Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОФОРМИТИ КОРОТКОСТРОКОВИЙ КРЕДИТ ВИГІДНО?

Поняття «короткостроковий кредит» звучить досить красномовно – це оформлення позики на малий проміжок часу, найчастіше до 30 днів. Такий кредит затребуваний завдяки лояльним умовам: мінімальний пакет документів, швидкий розгляд заявки та оперативна видача коштів.

Оформити короткостроковий кредит у банку буває складно, оскільки фінустанови не хочуть обтяжувати себе оформленням зайвої документації і роботою з невеликими сумами. Навіть якщо ви знайдете банк, який готовий видати кредит на короткий термін, то вам доведеться сплатити комісію за оформлення. У деяких випадках банк стягує додатковий збір за користування кредитом. Не кажучи вже про те, що буде потрібно надати довідку про доходи, документи від поручителів. Варто пам’ятати і про такий неприємне факт, як черги і тривале очікування позитивного рішення. І навіть коли ви надасте всю інформацію на вимогу співробітників, ще не факт, що вам видадуть потрібну суму.

Як оформити короткостроковий кредит вигідно?

Коли може знадобитися короткостроковий кредит?

Ситуації, коли можуть раптово знадобитися гроші, різноманітні. Короткостроковий кредит можна оформити на такі потреби:

 • Заміна зламаної побутової техніки або електроніки.
 • Оформлення «палаючої» путівки на відпочинок.
 • Купівля ліків, одягу, продуктів.
 • Терміновий ремонт квартири або машини.

Найзручніше отримати потрібну суму в МФО (мікрофінансовій організації). Вам не доведеться турбувати знайомих, витрачати час в банку або переплачувати відсотки, звертаючись за допомогою в ломбард. Оформіть короткостроковий кредит в SOS CREDIT швидко та вигідно.

Хто може отримати короткостроковий кредит в SOS CREDIT?

SOS CREDIT пропонує короткострокові кредити на вигідних умовах. У нас можуть отримати гроші:

 • Особи, які досягли 18 років.
 • Ті, у кого погана кредитна історія.
 • Люди, які не можуть надати довідку про доходи.
 • Студенти, пенсіонери, домогосподарки.
 • Громадяни України, який в даний момент знаходяться на території країни (крім зони АТО і АРКрим).

Як оформити короткостроковий кредит вигідно?

Як швидко і правильно оформити короткостроковий кредит в SOS CREDIT?

Щоб отримати необхідну суму, не потрібно кудись їхати, стояти в черзі, дзвонити, призначати зустріч, збирати документи і ходити по інстанціях. Все, що вам потрібно – гаджет з доступом до мережі Інтернет. Зайдіть на сайт https://soscredit.ua/ і зареєструйтеся для отримання доступу до Особового Кабінету. Уважно і докладно заповніть пропоновані поля, вкажіть суму і термін, на який плануєте оформити кредит, і почекайте позитивного рішення.

Заявлена сума протягом 10-15 хвилин надійде на вказану вами карту.

Наші переваги:

 • Можливість оформити кредит онлайн тим, у кого є борги в інших установи або погана кредитна історія.
 • Робота з клієнтом 24/7 без вихідних.
 • Мінімальний пакет документів.
 • Не встигаєте погасити кредит? Оформіть пролонгацію терміном до 30 днів.
 • Можливість брати участь в Програмі лояльності, отримувати додаткові промокоди.

Якщо у вас виникли питання, ви хочете отримати додаткову консультацію, телефонуйте в службу підтримки за номером 0 800 211 767 кожен будній день з 9.00 до 18.00. Наші фахівці з радістю нададуть необхідну допомогу.

Сплатити заборгованість по кредиту онлайн можна будь-яким зручним для вас способом: платіжний термінал, каса банку, відділення Укрпошти, переказ з картки.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1227 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит