Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЩО ТАКЕ ПЕРЕКРЕДИТУВАННЯ І КОЛИ ВОНО НЕОБХІДНЕ?

Займи – це невід’ємна частина сучасного життя. Кожен з нас хоча б раз брав гроші у борг: у друзів, в банку, ломбарді або в іншій фінансовій організації. Українці часто оформлюють житло в іпотеку, отримують кредитні картки, беруть гроші на відпочинок або лікування, купують жаданий гаджет у розстрочку. Займ дає можливість невідкладно отримати потрібну річ. Складнощі виникають, коли у позичальника накопичується кілька займів у різних місцях. У кожному з них існують свої вимоги, нескладно й заплутатися. Перекредитування кредитів дозволяє уникнути прострочення платежів й нарахування пені.

Перекредитування або рефінансування – це оформлення нового займу для закриття теперішнього. Це окрема гілка кредитних продуктів, що відноситься до цільових займів. При оформленні рефінансування укладається договір, де чітко вказано – яка сума піде на погашення кредиту і в якому місці. У чому перевага? Ви отримуєте один кредит для сплати безлічі інших. Крім цього, новий займ можна отримати на більш привабливих умовах, заощадивши на відсотках й комісіях.

Хто і на яких умовах може оформити перекредитування?

При рефінансуванні до позичальника висуваються ті ж критерії, що й при оформленні звичайного кредиту. Це повинен бути повнолітній українець, офіційно працевлаштований з певним робочим стажем та високим рівнем доходу. Обов’язкова умова – гарний кредитний рейтинг й платоспроможність.

Перекредитування кредитів не зможуть оформити ті позичальники, які раніше мали прострочення по оформленим займам.

Що таке перекредитування і коли воно необхідне?

Стандартна схема рефінансування виглядає так:

  • Клієнт йде до банку, що пропонує перекредитування, з документами, що підтверджують його платоспроможність.
  • Позичальник йде до банка-кредитора. Уточнює, чи можна йому достроково сплатити кредит.
  • Клієнт повертається до банку, що рефінансує та укладає новий договір. У більшості випадків банк сам перераховує кошти первинному кредитору та узгоджує з ним усі питання.

Чим відрізняються перекредитування і реструктуризація?

Рефінансування та реструктуризація – це різні поняття. Реструктуризація – це зміна суми кредиту, терміну, рівня відсоткової ставки та інших чинних умов укладеного договору. Позичальник може прийти до банку та скласти заяву, де просить подовжити терміни кредитування. Банк проаналізує прохання та прийме рішення про доцільність реструктуризації цього займу.

Наприкінці клієнт отримує новий графік погашення кредиту, скориговану суму щомісячного платежу, але договір по суті залишається тим же.

Перекредитування – це укладання нового договору. Змінюються учасники з кожного боку, оскільки рефінансування може бути в банку, що оформив початковий кредит або в будь-якому іншому. На жаль, сам банк не часто рефінансує свій кредит – йому це невигідно. Для цього позичальники звертаються до інших кредитних компаній.

Перекредитування кредитів дає можливість:

  • Подовжити термін кредитування;
  • Скоригувати суму щомісячного платежу;
  • Зменшити відсоткову ставку;
  • Консолідувати кілька кредитів в один єдиний.

Що таке перекредитування і коли воно необхідне?

Де можна отримати займ на перекредитування в Україні?

Перекредитування кредитів пропонує багато українських банків. Також оформити нецільовий займ можна у мікрофінансовій організації (МФО). Оскільки банки висувають до майбутніх позичальників величезний перелік вимог, отримати позитивний вердикт досить складно. Радимо звернутися до МФО, де ви з більшою ймовірністю отримаєте необхідну суму.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Постійним позичальникам доступний кредит онлайн на суму до 15 000 гривень. Отримуючи кредит у МФО, вам не доведеться сплачувати комісію за користування послугою, оформлювати страховий поліс й сплачувати за інші банківські послуги. Для зручності розрахунку ви завжди можете скористатися кредитним калькулятором, який розміщено на головній сторінці soscredit.ua.

Підбиваючи підсумок, можна стверджувати, що перекредитування – це оптимальний спосіб, що дозволяє не тільки зменшити відсоткову ставку або поліпшити умови кредитування, а й об’єднати разом кілька займів.

 

1396 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит