Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит на картку приватбанку

 1. Онлайн кредит на картку Приватбанку
 2. Як отримати кредит на картку ПриватБанку
 3. Хто може отримати кредит на картку ПриватБанку
 4. Чи варто брати позику на картку ПриватБанку
 5. Як оформити кредит на картку ПриватБанку від SOS CREDIT

Безготівкові розрахунки користуються попитом, тому кредит на картку Приватбанку та інших мереж — запит поширений. Зараз банківська картка є практично у всіх: починаючи від повнолітніх — громадян з 18 років, закінчуючи пенсіонерами. Крім того, на неї можна отримати прямий кредит від банку, в якому випущена карта, а також від мікрофінансового сервісу — терміновий кредит за мінімум часу.

Онлайн кредит на картку Приватбанку

Якщо знадобилася невелика сума грошей — від 500 до 20000 гривень, яку ви зможете виплатити за 65 днів — звертайтеся в SOS CREDIT. Завдяки мікрофінансовим сервісам отримати додаткові гроші до зарплати стало набагато простіше. У нас немає додакових бонусів у вигляді кешбеку, але SOS CREDIT надає послуги без черг, без збору документів і застави.

Позику на картку Приватбанку беруть на:

 • ремонт машини;
 • купівлю/ремонт побутової техніки;
 • ремонт житла;
 • оплату комунальних послуг;
 • оплату оренди;
 • купівлю ліків;
 • оплату навчання тощо.

Як отримати кредит на картку ПриватБанку

Алгоритм наступний:

 1. Завдяки тому, що мікрофінансові послуги — це про відносно невеликі суми і терміни кредитування, то скористатися ними можна, не виходячи з дому. У SOS CREDIT є офіційний сайт, на якому потрібно зареєструватися і подати заявку, щоб отримати швидкий кредит на картку Приватбанку.
 2. Заповніть вручну анкету, де потрібно буде вказати дані паспорта, ідентифікаційного коду та інші. Будьте уважні, коли вносите цю інформацію, щоб не помилитися в букві або цифрі. Заявки перевіряє система скорингу і заявку з помилкою — навіть однією, вона не пропустить. Можна подати заявку ще раз, але така опція стає активною тільки через 24 години після того, як ви подали попередню.
 3. Щоб взяти кредит на картку Приватбанку, клієнти закріплюють її в Особистому Кабінеті та проходять верифікацію. Картка має належати саме позичальнику.
 4. Пройдіть перевірку за системою BankID. Це перевірка громадян за допомогою персональних даних у банку, картку якого вони мають. У цьому випадку, у ПриватБанку. Необхідно, щоб картка належала саме позичальнику, а не іншій людині, навіть якщо це родич.

Хто може отримати кредит на картку ПриватБанку

SOS CREDIT відомий у сфері онлайн-кредитування з 2014 року і весь цей час наша команда надає фінансові послуги клієнтам з 18 років. Максимальний вік позичальників, з якими ми укладаємо договір, 90 років.

Інші умови, щоб отримати кредит на картку Приватбанк, вказані в таблиці нижче.

Процентна ставка Від 0,01% до 1,5% в день
Вид Фіксована
Пільговий період Ні
Сума для новачків Від 500 до 20000 гривень
Ліміт при повторному зверненні Від 500 до 20000 гривень
Терміни кредитування 7-65 днів
Паспорт Необхідний
Продовження кредиту Підключення пролонгації
ІПН Необхідний
Формат паспорта Будь-який (у форматі книжки або ID-картки)
Додаток Немає
Розрахунок Безготівковий

Щоб отримати кредит онлайн на картку Приватбанку з поганою кредитною історією, необхідно її попередньо виправити. Важливо, щоб позичальник відповідально ставився до кредитних зобов’язань, а кредитна історія – показник цього.

Чи варто брати позику на картку ПриватБанку

Якщо виникла екстрена ситуація, а грошей на її вирішення немає, то варто. Близькі люди не завжди можуть допомогти, а звернення до мікрофінансового сервісу — можливість отримати гроші на картку вже за 15-20 хвилин. Якщо ви подасте заявку, щоб отримати кредит на картку Приват банк в SOS CREDIT, то зможете отримати необхідну суму коли завгодно. Важлива наша перевага полягає в тому, що видача кредитів відбувається безперервно — 24/7.

Ми забезпечуємо безпеку своїм клієнтам. Їхні дані не поширюються 3-м особам і надійно захищені.

Кредит від SOS CREDIT — рефінансування поточних боргів. Ви берете гроші і погашаєте вже наявні кредити. Ви можете подати заявку і отримати до 20000 гривень того ж дня, щоб отримати перекредитування і не погіршувати свій рейтинг.

Як оформити кредит на картку ПриватБанку від SOS CREDIT

Оформлення відбувається онлайн. Смартфон, ноутбук, ПК, планшет — ці пристрої підійдуть. Таким чином, клієнти не прив’язані до одного місця — до офісу нашого сервісу, і можуть отримати мікропозику на картку ПриватБанку одразу, коли вона знадобилася.

Щоб повернути онлайн-позику, скористайтеся:

 1. Сайтом. Увійдіть в Особистий Кабінет або натисніть на кнопку “СПЛАТИТИ”.
 2. Терміналом Приватбанку або іншими. Підійде і будь-який інший у населеному пункті, в якому ви перебуваєте. Головне, щоб у ньому була опція погашення кредитів і наш сервіс SOS CREDIT.
 3. Касою в банку або Укрпошті.

Збираючись віддавати мікрокредит, враховуйте дати. На сайті оплата відбувається відразу, через термінал або касу — протягом 3-х робочих днів.

Кредит на картку приватбанку

Якщо не встигаєте повернути гроші, то скористайтеся пролонгацією. Таким чином, клієнт не прострочить платіж і не отримає штрафні санкції. Активувати її можна через Особистий Кабінет у розділі “Кредити” або зв’язавшись зі службою підтримки, яка крок за кроком проінструктує вас у цьому питанні.

Наші фахівці служби підтримки готові допомогти оформити кредит на картку Приватбанку і погасити його. Працюють вони за графіком з 08:00 до 21:00 щодня, понеділок-неділя. Ви можете обрати канал комунікації: дзвінок, повідомлення у Viber або Telegram, електронний лист, повідомлення в чаті.

Кредитування залишає позитивні враження, якщо обрати правильного кредитора. SOS CREDIT — ваш помічник у вирішенні фінансових ситуацій, який пропонує вигідні умови. Пам’ятайте, що заявка в МФО і тимчасове її погашення — показник вашої кредитної спроможності.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

951 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит