Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ БЕЗ ДЗВІНКІВ ОПЕРАТОРА РОДИЧАМ?

Повний контроль доходів та витрат – невід’ємне право будь-якої дорослої людини. Багато кредитних установ, що вимагають для отримання займу вказати особисті дані поручителя, обмежують це право. І це одна з причин, чому онлайн-займ без дзвінків оператора родичам стає настільки популярним. Багато позичальників просто не бажають вказувати у договорі друзів або рідних. Доводити до відома третіх осіб те, що ти береш кредит, не завжди прийнятно.

Як отримати кредит без дзвінків оператора? Одразу слід з’ясувати суму, про яку йде мова. Якщо ви оформлюєте іпотечний кредит або займ на купівлю авто, потрібно звернутися до банку. У цьому випадку доведеться не тільки надати повний пакет документів, але й заручитися підтримкою поручителя. У тому випадку якщо вам необхідна невеличка сума на термін до 30 днів, можна звернутися у МФО (мікрофінансову організацію) та уникнути суворих перевірок.

Займ без дзвінків – як отримати?

Не секрет, що багато українців працюють без офіційного працевлаштування, тому надати довідку про доходи не можуть. Також вони не спроможні офіційно підтвердити інформацію про своє місце роботи. Для банку ці документи є обов’язковими, тому майбутньому позичальникові, який не може принести потрібні довідки, у грошах відмовлять.

Як оформити кредит без дзвінків оператора родичам?

Інколи проблемою стають і інші чинники – вік позичальника, зіпсована кредитна історія (КІ) та інше. Що робити у такій ситуації? Звернутися у фінансову організацію, яка не тільки оформить кредит без довідки про доходи, а й без дзвінка оператора.

Що потрібно для отримання займу без дзвінків:

 • Бути повнолітнім громадянином України, який постійно мешкає на території України.
 • Мати паспорт громадянина України. По досягненню позичальником 25 і 45 років у паспорт обов’язково повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку.
 • Мати діючу розрахункову карту будь-якого українського банку.

Бажано заздалегідь відсканувати документи і зберігати їх в ноутбуці або телефоні.

Кредит без дзвінків оператора: процедура оформлення

Для отримання онлайн-кредиту необхідно звертатися у перевірену фінансову компанію. Наприклад, SOS CREDIT пропонує кредит онлайн на суму до 15 000 гривень строком до 30 днів.

Процес оформлення мікрозаймів стандартний:

 • Потрібно зайти на сайт soscredit.ua та пройти реєстрацію.
 • Заповніть усі поля аплікаційної анкети, вказавши правдиві дані.
 • Завантажте сканкопіі потрібних документів.
 • Вкажіть суму і термін кредитування.
 • Чекайте рішення системи.

Після узгодження заявки, гроші одразу надійдуть на вказану в анкеті банківську картку. Кредит без дзвінків оператора, довідок про доходи та поручителів – це реальність.

Багато хто з потенційних позичальників хвилюється, що не зможе правильно оформити заявку без допомоги оператора. Не варто, оскільки анкета складена просто та зрозуміло.

 

 

Як оформити кредит без дзвінків оператора родичам?

Як вплинути на позитивне рішення та отримати кредит без дзвінків оператора?

Щоб максимально збільшити свої шанси на отримання мікрозаймів, використовуйте рекомендації фахівців:

 • В анкеті вказуйте тільки правдиву інформацію про себе, не намагайтеся завищити рівень доходу, приховати активні кредити в інших місцях або приписати собі вигадане майно.
 • Заповнюйте усі поля анкети. Чим більше інформації ви про себе надасте, тим більше шансів на позитивну відповідь. Пам’ятайте, що у більшості МФО рішення приймає не співробітник, а спеціальна система.
 • Якщо у вас є наявний депозит у банку, додаткові джерела доходу, застава – вкажіть це в анкеті.

Чому такий популярний займ без дзвінків? Основна перевага – економія часу. Позичальникові не потрібно збирати необхідні довідки, йти до відділення банку, чекати у черзі. Заявку у МФО можна заповнити у будь-який час і у будь-якому місці: видача кредиту онлайн відбувається цілодобово. При цьому зберігається конфіденційність: позичальник може не повідомляти про факт оформлення кредиту.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1503 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит