання

Рейтинг популярних питань виглядає приблизно так. Ознайомтеся з ними і це допоможе вам зробити вибір і якомога швидше оформити кредит в інтернеті.

Що потрібно для оформлення грошей в кредит в Чернівцях

Все що потрібно – це паспорт, ІПН, і трохи вільного часу. Заповніть заявку, відправте її на розгляд і вже через кілька хвилин гроші на вашій банківській картці. Зверніть увагу, як бонус ви можете отримати промокод, але тільки якщо ви вже брали кредит в нашій компанії.

Що знадобиться для оформлення онлайн кредиту

Забезпечте собі стабільний доступ до Інтернету, це дозволить прискорити процес кредитування. Нагадаємо, відомості про доходи вам також не знадобляться. Тому сміливо заповнюйте заявку!

Чи дають кредит безробітним

Так звісно. Ваш статус не впливає на отримання грошей в нашій компанії. Приємний бонус – комісія за оформлення відсутня.

Під який відсоток дають кредит

Ставка починається від 0% і це не залежить від того, в якому місті ви знаходитесь. Вона однаково діє по всій Україні.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

948 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит