Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ВЗЯТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ АБО НА КАРТКУ?

Що робити, якщо кредит онлайн на картку для вас щось нове? Як навчитися використовувати “пластик” для повсякденних розрахунків? І що робити, якщо ви не відчуваєте наявність грошей без купюр в кишені?

За статистикою НБУ на серпень 2017, частка безготівкових розрахунків в Україні склала 38,6%. Для порівняння, в Сінгапурі ця цифра варіюється близько 60%, в Канаді не на багато менше – 57%, в Бельгії 56%. Дані по інших країнах Європи та Америки значно вище, ніж така ж статистика в Україні. Вся річ у тім, що в нашій країні безготівкові розрахунки не на стільки популярні, хоча термінали встановлені практично в кожному магазині: від невеликого продуктового кіоску до гіпермаркету.

Взяти кредит готівкою або на картку?

Якщо розглядати онлайн позики в контексті вищевказаної інформації, можна зазначити, що більшість позичальників до сих пір віддають перевагу стандартному банківському кредитуванню по системі: постояти в черзі до кредитного інспектора, заповнити чималий пакет документів, чекати відповіді до декількох годин. І навіть якщо ви успішно пройдете всі етапи, ще не факт, що готівка опиниться в кишені.

Кредит онлайн на карту?

Більшість українців просто не знають, що крім звичного походу в банк існують альтернативні варіанти отримати гроші в борг. Один з них – позика онлайн в компанії SOS CREDIT. Так, тут не можна взяти кредит готівкою, тільки гроші на картку. Це відмінний варіант для тих, хто використовує у повсякденному житті безготівковий розрахунок. У чому ж його переваги?

  1. Економія часу. В середньому, оформлення кредиту займає близько 20 хвилин. Врахуйте, що після схвалення заявки гроші на карті опиняються практично відразу. Ніякого очікування, банківської тяганини та черг.
  2. Розрахунок з картки на картку. З огляду на той факт, що на даний момент часу оплатити через інтернет можна не тільки покупку, але і комунальні платежі, тримати гроші на банківській картці дуже зручно. Знову ж таки, ніяких черг.
  3. Бонуси при розрахунку карткою. Деякі банки нараховують бонуси тоді, коли ви оплачуєте покупки карткою. Відсоток від витраченої суми повертається на бонусний рахунок. Надалі клієнт може використовувати ці гроші як реальні.

Взяти кредит готівкою або на картку?

Як бачите, кредит в Україні онлайн підходить для власників банківських карт. До того ж, практично у кожного українця картка є в наявності.

Картка чи готівка?

З кожним днем ​​все більше людей вважають за краще зберігати гроші на картці, а знімати готівку за потребою. До цього можна додати ще кілька переваг безготівкових розрахунків:

  • Комфорт. Вам більше не потрібно носити з собою великі суми готівкою, але ви завжди можете зробити необхідні покупки за допомогою картки. Тим більше, якщо використовувати безконтактну технологію PayPass, оплата дрібних покупок займає не більше кількох секунд.
  • Безпека. Втрата картки найчастіше не несе за собою втрати грошей на рахунку. Особливо, якщо вчасно виявити пропажу і зателефонувати в банк для блокування балансу. А ось із гаманцем такий номер не пройде, повернути готівку після втрати гаманця навряд чи вдасться.
  • Фінансовий контроль. Для тих, хто стежить за своїми витратами, існує послуга фінансовий контроль. Клієнт може отримувати виписки по рахунку і тверезо оцінити, куди йдуть його гроші. У випадку з готівкою належить контролювати витрати самостійно.
  • Використання картки за кордоном. Банківська картка незамінна в подорожі. Ви можете зняти готівку в будь-якій точці земної кулі за курсом банку у валюті держави, в якій знаходитесь. Немає потреби шукати обмінний пункт і витрачати дорогоцінний час на обмінні операції.

Взяти кредит готівкою або на картку?

Безготівковий розрахунок: “не живі” гроші?

Більшість власників банківських карток і тих, хто отримує онлайн позики відчувають деякі психологічні складнощі, пов’язані з безготівковим розрахунком. Хтось “не відчуває”, що гроші на банківському рахунку реальні, хтось вважає їх “не живими”, а хтось втрачає почуття міри.

Питання звички. Насправді, міняти свої звички та знайомитися з новими сервісами, технологіями та процесами дійсно складно. Особливо, якщо на протязі довгих років ви робили по-іншому. Психологи стверджують, для формування нового уміння досить усього лише 21 день або величезного бажання. Головне, розуміти, у чому ви виграєте, використовуючи онлайн позики та безготівковий розрахунок.

Встановіть ліміт. Якщо ви не хочете витрачати понад певної суми в день, рекомендуємо встановити ліміт на картці. Обмеження збережуть бюджет і дозволять уникнути спонтанних покупок. До того ж, ви можете змінити суму або зняти ліміт у будь-який момент.

Відстежуйте витрати. Аналізуйте свої витрати за допомогою спеціальних програм для смартфона або персонального комп’ютера. Звичайно ж, можна користуватися і дідівським методом – вести книгу обліку. В результаті ви повинні чітко розуміти куди йдуть ваші гроші і як переформатувати бюджет, якщо це буде потрібно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1114 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит