Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ВЗЯТИ КРЕДИТ ГОТІВКОЮ АБО НА КАРТКУ?

Що робити, якщо кредит онлайн на картку для вас щось нове? Як навчитися використовувати “пластик” для повсякденних розрахунків? І що робити, якщо ви не відчуваєте наявність грошей без купюр в кишені?

За статистикою НБУ на серпень 2017, частка безготівкових розрахунків в Україні склала 38,6%. Для порівняння, в Сінгапурі ця цифра варіюється близько 60%, в Канаді не на багато менше – 57%, в Бельгії 56%. Дані по інших країнах Європи та Америки значно вище, ніж така ж статистика в Україні. Вся річ у тім, що в нашій країні безготівкові розрахунки не на стільки популярні, хоча термінали встановлені практично в кожному магазині: від невеликого продуктового кіоску до гіпермаркету.

Взяти кредит готівкою або на картку?

Якщо розглядати онлайн позики в контексті вищевказаної інформації, можна зазначити, що більшість позичальників до сих пір віддають перевагу стандартному банківському кредитуванню по системі: постояти в черзі до кредитного інспектора, заповнити чималий пакет документів, чекати відповіді до декількох годин. І навіть якщо ви успішно пройдете всі етапи, ще не факт, що готівка опиниться в кишені.

Кредит онлайн на карту?

Більшість українців просто не знають, що крім звичного походу в банк існують альтернативні варіанти отримати гроші в борг. Один з них – позика онлайн в компанії SOS CREDIT. Так, тут не можна взяти кредит готівкою, тільки гроші на картку. Це відмінний варіант для тих, хто використовує у повсякденному житті безготівковий розрахунок. У чому ж його переваги?

  1. Економія часу. В середньому, оформлення кредиту займає близько 20 хвилин. Врахуйте, що після схвалення заявки гроші на карті опиняються практично відразу. Ніякого очікування, банківської тяганини та черг.
  2. Розрахунок з картки на картку. З огляду на той факт, що на даний момент часу оплатити через інтернет можна не тільки покупку, але і комунальні платежі, тримати гроші на банківській картці дуже зручно. Знову ж таки, ніяких черг.
  3. Бонуси при розрахунку карткою. Деякі банки нараховують бонуси тоді, коли ви оплачуєте покупки карткою. Відсоток від витраченої суми повертається на бонусний рахунок. Надалі клієнт може використовувати ці гроші як реальні.

Взяти кредит готівкою або на картку?

Як бачите, кредит в Україні онлайн підходить для власників банківських карт. До того ж, практично у кожного українця картка є в наявності.

Картка чи готівка?

З кожним днем ​​все більше людей вважають за краще зберігати гроші на картці, а знімати готівку за потребою. До цього можна додати ще кілька переваг безготівкових розрахунків:

  • Комфорт. Вам більше не потрібно носити з собою великі суми готівкою, але ви завжди можете зробити необхідні покупки за допомогою картки. Тим більше, якщо використовувати безконтактну технологію PayPass, оплата дрібних покупок займає не більше кількох секунд.
  • Безпека. Втрата картки найчастіше не несе за собою втрати грошей на рахунку. Особливо, якщо вчасно виявити пропажу і зателефонувати в банк для блокування балансу. А ось із гаманцем такий номер не пройде, повернути готівку після втрати гаманця навряд чи вдасться.
  • Фінансовий контроль. Для тих, хто стежить за своїми витратами, існує послуга фінансовий контроль. Клієнт може отримувати виписки по рахунку і тверезо оцінити, куди йдуть його гроші. У випадку з готівкою належить контролювати витрати самостійно.
  • Використання картки за кордоном. Банківська картка незамінна в подорожі. Ви можете зняти готівку в будь-якій точці земної кулі за курсом банку у валюті держави, в якій знаходитесь. Немає потреби шукати обмінний пункт і витрачати дорогоцінний час на обмінні операції.

Взяти кредит готівкою або на картку?

Безготівковий розрахунок: “не живі” гроші?

Більшість власників банківських карток і тих, хто отримує онлайн позики відчувають деякі психологічні складнощі, пов’язані з безготівковим розрахунком. Хтось “не відчуває”, що гроші на банківському рахунку реальні, хтось вважає їх “не живими”, а хтось втрачає почуття міри.

Питання звички. Насправді, міняти свої звички та знайомитися з новими сервісами, технологіями та процесами дійсно складно. Особливо, якщо на протязі довгих років ви робили по-іншому. Психологи стверджують, для формування нового уміння досить усього лише 21 день або величезного бажання. Головне, розуміти, у чому ви виграєте, використовуючи онлайн позики та безготівковий розрахунок.

Встановіть ліміт. Якщо ви не хочете витрачати понад певної суми в день, рекомендуємо встановити ліміт на картці. Обмеження збережуть бюджет і дозволять уникнути спонтанних покупок. До того ж, ви можете змінити суму або зняти ліміт у будь-який момент.

Відстежуйте витрати. Аналізуйте свої витрати за допомогою спеціальних програм для смартфона або персонального комп’ютера. Звичайно ж, можна користуватися і дідівським методом – вести книгу обліку. В результаті ви повинні чітко розуміти куди йдуть ваші гроші і як переформатувати бюджет, якщо це буде потрібно.

 

 

716 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит