Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без довідки про доходи

 1. Умови отримання грошей у борг без довідок про доходи
 2. Кому потрібен онлайн кредит без довідки про доходи?
 3. Переваги оформлення кредиту без довідки про доходи
 4. Як погасити заборгованість?
 5. Популярні питання

Займ без довідок про доходи – продукт, що має попит серед українців. У чому його секрет популярності? Чимало роботодавців прагнуть знизити податковий тиск на свій бізнес, тому не поспішають оформлювати працівників офіційно. Ті підприємці та компанії, що беруть на роботу співробітників легально, ставлять у документах мінімальну заробітну плату.

Також прагнуть приховати реальні обсяги фінансових надходжень фрілансери, пільговики, люди, які здають квартири в оренду або надають послуги неофіційно. Як результат, у багатьох українців на руках немає документів, що підтверджують їх фінансову стабільність.

У банках не кредитують таких людей. Отримати грошовий кредит фізичні особи можуть тільки у ломбарді, кредитній спілці або МФО (мікрофінансовій організації). Для неофіційно працевлаштованих фізичних осіб – це майже єдина можливість взяти у борг. На відміну від банківських займів, рішення про видачу фінансів тут приймається протягом 20 хвилин.

Умови отримання грошей у борг без довідок про дохід

Щоб отримати цілодобовий займ без поручителів, трудової книжки, без довідок та відмови, важливо відповідати декільком умовам. Щоб оформити кредит без довідки про доходи, вам повинно бути 18 років, потрібен паспорт/id-картка, ідентифікаційний код, мобільний номер телефону та активна картка будь-якого банку України.

Як підвищити шанси на отримання мікрокредиту:

 • Не просити максимальну суму. Наприклад, нові клієнти компанії SOS CREDIT можуть розраховувати на суму до 7 000 гривень, а постійні. Сочатку отримайте невелику суму, близько 2 000-2 500 гривень. Такий мікрозайм сплатити легше та забезпечити собі репутацію стабільного клієнта.
 • Надійні контакти. Інколи менеджери, при отриманні заявки на кредит, телефонують контактним особам для уточнення інформації про позичальника. Важливо, щоб зазначені люди не панікували і повністю підтвердили слова позичальника. Це істотно збільшить шанси на отримання мікрозайму.
 • Перевірте заявку на кредит. Перед тим як надіслати анкету, перевірте додані документи, номер картки, ще раз проаналізуйте умови. Не повинно бути помилок і неточностей. Потрібно розуміти, на який термін і під який відсоток ви берете гроші у борг без довідок про дохід, коли терміни погашення.

Чесність і уважність – запорука тривалих взаємовигідних відносин з кредитором.
Основні положення:

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Кому потрібен онлайн кредит без довідки про доходи?

Найчастіше послугами мікрокредитних компаній користуються люди, які не можуть офіційно підтвердити свій дохід. Також оформити доступний кредит можуть:

 • особи з поганою кредитною історією;
 • безробітні;
 • студенти;
 • пенсіонери;
 • інваліди;
 • військовослужбовці;
 • мами у декреті;
 • люди з судимістю.

Банк не дає займ? Зверніться у МФО та отримайте гроші у національній валюті на вигідних умовах.

Переваги оформлення кредиту без довідки про доходи

Звернувшись до мікрофінансової компанії, можна отримати миттєву фінансову підтримку на будь-які потреби. Оформлення анкети та розгляд заявки займе не більше 20 хвилин.

Інші переваги оформлення кредиту без довідки про доходи:

 • Висока ймовірність схвалення заявки. Отримати гроші можна без офіційної зарплати, у вихідний або святковий день, серед ночі з перерахуванням на карту. Немає прив’язки до курсу валюти, інфляції та інших параметрів.
 • Розширені вікові межі. Банки видають займи з 21 року до 60 років. У МФО можна отримати гроші відразу після досягнення повноліття. Не потрібні страховки, застава або поручитель.
 • Нецільове використання. Отриману суму можна використовувати на свій розсуд, не звітуючи перед фінорганізацією.

Мікрозайм – це відсутність комісій, прихованих платежів, прозорість та доступність.

Взяти кредит без довідки про доходи

Як погасити заборгованість?

Підходить термін сплати, а грошей немає? Щоб не з’явилася заборгованість, SOS CREDIT пропонує скористатися пролонгацією. Оформити її можна на 7,15 або 30 днів. Активуйте послуг, сплативши відсотки по кредиту!

Популярні питання

На що можна отримати терміново гроші готівкою:

 • до зарплати;
 • на весілля;
 • покупку техніки;
 • особисті потреби.

Скільки можна взяти у кредит без довідки про доходи?

Нові клієнти SOS CREDIT можуть отримати займ на суму від 500 до 7 000 гривень. Успішно сплатили перший кредит? Можна подавати заявку на суму до 7 000 гривень включно.

На карту яких банків доступні кредити?

Кредитування можливе на карту будь-якого українського банку. Важливо, щоб платіжний інструмент відповідав наступним вимогам:

 • власником картки має бути особа, яка подає заявку;
 • до дати перевипуску має бути не менше трьох місяців;
 • мінімальний залишок на рахунку – не менше 10 гривень, при проведенні верифікації система тимчасово заблокує 1 гривню на рахунку;
 • на звороті повинен бути зазначений код CVC2 або CVV2;
 • карта повинна бути підключена до платіжної системи VISA або MasterCard.

Чи можна взяти займ без прописки в паспорті?

SOS CREDIT дає у борг людям без прописки та реєстрації.

Швидки гроші без довідки про доходи

Де і як можна погасити кредит?

Погасити взятий кредит без довідки про доходи можна кількома способами:

 • Через сайт МФО. Авторизуйтесь на сайті та увійдіть в Особистий Кабінет, активуйте списання коштів з прикріпленою до акаунту карти.
 • Через інтернет-банкінг або сервіси онлайн-оплати. Необхідно вказати всі реквізити, зазначені у кредитному договорі, додати призначення платежу і перерахувати всю суму.
 • Термінали. На електронному табло оберіть потрібну опцію, введіть номер кредитного договору, реквізити та внесіть у купюроприймач банкноти. Іноді термінали беруть додаткову комісію за проведення платежу.
 • Каса банку або Укрпошта. Касиру необхідно надати всі реквізити для коректного зарахування, вони вказані у кредитному договорі.

Після оплати обов’язково зберігайте чек до надходження грошей на рахунок. Переказ здійснюється протягом 3-х днів. Перевірити зарахування коштів на рахунок можна в Особистому Кабінеті.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1474 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит