Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит на картку 24/7 у компанії SOS CREDIT

 1. Умови надання кредиту готівкою онлайн
 2. Кредити готівкою на будь-які цілі
 3. Як погашати кредит готівкою?
 4. Як дізнатися, скільки потрібно сплачувати?
 5. Популярні питання

Кредит на картку 24/7 можливість негайно отримати бажану суму. Від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований. Вийшов з ладу електроприлад, співробітник поліції виписав штраф, а ви забули про нього, родич потрапив до лікарні. Такі ситуації вимагають негайних рішень. Отримати кошти у борг можна у друзів, але не факт, що у них є вся сума або вони планують позичити. А якщо грошовий займ потрібен терміново ще й вночі? Незручно турбувати людей 24 години на добу.

Банки працюють за графіком: рішення про видачу приймається протягом 2-3 днів, не завжди на користь позичальника. Сьогодні все більше українців звертаються по допомогу до МФО (мікрофінансових організацій). До основних переваг можна віднести миттєву обробку заявки та можливість оформити гроші у борг 24/7 без відмов та перевірок. Мікрокредитні установи дають перший займ на вигідних умовах, наприклад SOS CREDIT пропонує знижку -50%. Оформити мікрозайм можна навіть телефоном.

Цілодобовий кредит

Умови отримання цілодобового онлайн-кредиту

Щоб миттєво отримати гроші у МФО, досить бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт/id-картку та ідентифікаційний код, мобільний телефон й активну платіжну картку будь-якого банку. Як зрозуміти який відсоток доведеться сплатити за користування грошима? На головній сторінці сайту soscredit.ua знаходиться інтерактивна панель. Вкажіть суму та термін, на який вам потрібні гроші система одразу покаже підсумкову суму до виплати. Ніяких комісій й прихованих нарахувань.

 

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% на день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування 7-30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Переваги онлайн-кредитів на карту цілодобово

МФО працюють в автоматизованому режимі, використовуючи у роботі спеціальні скорингові програми. З їх допомогою відбувається перевірка заявки, тому оформлення мікрозайму можливе не тільки у будь-який час доби, а й у вихідні або святкові дні.

Як оформити онлайн-кредит 24/7 на карту

Щоб отримати гроші терміново, потрібно:

 • Авторизуватись на сайті.
 • Заповнити анкету. Для збільшення шансів на отримання грошей, додайте сканкопії паспорта/id-картки та ідентифікаційного коду. Вони повинні бути високої якості, щоб програма розпізнала внесену інформацію.
 • Вказати суму й термін кредитування.

Відповідайте на питання чесно й без помилок. Після подачі заявки необхідно почекати 10-15 хвилин. Після того як система обробить запит, позичальник отримає повідомлення на електронну пошту. Гроші на карту цілодобово це швидко, зручно та безпечно. Залишити гроші на картці або перевести у готівку у найближчому банкоматі особиста справа позичальника.

Кредит вночі на карту без відмови

Отримати кредит можна на будь-які цілі:

 • до зарплати;
 • на відпочинок;
 • на ремонт;
 • на весілля;
 • на придбання нової техніки;
 • на особисті потреби.

Взяти цілодобовий кредит онлайн

Популярні питання

Де взяти кредит цілодобово?

Отримати займ 24/7 можна у компанії SOS CREDIT. Не потрібно приносити довідку про доходи, кошти будуть видані без поручителів, без дзвінків друзям та родичам. Про терміновий кредит буде знати тільки позичальник та МФО, чиїми послугами він скористався.

На який термін можна отримати цілодобовий займ на карту?

Оформити терміновий нічний займ можна на строк від 7 до 65 днів. При першому зверненні максимальна сума становитиме до 7 000 гривень. Повторні клієнти, що вчасно погасили отриманий кредит, можуть оформити до 15 000 гривень.

Як погасити кредит, взятий через інтернет?

Погасити мікрозайм слід одним платежем. Є кілька зручних способів для розрахунку:

 • Особистий Кабінет. Увійдіть на сайт, скориставшись логіном та паролем, внесіть всю суму. Можна закрити займ достроково.
 • Банк або Укрпошта. Потрібно надати касирові реквізити й сплатити займ.
 • Термінали. Щоб погасити кредит, потрібен номер кредитного договору, ПІБ платника, ІПН. Деякі термінали можуть брати додатковий відсоток за проведення операції, важливо врахувати це при оплаті.

Які вимоги до позичальників?

Отримати кредит онлайн на карту цілодобово може будь-який повнолітній українець: студент, пенсіонер, мама у декреті, безробітний, неофіційно працевлаштована людина, особи з судимістю, військові, інваліди, українці із зіпсованою кредитною історією та заборгованістю в інших місцях.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1451 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит