Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЩО ТАКЕ КРЕДИТ ПО SMS І ДЕ ЙОГО МОЖНА ОТРИМАТИ?

Кредит по SMS – це оперативна допомога для людини, яка зіткнулася з грошовими труднощами. Дороге лікування, купівля нових меблів або побутової техніки, переїзд, подорожчання комунальних послуг – все це великі витрати. Як же розібратися з фінансовими проблемами?

Найпростіший спосіб – перестати витрачати гроші. На жаль, це практично нереально. Якщо від покупки нового гаджета ще можна відмовитися, то як передбачити раптову поломку водопровідного крану або купівлю пральної машинки, яка вийшла з ладу? У таких випадках необхідно шукати додаткове джерело доходів або позичати.

Кредит по SMS – це нова мобільна послуга, яка дозволить отримати потрібну суму без зайвої витрати часу і сил. Сьогодні такий вид кредитування пропонують МФО (мікрофінансові організації) і навіть деякі банки.

Що таке кредит по SMS і де його можна отримати?

Переваги кредиту по SMS

Отримання позики через SMS – це найбільш оперативний спосіб отримати бажану суму, коли відбуваються різні форс-мажорні обставини і необхідно прийняти швидке рішення. Наприклад, у вас вкрали гаманець з грошима, а потрібно терміново оплатити оренду квартири чи просто купити продукти. Як діяти? Звернутися за допомогою до друзів або колег. Але не всім подобається відповідати на незручні питання або розповідати, навіщо потрібні гроші. У таких випадках кредит по SMS допомагає швидко ліквідувати фінансові труднощі.

Популярність смс-кредитування постійно зростає і тому є причини:

 • Мобільно. Відправити SMS можна в будь-який час і з будь-якого місця, звідти де немає мережі Інтернет. У той час як в банку вам доведеться чекати у черзі та витрачати час на оформлення договору, не кажучи вже про те, що знадобиться їхати в найближче відділення.
 • Швидко. Банк приймає рішення про видачу позики не менше трьох днів, оскільки ваша заявка проходить кілька етапів розгляду. Рішення про видачу кредиту по SMS приймається оперативно.
 • Зручно. Написання та надсилання SMS займає мінімум часу.

Сьогодні це найбільш швидкий спосіб отримати бажану суму.

Де можна отримати кредит по SMS?

Практично кожна мікрофінансова організація пропонує оформити кредит онлайн, але не всі пропонують зробити це за допомогою смс-повідомлення. Найчастіше отримати кредит по SMS можуть клієнти, які вже обслуговувались в цій організації. Вони пройшли реєстрацію, перевірку на достовірність і актуальність інформації, вказали діючий номер телефону і банківську карту. Крім цього, вони повинні погасити раніше взяті кредити в обумовлені терміни.

Що таке кредит по SMS і де його можна отримати?

Працюючи з постійними позичальниками, система швидко перевірить такого клієнта, проаналізує його кредитну історію і зможе оперативно згенерувати рішення про видачу потрібної суми.

Отримати кредит по SMS до 5 000 гривень терміном до 30 днів пропонує постійним клієнтам сервіс SOS CREDIT. Основні вимоги:

 • Вік від 18 років.
 • Громадянство України.
 • Паспорт, в який по досягненню 25-ти і 45-ти років вклеєні фотографії.
 • Наявність платіжної картки українського банку.
 • Чинний номер мобільного телефону.
 • Вчасно погашені попередні кредити.

Для отримання позики вам буде потрібно відправити смс-повідомлення у форматі: «сума кредиту * кількість днів». Наприклад, вам необхідно отримати 5 000 гривень на 25 днів. Ваша смс повинна виглядати так: «5000 * 25», де:

 • 5 000 – сума кредиту;
 • 25 – кількість днів;
 • * – обов’язковий розділовий знак.

Через нетривалий час сервіс обробить заявку і надішле повідомлення з рішенням. Отримали підтвердження? Зовсім скоро гроші будуть зараховані на карту. Кредит по SMS дозволить вирішити фінансові проблеми простіше й швидше.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1298 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит