Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Полтаві

 1. Умови кредиту
 2. Як взяти кредит на карту в Полтаві
 3. Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT
 4. Як виплатити кредит онлайн в Полтаві
 5. Популярні питання

Якщо у вас виникають фінансові труднощі, то кредит на карту в Полтаві те, що вам потрібно. У цьому місті можна знайти високооплачувану роботу і реалізувати свій потенціал. Спокус тут теж предостатньо – розваги, розпродажі, ресторани. Як поєднати свої бажання і реальні доходи? На допомогу приходить кредит онлайн.

Коли доцільно брати позику, а коли ні? Мова навіть не про ті випадки, коли вас затопили сусіди зверху, вийшов з ладу холодильник або знадобилася термінова операція – тут важливо знайти гроші негайно. А уявіть, що ви побачили бажану річ зі знижкою -70% або знайшли «палаючу» путівку на курорт своєї мрії за третину вартості? Це теж серйозна підстава для оформлення позики. Сьогодні отримати позику пропонують безліч фінансових організацій і мікрофінансових компанія SOS CREDIT не виняток.

Вік позичальника Від 18 років
Процентна ставка Від 0,01% до 2,5% в день
Максимальна сума кредиту До 15 000 гривень
Сума першої позики До 10 000 гривен1
Термін кредиту До 30 днів
Розгляд заявки До 15 хвилин
Вимоги Паспорт, ІПН, гроадянство України
Способ получения На картку
Додаткові інструменти Не потрібні
Кредитна історія Не обов’язкова

Як взяти кредит на карту в Полтаві

Якщо вам потрібна сума до 15 000 гривень на термін до 30 днів, зверніться в сервіс швидкого кредитування. Не потрібно їхати в банк, чекати в черзі, заповнювати бланки, замовляти на роботі довідку про доходи, адже це може затягнутися на місяць.
Щоб отримати гроші в кредит в Полтаві, необхідно:

 1. Бути повнолітнім громадянином України.
 2. Мати паспорт і ідентифікаційний код.
 3. Оформити в будь-якому банку платіжну картку.

Як бачите, список вимог мінімальний. Подаючи вперше заявку на позику, пройдіть реєстрацію на сайті кредитора. Система обробить запит і в разі позитивного рішення відразу ж переведе гроші на карту. При поданні повторної заявки клієнту потрібно лише вказати суму і термін кредитування.

Кредит онлайн в Полтаві

Переваги кредитування онлайн від SOS CREDIT

Ми можемо виділити декілька переваг компанії:

 • Вам не потрібен поручитель. Тобто залучати третіх осіб до процесу кредитування необхідності немає. Це значно спрощує завдання клієнту;
 • Відсутність комісії за оформлення. Ми не нараховуємо додаткових коштів за подачу заявки і її розгляд;
 • Різноманітний вибір ставок кредитування. Ми пропонує позики від 0,01%.

Як виплатити кредит онлайн в Полтаві

Погашення відбувається дуже просто. Вам необхідно лише зробити платіж через Особистий Кабінет або скористатися іншими варіантами оплати. Серед них термінал, переклад через банківське або поштове відділення.

Зверніть увагу, що найшвидший і надійний спосіб оплати – це переклад через ваш Особистий Кабінет на нашому сайті. У такому випадку гроші надходять на наш рахунок миттєво.

Кредит онлайн в Полтаві

Популярні питання

Взяти в борг через Інтернет набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Ознайомтеся з інформацією, яку ми підготували спеціально тих, хто планує отримати позику в найближчим часом. Також нас часто запитують, хто може взяти гроші в кредит в Полтаві:

 • студент
 • пенсіонер
 • особи без стабільного щомісячного доходу
 • клієнти з поганою кредитною історією
 • людина без довідки про офіційне працевлаштування

Чи можна взяти кредит в Полтаві без офіційного працевлаштування

Ми не вимагаємо підтверджуючих документів, які говорять про вашому працевлаштуванні. Перейдіть на сайт, виберіть термін і суму на кредитному калькуляторі і заповніть заявку. Все що потрібно – це паспорт і ІПН.

Який розмір кредиту можна отримати

У нас ви можете взяти до 15 000 гривень тільки онлайн, фізичних відділень у сервісу немає. Прийом заявок відбувається цілодобово.

Як довго розглядається заявка

Заявка розглядається протягом 15 хвилин. Якщо інформація, зазначена в заявці, вимагає перевірки, то процес може затягнутися до 30 хвилин.

Які вимоги до позичальників

З основних вимог: бути громадянином України і проживати на її території, мати діючий номер телефону будь-якого українського оператора, а також банківську карту для перерахування грошей.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1006 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит