Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЩО ТАКЕ КРЕДИТ ПО SMS І ДЕ ЙОГО МОЖНА ОТРИМАТИ?

Кредит по SMS – це оперативна допомога для людини, яка зіткнулася з грошовими труднощами. Дороге лікування, купівля нових меблів або побутової техніки, переїзд, подорожчання комунальних послуг – все це великі витрати. Як же розібратися з фінансовими проблемами?

Найпростіший спосіб – перестати витрачати гроші. На жаль, це практично нереально. Якщо від покупки нового гаджета ще можна відмовитися, то як передбачити раптову поломку водопровідного крану або купівлю пральної машинки, яка вийшла з ладу? У таких випадках необхідно шукати додаткове джерело доходів або позичати.

Кредит по SMS – це нова мобільна послуга, яка дозволить отримати потрібну суму без зайвої витрати часу і сил. Сьогодні такий вид кредитування пропонують МФО (мікрофінансові організації) і навіть деякі банки.

Що таке кредит по SMS і де його можна отримати?

Переваги кредиту по SMS

Отримання позики через SMS – це найбільш оперативний спосіб отримати бажану суму, коли відбуваються різні форс-мажорні обставини і необхідно прийняти швидке рішення. Наприклад, у вас вкрали гаманець з грошима, а потрібно терміново оплатити оренду квартири чи просто купити продукти. Як діяти? Звернутися за допомогою до друзів або колег. Але не всім подобається відповідати на незручні питання або розповідати, навіщо потрібні гроші. У таких випадках кредит по SMS допомагає швидко ліквідувати фінансові труднощі.

Популярність смс-кредитування постійно зростає і тому є причини:

 • Мобільно. Відправити SMS можна в будь-який час і з будь-якого місця, звідти де немає мережі Інтернет. У той час як в банку вам доведеться чекати у черзі та витрачати час на оформлення договору, не кажучи вже про те, що знадобиться їхати в найближче відділення.
 • Швидко. Банк приймає рішення про видачу позики не менше трьох днів, оскільки ваша заявка проходить кілька етапів розгляду. Рішення про видачу кредиту по SMS приймається оперативно.
 • Зручно. Написання та надсилання SMS займає мінімум часу.

Сьогодні це найбільш швидкий спосіб отримати бажану суму.

Де можна отримати кредит по SMS?

Практично кожна мікрофінансова організація пропонує оформити кредит онлайн, але не всі пропонують зробити це за допомогою смс-повідомлення. Найчастіше отримати кредит по SMS можуть клієнти, які вже обслуговувались в цій організації. Вони пройшли реєстрацію, перевірку на достовірність і актуальність інформації, вказали діючий номер телефону і банківську карту. Крім цього, вони повинні погасити раніше взяті кредити в обумовлені терміни.

Що таке кредит по SMS і де його можна отримати?

Працюючи з постійними позичальниками, система швидко перевірить такого клієнта, проаналізує його кредитну історію і зможе оперативно згенерувати рішення про видачу потрібної суми.

Отримати кредит по SMS до 5 000 гривень терміном до 30 днів пропонує постійним клієнтам сервіс SOS CREDIT. Основні вимоги:

 • Вік від 18 років.
 • Громадянство України.
 • Паспорт, в який по досягненню 25-ти і 45-ти років вклеєні фотографії.
 • Наявність платіжної картки українського банку.
 • Чинний номер мобільного телефону.
 • Вчасно погашені попередні кредити.

Для отримання позики вам буде потрібно відправити смс-повідомлення у форматі: «сума кредиту * кількість днів». Наприклад, вам необхідно отримати 5 000 гривень на 25 днів. Ваша смс повинна виглядати так: «5000 * 25», де:

 • 5 000 – сума кредиту;
 • 25 – кількість днів;
 • * – обов’язковий розділовий знак.

Через нетривалий час сервіс обробить заявку і надішле повідомлення з рішенням. Отримали підтвердження? Зовсім скоро гроші будуть зараховані на карту. Кредит по SMS дозволить вирішити фінансові проблеми простіше й швидше.

 

793 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит