Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Вартість похорону людини в Україні

  1. Скільки коштує похорон в Україні?
  2. Місце на цвинтарі
  3. Морг
  4. Варстість труни
  5. Варстість кремації

У період із січня по вересень минулого року в нашій країні померло понад 487 тисяч громадян. Головна причина смертності така сама, як і в минулому: серцево-судинні захворювання.

До них відносяться:

  • цереброваскулярні хвороби;
  • ішемічна хвороба серця;
  • алкогольна кардіоміопатія.

Друга причина – онкологічні захворювання. Третя – коронавірус.

Смерть члена сім’ї – велике горе. Родичам та близьким доводиться збиратися із силами для того, аби достойно провести його в останній шлях. Потрібно розуміти, скільки коштує поховати людину в Україні, адже ні для кого не є секретом, що ритуальні послуги — окрема гілка бізнесу. І вона дуже прибуткова. Ми розповімо про те, які ціни на сьогоднішній день.

Скільки коштує похорон в Україні?

Організацією можна займатися самостійно або звернутися до послуг ритуального бюро, де організаційні питання візьме на себе агент. До його обов’язків входитиме все: від оформлення документів й до транспортування померлого. Середня вартість похорону традиційно — 27 000 грн. Кремація коштуватиме дешевше — 15 000 грн.

Сюди входить:

  • місце поховання;
  • копання могили;
  • послуги моргу;
  • труна;
  • кремація;
  • відспівування;
  • оркестр;
  • поминальний обід;
  • вінки.

Скільки треба віддати за похорони?

Місце на цвинтарі

За законом, за місце платити не потрібно. Однак багато агентств діють наперекір цьому і беруть за нього 2 000 – 5 000 грн. Все залежить від конкретної галузі. Риття могили оплачується окремо і на саму процедуру впливає пора року. Середня вартість 2 000 грн. У Києві це коштуватиме до 3 000 грн дорожче. Є й дорогі цвинтарі, де ховають відомих особистостей чи бізнесменів. Цінники тут від 2 000 доларів.

Морг

Розбираючись, скільки коштує поховати людину, важливо враховувати, що тіло якийсь час перебуватиме у морзі. Це також оплачується. День таких послуг коштує до 350 грн. За християнською традицією, похорон відбувається саме на третій день, тому витрати за це становитимуть 1 050 грн.

Розтин коштує до 500 грн. Крім того, тіло ще потрібно обмити і переодягнути — до 600 грн. Коли його доводиться транспортувати — наприклад, людина померла не в Україні, то тоді вдаються до бальзамування. Коштує воно від 1 000 грн.

До вартості похорону потрібно враховувати, що морги бувають державними та приватними, тому цінова політика у них різна.

Вартість труни

Він може бути 2-х видів:

  • саркофаг;
  • анатомічний.

Перша коштує дорожче. Виготовляють таку труну із дерева, після чого покривають лаком. Кришка такої труни має 2 частини. У процесі прощання з померлим відкрито лише частину, де розташована особа.

Анатомічна труна – класична. У ньому шість кутів, і він повторює форму тіла.

До вартості ритуальних послуг додаємо і ціну труни.

  1. Дерев’яна –  від 6500 до 15 000 грн.
  2. Полірованиа – від 4 000 до 30 000 грн.
  3. З використанням цілісних масивів цінних порід – від 16 000 до 30 000 грн.
  4. З тканинним покриттям – від 800 до 4 000 грн.

Крім труни знадобляться й вінки. Їхня вартість від 500 грн за штуку.

Вартість кремації

Кремація – давній вид поховання, який останнім часом має великий попит. З її допомогою вдається заощаджувати простір, адже для праху потрібно набагато менше площі, ніж для звичайної труни. Звичайно, це й екологічно вигідно.

На території нашої країни є крематорії лише у 3-х містах: Одесы, Києві та Харкові. Вартість урни коштує від 100 до 10 000 грн. За напис на скриньці потрібно додати ще 100 грн. Сама процедура коштуватиме від 5 000 грн.

До організації похорону, вартість яких обходиться зрештою у кожному населеному пункті по-своєму, входить і відспівування. Його вартість 1 000 грн. На місці поховання тимчасово ставиться дерев’яний хрест та табличка. На ній вказується ПІБ померлого, дата народження та смерті. Обійдуться вони від 200 до 400 грн.

Раніше на похороні були музиканти – зараз ця традиція вже не так підтримується. Якщо ви хочете замовити оркестр, це ще до 1 000 грн.

Додайте до вартості організації похорону поминальний обід. Пам’ятайте, що оркестр теж прийнято годувати. Це можна зробити як удома, так і звернутися до кафе. Наприклад, у Києві за одну людину в середньому потрібно буде заплатити 250 грн. Звичайно, цю суму можна зробити вище або нижче – багато важать страви та напої в меню.

У скільки обійдуться похорони в Україні

Витрати на похорон залежатимуть від місця проведення, як і зазначалося вище. У містах-мільйонниках це коштує дорожче, у звичайних населених пунктах — може коштувати кілька тисяч дешевше. Важливо, яку суму ви маєте.

Аби питання «Скільки коштує поховати людину?» не стояло перед вами гостро, SOS CREDIT пропонує отримати для цього додаткові кошти на картку. Подати заявку можна будь-коли – сервіс працює цілодобово, аби у будь-який момент фінансово підтримати клієнтів. Необхідна сума буде у вас на картці в день звернення через 20 хвилин. Термін надання послуг до 30 днів, але його можна продовжити, оформивши пролонгацію. Ми надаємо послуги по паспорту та ІПН.

SOS CREDIT зробить так, аби вартість організації похорону не викликала у позичальника ще більшого головного болю. Ми розуміємо, в якому непростому становищі він й так опинився. Проведіть в останній шлях свою близьку людину достойно!

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1106 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит