Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як оформити допомогу при народженні дитини онлайн

 1. Перелік необхідних документів
 2. Приклад подання заяви онлайн
 3. У яких випадках припиняються виплати?

Діти — логічне продовження сім’ї, якого багато хто прагне. Поява дитини – велика фінансова відповідальність, яку батькам потрібно буде нести у найближчі 18 років. Або хоча б доти, доки вона сама не зможе забезпечувати себе у грошовому питанні — сьогодні люди все частіше починають незалежне життя від батьків ще до свого повноліття.

Держава не залишається байдужою та забезпечує українців виплатами на новонароджених. Оформити таку допомогу можна як, особисто подавши документи у відділ соціального захисту населення, так і зробивши це через інтернет. У зв’язку з тим, що у світі вже другий рік триває коронавірус, краще провести оформлення допомоги при народженні дитини онлайн, аби не наражати себе на небезпеку і не чекати в чергах.

В Україні громадянам у такому разі належить разова виплата і потім щомісяця наступні 3 роки. 2021 року загальна сума такої допомоги 41 280 грн. Проте отримати відразу всю суму не можна. Перший раз вам видають 10 320 грн, а залишок виплачуватиметься по 860 грн. Тобто така допомога не є постійною, вона одноразова. Важливий факт: ці гроші можна отримувати і за усиновлення.

Оформлення допомоги при народженні дитини онлайн в Україні

Нараховується грошова допомога або матері, або батькові. Все залежить від того, на кого оформлюються документи. Ці гроші належать на догляд за новонародженим — вкладати їх у щось інше не можна. З цією метою працівники соцслужби можуть зробити перевірку.

Перелік необхідних документів

Тепер поговоримо про те, як оформити виплати при народженні дитини.

Етапи:

 • Перейдіть на сайт: https://e-services.msp.gov.ua/
 • У вас є 2 варіанти, щоб увійти. Можна використовувати електронну пошту або електронний підпис. Якщо ви обираєте останній спосіб, тоді потрібно буде звернутися до Міністерства, щоб отримати електронний підпис. Якщо вам зручний вхід електронною поштою, то введіть адресу, після чого перевірте її — саме туди надійде код для входу.
 • Створіть заяву в електронному вигляді на призначення вам допомоги. На цьому етапі ви вносите інформацію зі своїх документів. Сканувати їх не потрібно. Якщо ви проживаєте вже не за місцем реєстрації, то інформацію за цим фактом також потрібно буде вказати.
 • Оберіть зручний спосіб отримання такої допомоги: це може бути картка або відділення пошти.
 • Ви знатимете територіальний орган соцзахисту, який розглядає вашу заяву — система його вкаже.

Після цього варто чекати на лист, який надійде на вказану електронну пошту, про те, що ваша заявка була розглянута, та її результат.

Перелік документів:

 • свідоцтво про народження вашої дитини;
 • паспорт батька та матері;
 • ІПН батька та матері;
 • адреса реєстрації;
 • адресf проживання, якщо живете не за пропискою;
 • дані для переказу грошей.

Оформити допомогу можна протягом року від дня народження дитини. Якщо ви не встигли зробити це вчасно, то така можливість буде втрачена.

Приклад подання заяви онлайн

Аби оформити допомогу при народженні дитини в онлайн форматі, потрібно розуміти, як це виглядає.

Ось ви перейшли на сайт Міністерства:

Оформлення допомоги при народженні дитини онлайн в Україні

Це вхід за допомогою електронного підпису:

Оформлення допомоги при народженні дитини онлайн в Україні

Це вхід за допомогою електронної пошти:

Оформлення допомоги при народженні дитини онлайн в Україні

Так виглядає сама заява:

Оформлення допомоги при народженні дитини онлайн в Україні

Оформлення допомоги при народженні дитини онлайн в Україні

Перед подачею документів потрібно уважно перевірити введену інформацію щодо припущення помилок. Порядок розгляду: 2 тижні.

У яких випадках припиняються виплати?

Є низка випадків, які сприяють тому, що батьки можуть втратити право на отримання виплат при народженні дитини. Ось вони:

 1. якщо вони були позбавлені батьківських прав;
 2. якщо один із батьків, який отримує допомогу від держави, самостійно відмовляється від неї;
 3. якщо така допомога використовується не за конкретним призначенням;
 4. якщо дитину відібрали у батьків, але при цьому позбавлення батьківських прав не відбувалося;
 5. якщо вона перебуває на тимчасовому утриманні за програмою повного держмісту;
 6. якщо опікуном було зупинено процес опіки;
 7. якщо опікуна позбавили його повноважень тощо.

На догляд за новонародженим потрібно багато грошей — SOS CREDIT чудово розуміє це та пропонує свої послуги. Якщо гроші знадобилися терміново і ви розумієте, що виплат від держави не вистачить на такі витрати, а попросити допомоги у близьких та друзів не вдасться — звертайтесь до нас. Ми не ставитимемо зайвих питань, а швидко переведемо гроші на картку. Подаються документи онлайн без довідки з місця роботи, без поручителів. Нові клієнти можуть розраховувати на суму до 10 000 грн., а повторні — до 15 000 грн. Термін: 7,15 та 30 днів. Є пролонгація. Служба підтримки SOS CREDIT допоможе вирішити питання. Загалом принцип співробітництва був розроблений максимально зрозуміло для клієнта. У вашої дитини буде все необхідне та найкраще!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1509 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит