Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТИ ОНЛАЙН НА КАРТКУ: ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ В SOS CREDIT?

Хоча видача кредитів через інтернет у 2018 році справа звична, але далеко не всі українці знають, як працює сервіс онлайн кредитування зсередини. За статистикою, клієнтів компанії SOS CREDIT найбільше цікавлять такі питання:

 1. Як отримати кредит у вашій компанії?
 2. Що таке кредитний договір? Чому варто витратити 5 хвилин на ознайомлення з ним?
 3. Незнайоме слово “пролонгація”. Чи можна продовжити користування кредитом?

Кредити онлайн на картку: як це відбувається в SOS CREDIT?

Кредити онлайн: як отримати схвалення?

Розгляньмо питання з обробкою та оцінкою заявки з декількох сторін. Що зробити клієнту, щоб все-таки отримати кредити онлайн на картку і яким чином система SOS CREDIT приймає рішення?

 • По-перше, варто поставитися з неабиякою уважністю до оформлення заявки. Рекомендуємо заповнювати всі поля. Чим більше інформації ви надасте кредитору, тим вищі шанси отримати позитивне рішення.
 • По-друге, перевірте свою кредитну історію. Зверніться в бюро кредитних історій та запитайте звітні дані. До речі, кожен громадянин України має право один раз на рік дізнатися свою кредитну історію безкоштовно. Крім цього, перевірте зазначені дані на предмет орфографічних та інших помилок. Іноді дрібниця вирішує таке серйозне питання, як видача кредиту онлайн.

Після того, як клієнт відправляє заявку на кредитування, вона потрапляє до фахівців компанії. Вони перевіряють ім’я, прізвище, місце роботи, а також іншу інформацію, зазначену клієнтом. Якщо все вірно, заявка переходить до скорингової системи. Вона то й оцінює можливість займача погасити кредит онлайн в майбутньому і приймає остаточне рішення. Якщо говорити про скоринг компанії SOS CREDIT, наша система одна з кращих у своєму роді. Справа тут в професіоналах, які постійно вдосконалюють скорингову модель. Саме це дозволяє отримати відповідь по заявці протягом 20 хвилин.

Кредити онлайн на картку: як це відбувається в SOS CREDIT?

Договір дорожче грошей

Кредитний договір – це документ, який укладається між кредитором і позичальником, згідно з яким кредитор надає позичальникові грошову суму (кредит) на певний відрізок часу під відсотки. До того ж, у договорі вказані важливі умови позики, а саме: термін кредитування, процентні нарахування за користування кредитом онлайн, права і зобов’язання всіх сторін договору.

Здебільшого всі питання клієнта мікрофінансової організації, компанії SOS CREDIT в тому числі, виникають через читання кредитного договору, як кажуть, “по діагоналі”. Адже саме цей документ, в разі чого, відповість на всі питання, а також допоможе врегулювати спірні питання. Витратьте кілька хвилин свого часу на читання договору та зверніть увагу на наступні моменти:

 • Сума кредиту. Це грошова сума, яку ви берете в борг онлайн. Рекомендуємо звірити позикову суму в договорі і зазначену в заявці. Таким чином ви переконаєтеся, що тіло кредиту збігається з позикою, яку ви позначили при подачі заявки.
 • Відсоткова ставка та нарахування за користування кредитом. Процентна ставка – це плата за користування кредитом протягом певного терміну. Зверніть увагу, дізнатися процентні нарахування по кредиту можна в Особистому Кабінеті під час подачі заявки з правого боку екрану, а також в кредитному договорі.
 • Графік погашення кредиту. Щоб отримати кредит онлайн на картку, необхідно врегулювати графік погашення позикових коштів. Рекомендуємо вибрати дату, до якої ви плануєте повернути гроші якомога точніше.

Кредити онлайн на картку: як це відбувається в SOS CREDIT?

Зверніть увагу на такий пункт, як наслідки недотримання кредитних зобов’язань. Невиплата кредиту або його прострочення тягне за собою додаткові зобов’язання. Найчастіше наші клієнти сумлінно виконують умови договору, але тим не менше ця інформація є важливою.

Після ознайомлення з кредитним договором, якщо ви згодні з пунктами документа, необхідно перейти до його підписання. Тільки завершивши даний етап гроші будуть перераховані на вашу картку.

Якщо після схвалення заявки системою потреба в кредиті змінилася, ви можете не підписувати кредитний договір. В такому випадку, кредит онлайн на картку виданий не буде.

Продовжуємо термін кредитування

Пролонгація – це відмінний шанс вийти зі складної фінансової ситуації. Спеціальна послуга дозволяє продовжити термін користування кредитом до 30 днів. Як це відбувається на практиці в SOS CREDIT?

Зверніть увагу на такий пункт, як наслідки недотримання кредитних зобов'язань. Невиплата кредиту або його прострочення тягне за собою додаткові зобов'язання. Найчастіше наші клієнти сумлінно виконують умови договору, але тим не менше ця інформація є важливою. Після ознайомлення з кредитним договором, якщо ви згодні з пунктами документа, необхідно перейти до його підписання. Тільки завершивши даний етап гроші будуть перераховані на вашу картку. Якщо після схвалення заявки системою потреба в кредиті змінилася, ви можете не підписувати кредитний договір. В такому випадку, кредит онлайн на картку виданий не буде. Продовжуємо термін кредитування Пролонгація - це відмінний шанс вийти зі складної фінансової ситуації. Спеціальна послуга дозволяє продовжити термін користування кредитом до 30 днів. Як це відбувається на практиці в SOS CREDIT?

Наприклад, ви отримали кредит онлайн на карту, але несприятливі обставини заважають вам погасити позику вчасно. Щоб не порушити умови кредитного договору та не спричинити додаткові фінансові зобов’язання, ви заходите в Особистий Кабінет і оформляєте пролонгацію. Зверніть увагу на наступні моменти:

 • Оформлення можливо до фактичного виходу на прострочення. Якщо дія кредитного договору закінчується, наприклад, 1 березня, то це останній день, коли можна продовжити термін кредиту.
 • Послуга пролонгації підключається вручну. Щоб продовжити кредит, вам необхідно зайти до Особистого Кабінету та підключити послугу, попередньо сплативши відсотки по кредиту на день оформлення пролонгації та вартість самої послуги.
 • Після оформлення пролонгації відсоток по кредиту залишається незмінним. Якщо ви оформили кредит під 0,01%, а потім вирішили продовжити його, процентні нарахування на час пролонгації залишаться такими ж.

Тепер ви знаєте про сервіс онлайн кредитування SOS CREDIT набагато більше. Сподіваємося, це допоможе вам отримувати кредити онлайн на картку ще швидше.

661 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит