Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ОНЛАЙН КРЕДИТУВАННЯ: 10 ПЕРЕВАГ SOS CREDIT

Кожен день компанія SOS CREDIT отримує сотні заявок на кредит. Серед клієнтів є повторні, які вже далеко не в перший раз користуються нашими послугами, і новачки, що вирішили познайомитися з сервісом ближче тільки зараз. І ті, і інші у виграші: постійні клієнти отримують знижку до 50% в Програмі Лояльності, а новачки кредит під 0%.

Якщо ви ще не спробували, яке на смак онлайн кредитування від професіоналів, ми піднімемо рейтинг позитивного рішення на користь нашої компанії відразу на 10 пунктів.

Онлайн кредитування: 10 переваг SOS CREDIT

  1. Робота 24/7. Навіть якщо темної темної ночі у вихідний день вам терміново знадобляться гроші, ми готові приймати та обробляти заявки на кредит. Навіть коли банки закриті, а до найближчого ломбарду ще потрібно дістатися, навіть коли родичі вже сплять, а сусіди у відпустці. До того ж, ми не запитуємо про причини, наша спеціалізація – онлайн кредитування.
  2. Видача кредиту за 20 хвилин. І це з урахуванням чашки чаю, випитої під час заповнення заявки. Визначтеся із сумою та терміном кредитування, вкажіть адресу електронної пошти та чинний номер телефону. Введіть інформацію про роботу, паспортні дані, а також номер банківської карти.
  3. 80% схвалених заявок. Сервіс обробляє заявки в автоматичному режимі. Це означає, що вся інформація, в тому числі й кредитна історія, оцінюється згідно з заданими алгоритмами. 10% заявок вимагають додаткової перевірки або уточнення даних. У такому випадку наш менеджер зробить перевірку в якнайближчий час з 09.00 до 18.00 у будній день.
  4. Переказ на карту за 5 хвилин. Всього через кілька хвилин після схвалення заявки ви отримаєте гроші на будь-яку банківську карту України. Якраз те, що потрібно для безготівкового розрахунку. Потрібна готівка? Зніміть в найближчому банкоматі.
  5. Перший кредит під 0%. Новачкам щастить, а в SOS CREDIT щастить подвійно! Відсоткова ставка на перший кредит становить 0,01% від суми до 3000 гривень терміном до 10 днів. Крім цього, новачок може продовжити свій кредит до 30 днів, якщо не встигає вчасно погасити позику. В такому випадку процентна ставка не змінюється.

Онлайн кредитування: 10 переваг SOS CREDIT

  1. Знижки постійним клієнтам до -50%. Можливість заощадити до 50% на відсотках по кредиту забезпечує вигідне онлайн кредитування. Подавайте заявки, оплачуйте кредити вчасно і підвищуйте рівень знижки. До речі, вже після другого успішно закритого кредиту без прострочення знижка -15% у вас в кишені.
  2. Пролонгація до 30 днів. Ви не розрахували термін кредитування, не вистачає грошей погасити кредит до певної дати, з’явилися більш пріоритетні витрати? Зайдіть до кабінету і продовжіть термін користування кредитом до 30 днів. Зверніть увагу, процентні нарахування на термін пролонгації не змінюються.
  3. Мінімум документів – максимальний результат. Щоб дізнатися, що ж таке онлайн кредитування від SOS CREDIT знадобляться тільки паспорт і код. Імовірність позитивної відповіді зросте, якщо ви завантажте копії документів під час заповнення заявки на кредит.
  4. Оперативна служба підтримки. Не знаєте, як подати заявку або погасити кредит? Наш менеджер обов’язково допоможе впоратися з труднощами. Напишіть лист на електронну адресу support@sos-credit.com.ua або зателефонуйте на номер 0 800 211 767. Час роботи служби підтримки з 09.00 до 18.00 по буднях.
  5. 100% задоволених клієнтів. Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного клієнта. Саме тому сервіс СОС КРЕДИТ один з кращих в Україні. Онлайн кредитування – це мистецтво, і ми знаємося на ньому.

Сподіваємося, ви як належить оціните онлайн кредитування від компанії SOS CREDIT. Бажаємо успіху і фінансового добробуту!

723 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит