Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн на 5000 грн

 1. Де взяти 5000 Грн в борг терміново
 2. Які умови отримання кредиту
 3. Як оформити кредит на 5 тис. гривень без довідки про доходи?
 4. Як підвищити шанси на отримання позики
 5. Як виплачувати кредит
 6. Популярні питання

Якщо знадобився кредит онлайн на 5000 грн, можна позичити у родичів, у банку або ж в мікрокредитній компанії. Якщо у рідних може не виявитися потрібної суми, то банк і МФО готові видати кошти максимально швидко та на вигідних умовах.  Організації з видачі позик конкурують, але варто розуміти, що банк — традиційний варіант кредитування, а МФО — сучасний.

Де взяти 5000 грн в борг терміново

Обираючи між МФО та банком, потрібно знати їхні основні відмінності. Логічно, якщо людина вирішила взяти кредит онлайн 5000, захоче отримати їх максимально швидко і на вигідних умовах.  Відмінностей у банку і МФО досить багато, таким чином:

 • Банк.  Вимагатиме від позичальника численні папери і довідки, змусить відвідати офіс установи, а у разі невідповідностей позичальника до вимог, отримає відмову. Не тільки довіра, але і процентна ставка бажають кращого.  Умови кредитування спрямовані на довгострокову перспективу, аби клієнт переплатив за кредит в 1,5, а то і в 2 рази більше комісії.
 • МФО.  Від клієнта зажадають мінімум документів, а на відміну від банку, позика видається на період до 30-ти днів (з можливістю пролонгації), аби клієнт не переплачував за користування кредитом. Позику можна отримати на картку і навіть жодного разу не відвідуючи офіс організації. Процедура оформлення проходить всього 20 хвилин, а ставлення до всіх клієнтів лояльне. Якщо у банку ймовірність схвалення всього 20%, то в МФО це буде більше 90%.

Можна побачити, що онлайн кредит на 5000 грн простіше, вигідніше і швидше отримати саме в мікрокредитній компанії.

Які умови отримання кредиту

Умови кредитування позики в мікрокредітній компанії вигідні. Завдяки низькій процентній ставці можна не переплачувати за мікропозику і внести оплату без додаткових комісій.

Вік позичальника від 18-ти років
Спосіб отримання на картку будь-якого банку
Комисія від 0,01% 
Як оформити через інтернет
Валюта виплати гривня
Максимальна сума першої позики до 10 000 гривень
Період кредитування до 30-ти днів
Вимоги паспорт, код ІПН, картка буд-якого банку України
Максимальна сума повторної позики до 7 000 гривень
Додаткові документи не потрібні
Населені пункти України, на території яких доступний кредит він доступнй на території всієї країни: як у Києві, так і у Казанці. 

Як оформити кредит на 5 тис. гривень без довідки про доходи?

Щоб оформити кредит без довідки про доходи на суму в 5 тис. гривень, потрібно ввійти на сайт кредитної компанії, визначитися з періодом кредитування, а далі:

 1. пройти реєстрацію на сервісі, прив’язати картку банку та внести інформацію про себе;
 2. заповнити заявку, відповідаючи на всі питання і не допускаючи пропусків;
 3. відправити заявку на перевірку, вивчити кредитний договір;
 4. отримати рішення, підписати договір;
 5. отримати гроші.

Кредит онлайн на 5000 грн

Кошти приходять відразу на картку, клієнту буде зручно подавати заявку у онлайн-режимі і не відвідувати офіс компанії. Процедура триває 20 хвилин, тому кошти зможуть вирішити фінансове питання швидко.

Як підвищити шанси на отримання позики

Аби підвищити шанси на отримання позики, клієнту необхідно:

 • мати стабільний дохід;
 • мати стаж на роботі;
 • бути відповідальним;
 • подати заявку у кілька організацій;
 • уважно заповнювати заявку і не допускати пропусків та помилок;
 • бути відкритим до кредитору.

Якщо людина сумнівається у схваленні, то їй варто подати заявку до кількох МФО, а також обрати ту, у якій мінімум вимог.

Як виплачувати кредит

Для повернення кредиту, людині потрібно лише обрати спосіб оплати:

 • через Укрпошту, де потрібно відвідати відділення, внести реквізити і сплатити позику;
 • у особистому акаунті, де необхідно вказати суму сплати і погасити позику карткою в онлайн-режимі;
 • у банку на касі, де потрібно лише повідомити реквізити, номер договору та сплатити потрібну суму позики.
 • через термінал самообслуговування, де потрібно знайти будь-який найближчий, вказати реквізити і сплатити готівкою позику.

Важливо враховувати процентну ставку, а також вносити оплату раніше, адже деякі платіжні системи доставляють оплату до 3-х робочих днів.

Популярні питання

Найпопулярніші відповіді на питання, які можуть виникнути у позичальника, можна знайти у розділі “Питання та відповіді”. Якщо ж клієнт не знайшов відповідь на своє питання, він може проконсультуватися у онлайн-чаті, за телефоном або, написавши на електронну пошту.

Які вимоги до позичальника?

Від позичальника потрібні:

 • паспорт;
 • код платника податків;
 • банківська картка.

Під час оформлення важливо бути повнолітнім, а також мати доступ до мережі.

Кредит онлайн на 5000 грн

Як вигідно взяти онлайн кредит на 5000 грн?

Вигідно взяти позику можна в сервісі SOS CREDIT, у ньому пропонують перший кредит під процентну ставку від 0,01%. Завдяки такому низькому відсотку, позичальник не буде переплачувати.

Які мінуси оформлення позики в МФО?

Серед мінусів оформлення позики можна виділити лише тільки великі штрафні санкції за несплату кредиту, але у даному випадку позичальник сам вирішує не платити і отримувати штрафи.

На карту якого банку можна взяти кредит онлайн на 5000 грн?

Позику можна взяти на картку будь-якої банківської установи. Важливо лише, аби вона була платіжною і могла не тільки приймати позику, але і сплачувати його за необхідності.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

965 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит