Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Кредит Київ

 1. На яких умовах можна взяти онлайн кредит на карту в Києві?
 2. Як оформити заявку на кредит в Києві через інтернет?
 3. Які документи потрібні для оформлення кредиту?
 4. Мікропозики (мікрокредити) в Києві без відмов
 5. Переваги онлайн оформлення кредиту в Києві
 6. Способи погашення
 7. Популярні питання

Не секрет, що життя у великому місті досить дороге. Витрати на громадський транспорт, їжу, одяг, навчання, оренду квартири не завжди сумісні з доходами. Саме тому кредит онлайн на карту в Києві користується особливою популярністю. Позикові кошти дозволяють покрити непередбачені витрати на лікування, ремонтні роботи, придбання техніки.

На яких умовах можна взяти онлайн кредит на карту в Києві?

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% на день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7-30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Як оформити заявку на кредит в Києві через інтернет?

Можна попросити потрібну суму в борг у друзів, родичів або колег по роботі, але не факт, що вони зможуть допомогти вам матеріально. Крім того, не завжди хочеться розповідати навіть близьким людям про свої проблеми. Де ж взяти гроші в кредит швидко в Києві і як оформити заявку? Це питання цікавить кожного з нас, коли до зарплати залишається кілька днів.

Вам знадобиться тільки комп’ютер, ноутбук або смартфон з доступом в Інтернет. І не важливо в якому місті ви знаходитесь, головне, щоб ваше місцезнаходження було на території України. Заходьте на сайт, реєструйтеся, вибирайте суму і термін кредитування і подавайте заявку через Особистий Кабінет.

Які документи потрібні для оформлення кредиту?

Що стосується документів, то будуть потрібні тільки паспорт/id-карта та ІПН. Ви заповнюєте основну інформацію в заявці, а також додаєте скан-копії і прикріплюєте їх до аплікаційної форми в спеціальному вікні. Зверніть увагу, додаткові документи і довідки з підтверджуючими даними не знадобляться. Вигідний кредит, чи не так?

Мікропозики (мікрокредити) в Києві без відмов

Де можна взяти мікропозики в Києві? Варіантів багато, але всі вони мають свої особливості. Деякі вважають за краще банки або ломбарди, а деякі кредитні картки. Але ймовірність отримати відмову або суму, яка набагато менші, ніж заявлена, все ж існує. Тому рекомендуємо звернутися в МФО, тим більше, в разі чого ви зможете оформити пролонгацію.

Отримати швидкий кредит в Києві можна на будь-які потреби:

 • кредит на ремонт;
 • кредит на лікування;
 • на відпочинок;
 • до зарплати;
 • для оплати навчання;
 • на подорожі.

Взяти кредит в Києві

Переваги онлайн оформлення кредиту в Києві

Чому все більше українців вибирають кредит онлайн в Києві:

 • Оцінити умови вподобаного сервісу можна з дому. Тут же можна відразу подати заявку на отримання грошей.
 • Немає необхідності пояснювати співробітнику кредитної компанії, для чого вам знадобився займ.
 • Потрібна сума буде відразу ж перерахована на зазначену позичальником карту без комісії.
 • Можна взяти кредит онлайн на карту в Києві, без поручителів і застави.

Мікрокредити доступні багатьом українцям – студентам, пенсіонерам, людям з судимістю, мамам в декреті, безробітним, тим, у кого є незакриті борги в інших фінансових організаціях.

Способи погашення

Ми можемо запропонувати кілька варіантів погашення боргових зобов’язань. Це оплата через термінал, Особистий Кабінет на нашому сайті, в поштовому або банківському відділенні. Кожен варіант відрізняється своїми особливостями, якщо хочете вибрати найшвидший варіант – скористайтеся Особистим Кабінетом. Це забезпечить оплату боргу в лічені секунди. Всього лише одна операція і кредит готівкою погашений! 

Отримати кредит в Києві

Популярні питання

Пропонуємо Вам ознайомитися з популярними питаннями, які написані нижче. Переконайтеся на власному досвіді, що готівковий кредит – це просто.

Чи реально отримати онлайн займ в Києві без довідки про доходи?

Потрібен кредит? Ми не вимагаємо додаткових документів, тому оформити гроші на карту легко і просто.

Які вимоги для отримання грошей в кредит в Києві?

Вимоги прості: бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт/id-картку та ІПН, а також пластикову карту будь-якого українського банку. Ліцензія і закон України дозволяє вести фінансову діяльність виключно згідно з цими правилами.

Чи можна отримати кредит з поганою кредитною історією?

Ваша кредитна історія не є визначальним фактором отримання кредиту. На це також впливають сума і термін кредитування, ваша можливість оплачувати позичені гроші.

Чи можна взяти кредит на карту вночі або у вихідний?

Наш сервіс доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень без вихідних і свят, тобто він цілодобовий. Тому подати заявку і отримати гроші на картку можна в будь-який момент часу.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1331 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит