Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит на картку 24/7 у компанії SOS CREDIT

 1. Умови надання кредиту готівкою онлайн
 2. Кредити готівкою на будь-які цілі
 3. Як погашати кредит готівкою?
 4. Як дізнатися, скільки потрібно сплачувати?
 5. Популярні питання

Кредит на картку 24/7 можливість негайно отримати бажану суму. Від форс-мажорних ситуацій ніхто не застрахований. Вийшов з ладу електроприлад, співробітник поліції виписав штраф, а ви забули про нього, родич потрапив до лікарні. Такі ситуації вимагають негайних рішень. Отримати кошти у борг можна у друзів, але не факт, що у них є вся сума або вони планують позичити. А якщо грошовий займ потрібен терміново ще й вночі? Незручно турбувати людей 24 години на добу.

Банки працюють за графіком: рішення про видачу приймається протягом 2-3 днів, не завжди на користь позичальника. Сьогодні все більше українців звертаються по допомогу до МФО (мікрофінансових організацій). До основних переваг можна віднести миттєву обробку заявки та можливість оформити гроші у борг 24/7 без відмов та перевірок. Мікрокредитні установи дають перший займ на вигідних умовах, наприклад SOS CREDIT пропонує знижку -50%. Оформити мікрозайм можна навіть телефоном.

Цілодобовий кредит

Умови отримання цілодобового онлайн-кредиту

Щоб миттєво отримати гроші у МФО, досить бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт/id-картку та ідентифікаційний код, мобільний телефон й активну платіжну картку будь-якого банку. Як зрозуміти який відсоток доведеться сплатити за користування грошима? На головній сторінці сайту soscredit.ua знаходиться інтерактивна панель. Вкажіть суму та термін, на який вам потрібні гроші система одразу покаже підсумкову суму до виплати. Ніяких комісій й прихованих нарахувань.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 4% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 1042924,62%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.
Посилання на документ

Переваги онлайн-кредитів на карту цілодобово

МФО працюють в автоматизованому режимі, використовуючи у роботі спеціальні скорингові програми. З їх допомогою відбувається перевірка заявки, тому оформлення мікрозайму можливе не тільки у будь-який час доби, а й у вихідні або святкові дні.

Як оформити онлайн-кредит 24/7 на карту

Щоб отримати гроші терміново, потрібно:

 • Авторизуватись на сайті.
 • Заповнити анкету. Для збільшення шансів на отримання грошей, додайте сканкопії паспорта/id-картки та ідентифікаційного коду. Вони повинні бути високої якості, щоб програма розпізнала внесену інформацію.
 • Вказати суму й термін кредитування.

Відповідайте на питання чесно й без помилок. Після подачі заявки необхідно почекати 10-15 хвилин. Після того як система обробить запит, позичальник отримає повідомлення на електронну пошту. Гроші на карту цілодобово це швидко, зручно та безпечно. Залишити гроші на картці або перевести у готівку у найближчому банкоматі особиста справа позичальника.

Кредит вночі на карту без відмови

Отримати кредит можна на будь-які цілі:

 • до зарплати;
 • на відпочинок;
 • на ремонт;
 • на весілля;
 • на придбання нової техніки;
 • на особисті потреби.

Взяти цілодобовий кредит онлайн

Популярні питання

Де взяти кредит цілодобово?

Отримати займ 24/7 можна у компанії SOS CREDIT. Не потрібно приносити довідку про доходи, кошти будуть видані без поручителів, без дзвінків друзям та родичам. Про терміновий кредит буде знати тільки позичальник та МФО, чиїми послугами він скористався.

На який термін можна отримати цілодобовий займ на карту?

Оформити терміновий нічний займ можна на строк від 7 до 65 днів. При першому зверненні максимальна сума становитиме до 7 000 гривень. Повторні клієнти, що вчасно погасили отриманий кредит, можуть оформити до 15 000 гривень.

Як погасити кредит, взятий через інтернет?

Погасити мікрозайм слід одним платежем. Є кілька зручних способів для розрахунку:

 • Особистий Кабінет. Увійдіть на сайт, скориставшись логіном та паролем, внесіть всю суму. Можна закрити займ достроково.
 • Банк або Укрпошта. Потрібно надати касирові реквізити й сплатити займ.
 • Термінали. Щоб погасити кредит, потрібен номер кредитного договору, ПІБ платника, ІПН. Деякі термінали можуть брати додатковий відсоток за проведення операції, важливо врахувати це при оплаті.

Які вимоги до позичальників?

Отримати кредит онлайн на карту цілодобово може будь-який повнолітній українець: студент, пенсіонер, мама у декреті, безробітний, неофіційно працевлаштована людина, особи з судимістю, військові, інваліди, українці із зіпсованою кредитною історією та заборгованістю в інших місцях.

411 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит