Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ БЕЗ ДЗВІНКІВ ОПЕРАТОРА РОДИЧАМ?

Повний контроль доходів та витрат – невід’ємне право будь-якої дорослої людини. Багато кредитних установ, що вимагають для отримання займу вказати особисті дані поручителя, обмежують це право. І це одна з причин, чому онлайн-займ без дзвінків оператора родичам стає настільки популярним. Багато позичальників просто не бажають вказувати у договорі друзів або рідних. Доводити до відома третіх осіб те, що ти береш кредит, не завжди прийнятно.

Як отримати кредит без дзвінків оператора? Одразу слід з’ясувати суму, про яку йде мова. Якщо ви оформлюєте іпотечний кредит або займ на купівлю авто, потрібно звернутися до банку. У цьому випадку доведеться не тільки надати повний пакет документів, але й заручитися підтримкою поручителя. У тому випадку якщо вам необхідна невеличка сума на термін до 30 днів, можна звернутися у МФО (мікрофінансову організацію) та уникнути суворих перевірок.

Займ без дзвінків – як отримати?

Не секрет, що багато українців працюють без офіційного працевлаштування, тому надати довідку про доходи не можуть. Також вони не спроможні офіційно підтвердити інформацію про своє місце роботи. Для банку ці документи є обов’язковими, тому майбутньому позичальникові, який не може принести потрібні довідки, у грошах відмовлять.

Як оформити кредит без дзвінків оператора родичам?

Інколи проблемою стають і інші чинники – вік позичальника, зіпсована кредитна історія (КІ) та інше. Що робити у такій ситуації? Звернутися у фінансову організацію, яка не тільки оформить кредит без довідки про доходи, а й без дзвінка оператора.

Що потрібно для отримання займу без дзвінків:

 • Бути повнолітнім громадянином України, який постійно мешкає на території України.
 • Мати паспорт громадянина України. По досягненню позичальником 25 і 45 років у паспорт обов’язково повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку.
 • Мати діючу розрахункову карту будь-якого українського банку.

Бажано заздалегідь відсканувати документи і зберігати їх в ноутбуці або телефоні.

Кредит без дзвінків оператора: процедура оформлення

Для отримання онлайн-кредиту необхідно звертатися у перевірену фінансову компанію. Наприклад, SOS CREDIT пропонує кредит онлайн на суму до 15 000 гривень строком до 30 днів.

Процес оформлення мікрозаймів стандартний:

 • Потрібно зайти на сайт soscredit.ua та пройти реєстрацію.
 • Заповніть усі поля аплікаційної анкети, вказавши правдиві дані.
 • Завантажте сканкопіі потрібних документів.
 • Вкажіть суму і термін кредитування.
 • Чекайте рішення системи.

Після узгодження заявки, гроші одразу надійдуть на вказану в анкеті банківську картку. Кредит без дзвінків оператора, довідок про доходи та поручителів – це реальність.

Багато хто з потенційних позичальників хвилюється, що не зможе правильно оформити заявку без допомоги оператора. Не варто, оскільки анкета складена просто та зрозуміло.

 

 

Як оформити кредит без дзвінків оператора родичам?

Як вплинути на позитивне рішення та отримати кредит без дзвінків оператора?

Щоб максимально збільшити свої шанси на отримання мікрозаймів, використовуйте рекомендації фахівців:

 • В анкеті вказуйте тільки правдиву інформацію про себе, не намагайтеся завищити рівень доходу, приховати активні кредити в інших місцях або приписати собі вигадане майно.
 • Заповнюйте усі поля анкети. Чим більше інформації ви про себе надасте, тим більше шансів на позитивну відповідь. Пам’ятайте, що у більшості МФО рішення приймає не співробітник, а спеціальна система.
 • Якщо у вас є наявний депозит у банку, додаткові джерела доходу, застава – вкажіть це в анкеті.

Чому такий популярний займ без дзвінків? Основна перевага – економія часу. Позичальникові не потрібно збирати необхідні довідки, йти до відділення банку, чекати у черзі. Заявку у МФО можна заповнити у будь-який час і у будь-якому місці: видача кредиту онлайн відбувається цілодобово. При цьому зберігається конфіденційність: позичальник може не повідомляти про факт оформлення кредиту.

 

950 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит