Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн у Львові

 1. Умови кредитування
 2. Як взяти кредит на карту у Львові
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як погасити кредит
 5. Популярні питання

Складна фінансова ситуація в країні, безробіття, інфляція та інші економічні фактори впливають на рівень життя населення і іноді єдиний вихід – це взяти кредит у Львові.

Комунальні платежі, витрати на харчування, одяг, побутові потреби «з’їдають» практично весь бюджет. Більшість українців живе від зарплати до зарплати і не в змозі покрити непередбачені витрати. А якщо врахувати, що курс долара постійно зростає? Раптовий ремонт, що вийшла з ладу побутова техніка, непомірні рахунки за комунальні послуги – щоб розрахуватися з цими боргами, багато оформляють кредит на карту у Львові.

Умови кредитування

Вік позичальника Від 18 років
Процентная ставка Від 0%
Максимальна сумма кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики До 10 000 гривень
Срок кредиту До 30 днів
Розгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання На карту
Додаткові докумени Не вимагаються
Кредитна Будь – яка

Як взяти кредит на карту у Львові

Кредит у Львові онлайн допомагає закрити проблеми, які потребують вирішення тут і зараз. Наприклад, оплатити оренду квартири, дороге лікування, придбати важливу побутову техніку. Крім того, багато мікрофінансові організації пропонують новим клієнтам оформити позику на вигідних умовах.

У компанії SOS CREDIT кожен позичальник, який вперше подає заявку на оформлення позики, може отримати до 5 000 гривень на термін до 30 днів. Ідеальний спосіб оперативно вирішити гострі фінансові проблеми і познайомитися з сервісом. Постійні клієнти можуть заощадити до 50% на відсотках по кредиту, використовуючи промокодом. До речі, таких умов вам не запропонують ні в одному банку. Як їх отримати? Підписатися на офіційну сторінку компанії в Facebook або Instagram, де ви зможете ознайомитися з новими вигідними пропозиціями.

Кредит онлайн у Львові

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Переваги кредитування в компанії SOS CREDIT очевидні:

 1. Чудовий сервіс. Процедура отримання кредиту інтуїтивно зрозуміла як на мобільній версії сайту, так і на деськтопной.
 2. Вигідні умови. У нас ви зможете отримати позику від 0%. Це означає, що ви заощадите в будь-якому випадку.
 3. Швидкість операцій. Подача заявки не займе більше 15 хвилин, а видача коштів відбувається практично миттєво після схвалення заявки.

Як погасити кредит

Що робити, якщо ви не встигаєте погасити кредит онлайн? Чи не панікувати і оформити пролонгацію. Ця послуга дозволить продовжити термін кредитування на 7,15 або 30 днів і уникнути прострочень. Подайте заявку і отримаєте гроші в кредит у Львові на найвигідніших умовах!

Завдяки тому, що наш сервіс цілодобовий, ви можете здійснити оплату в Особистому Кабінеті. Також є можливість здійснити погашення через термінал, відділення банку або Укрпошти.

Кредит онлайн у Львові

Популярні питання

Місто Львів – унікальне місце в Україні. Саме тому ми пропонуємо найкращі умови кредитування тим, хто в ньому проживає. Отримайте відповіді на найпоширеніші питання і поспішіть отримати кредит через інтернет.

Хто може взяти гроші в кредит у Львові?

 • які досягли 18-ти років
 • клієнти з будь-кредитною історією
 • пенсіонери
 • студенти
 •  мами в декреті
 • без довідки про офіційне працевлаштування

Як бачите ми не обмежуємо клієнтів нашого МФО.

Що потрібно для оформлення кредиту

Приготуйте паспорт і ІПН, пристрій зі стабільним доступом в інтернет, а також кілька хвилин свого часу. Виберіть на кредитному калькуляторі необхідну суму і термін і заповніть заявку.

Які вимоги до позичальників

Вимоги мінімальні: можливість дотримуватися умов кредитного договору, наявність необхідних документів і проживання на території України.

Що потрібно, щоб отримати кредит у Львові без відмови

Хочете оформити гроші в борг на місяць? Ми можемо запропонувати кредит до 30 днів з наступним продовженням. Тим більше, за статистикою видача відбувається 80% наших клієнтів.