Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Вартість похорону людини в Україні

 1. Скільки коштує похорон в Україні?
 2. Місце на цвинтарі
 3. Морг
 4. Варстість труни
 5. Варстість кремації

У період із січня по вересень минулого року в нашій країні померло понад 487 тисяч громадян. Головна причина смертності така сама, як і в минулому: серцево-судинні захворювання.

До них відносяться:

 • цереброваскулярні хвороби;
 • ішемічна хвороба серця;
 • алкогольна кардіоміопатія.

Друга причина – онкологічні захворювання. Третя – коронавірус.

Смерть члена сім’ї – велике горе. Родичам та близьким доводиться збиратися із силами для того, аби достойно провести його в останній шлях. Потрібно розуміти, скільки коштує поховати людину в Україні, адже ні для кого не є секретом, що ритуальні послуги — окрема гілка бізнесу. І вона дуже прибуткова. Ми розповімо про те, які ціни на сьогоднішній день.

Скільки коштує похорон в Україні?

Організацією можна займатися самостійно або звернутися до послуг ритуального бюро, де організаційні питання візьме на себе агент. До його обов’язків входитиме все: від оформлення документів й до транспортування померлого. Середня вартість похорону традиційно — 27 000 грн. Кремація коштуватиме дешевше — 15 000 грн.

Сюди входить:

 • місце поховання;
 • копання могили;
 • послуги моргу;
 • труна;
 • кремація;
 • відспівування;
 • оркестр;
 • поминальний обід;
 • вінки.

Скільки треба віддати за похорони?

Місце на цвинтарі

За законом, за місце платити не потрібно. Однак багато агентств діють наперекір цьому і беруть за нього 2 000 – 5 000 грн. Все залежить від конкретної галузі. Риття могили оплачується окремо і на саму процедуру впливає пора року. Середня вартість 2 000 грн. У Києві це коштуватиме до 3 000 грн дорожче. Є й дорогі цвинтарі, де ховають відомих особистостей чи бізнесменів. Цінники тут від 2 000 доларів.

Морг

Розбираючись, скільки коштує поховати людину, важливо враховувати, що тіло якийсь час перебуватиме у морзі. Це також оплачується. День таких послуг коштує до 350 грн. За християнською традицією, похорон відбувається саме на третій день, тому витрати за це становитимуть 1 050 грн.

Розтин коштує до 500 грн. Крім того, тіло ще потрібно обмити і переодягнути — до 600 грн. Коли його доводиться транспортувати — наприклад, людина померла не в Україні, то тоді вдаються до бальзамування. Коштує воно від 1 000 грн.

До вартості похорону потрібно враховувати, що морги бувають державними та приватними, тому цінова політика у них різна.

Вартість труни

Він може бути 2-х видів:

 • саркофаг;
 • анатомічний.

Перша коштує дорожче. Виготовляють таку труну із дерева, після чого покривають лаком. Кришка такої труни має 2 частини. У процесі прощання з померлим відкрито лише частину, де розташована особа.

Анатомічна труна – класична. У ньому шість кутів, і він повторює форму тіла.

До вартості ритуальних послуг додаємо і ціну труни.

 1. Дерев’яна –  від 6500 до 15 000 грн.
 2. Полірованиа – від 4 000 до 30 000 грн.
 3. З використанням цілісних масивів цінних порід – від 16 000 до 30 000 грн.
 4. З тканинним покриттям – від 800 до 4 000 грн.

Крім труни знадобляться й вінки. Їхня вартість від 500 грн за штуку.

Вартість кремації

Кремація – давній вид поховання, який останнім часом має великий попит. З її допомогою вдається заощаджувати простір, адже для праху потрібно набагато менше площі, ніж для звичайної труни. Звичайно, це й екологічно вигідно.

На території нашої країни є крематорії лише у 3-х містах: Одесы, Києві та Харкові. Вартість урни коштує від 100 до 10 000 грн. За напис на скриньці потрібно додати ще 100 грн. Сама процедура коштуватиме від 5 000 грн.

До організації похорону, вартість яких обходиться зрештою у кожному населеному пункті по-своєму, входить і відспівування. Його вартість 1 000 грн. На місці поховання тимчасово ставиться дерев’яний хрест та табличка. На ній вказується ПІБ померлого, дата народження та смерті. Обійдуться вони від 200 до 400 грн.

Раніше на похороні були музиканти – зараз ця традиція вже не так підтримується. Якщо ви хочете замовити оркестр, це ще до 1 000 грн.

Додайте до вартості організації похорону поминальний обід. Пам’ятайте, що оркестр теж прийнято годувати. Це можна зробити як удома, так і звернутися до кафе. Наприклад, у Києві за одну людину в середньому потрібно буде заплатити 250 грн. Звичайно, цю суму можна зробити вище або нижче – багато важать страви та напої в меню.

У скільки обійдуться похорони в Україні

Витрати на похорон залежатимуть від місця проведення, як і зазначалося вище. У містах-мільйонниках це коштує дорожче, у звичайних населених пунктах — може коштувати кілька тисяч дешевше. Важливо, яку суму ви маєте.

Аби питання «Скільки коштує поховати людину?» не стояло перед вами гостро, SOS CREDIT пропонує отримати для цього додаткові кошти на картку. Подати заявку можна будь-коли – сервіс працює цілодобово, аби у будь-який момент фінансово підтримати клієнтів. Необхідна сума буде у вас на картці в день звернення через 20 хвилин. Термін надання послуг до 30 днів, але його можна продовжити, оформивши пролонгацію. Ми надаємо послуги по паспорту та ІПН.

SOS CREDIT зробить так, аби вартість організації похорону не викликала у позичальника ще більшого головного болю. Ми розуміємо, в якому непростому становищі він й так опинився. Проведіть в останній шлях свою близьку людину достойно!

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

645 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит