Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ОНЛАЙН КРЕДИТУВАННЯ: 10 ПЕРЕВАГ SOS CREDIT

Кожен день компанія SOS CREDIT отримує сотні заявок на кредит. Серед клієнтів є повторні, які вже далеко не в перший раз користуються нашими послугами, і новачки, що вирішили познайомитися з сервісом ближче тільки зараз. І ті, і інші у виграші: постійні клієнти отримують знижку до 50% в Програмі Лояльності, а новачки кредит під 0,01%.

Якщо ви ще не спробували, яке на смак онлайн кредитування від професіоналів, ми піднімемо рейтинг позитивного рішення на користь нашої компанії відразу на 10 пунктів.

Онлайн кредитування: 10 переваг SOS CREDIT

  1. Робота 24/7. Навіть якщо темної темної ночі у вихідний день вам терміново знадобляться гроші, ми готові приймати та обробляти заявки на кредит. Навіть коли банки закриті, а до найближчого ломбарду ще потрібно дістатися, навіть коли родичі вже сплять, а сусіди у відпустці. До того ж, ми не запитуємо про причини, наша спеціалізація – онлайн кредитування.
  2. Видача кредиту за 20 хвилин. І це з урахуванням чашки чаю, випитої під час заповнення заявки. Визначтеся із сумою та терміном кредитування, вкажіть адресу електронної пошти та чинний номер телефону. Введіть інформацію про роботу, паспортні дані, а також номер банківської карти.
  3. 80% схвалених заявок. Сервіс обробляє заявки в автоматичному режимі. Це означає, що вся інформація, в тому числі й кредитна історія, оцінюється згідно з заданими алгоритмами. 10% заявок вимагають додаткової перевірки або уточнення даних. У такому випадку наш менеджер зробить перевірку в якнайближчий час з 09.00 до 18.00 у будній день.
  4. Переказ на карту за 5 хвилин. Всього через кілька хвилин після схвалення заявки ви отримаєте гроші на будь-яку банківську карту України. Якраз те, що потрібно для безготівкового розрахунку. Потрібна готівка? Зніміть в найближчому банкоматі.
  5. Перший кредит під 0,01%. Новачкам щастить, а в SOS CREDIT щастить подвійно! Відсоткова ставка на перший кредит становить 0,01% від суми до 3000 гривень терміном до 10 днів. Крім цього, новачок може продовжити свій кредит до 30 днів, якщо не встигає вчасно погасити позику. В такому випадку процентна ставка не змінюється.

Онлайн кредитування: 10 переваг SOS CREDIT

  1. Знижки постійним клієнтам до -50%. Можливість заощадити до 50% на відсотках по кредиту забезпечує вигідне онлайн кредитування. Подавайте заявки, оплачуйте кредити вчасно і підвищуйте рівень знижки. До речі, вже після другого успішно закритого кредиту без прострочення знижка -15% у вас в кишені.
  2. Пролонгація до 30 днів. Ви не розрахували термін кредитування, не вистачає грошей погасити кредит до певної дати, з’явилися більш пріоритетні витрати? Зайдіть до кабінету і продовжіть термін користування кредитом до 30 днів. Зверніть увагу, процентні нарахування на термін пролонгації не змінюються.
  3. Мінімум документів – максимальний результат. Щоб дізнатися, що ж таке онлайн кредитування від SOS CREDIT знадобляться тільки паспорт і код. Імовірність позитивної відповіді зросте, якщо ви завантажте копії документів під час заповнення заявки на кредит.
  4. Оперативна служба підтримки. Не знаєте, як подати заявку або погасити кредит? Наш менеджер обов’язково допоможе впоратися з труднощами. Напишіть лист на електронну адресу support@sos-credit.com.ua або зателефонуйте на номер 0 800 211 767. Час роботи служби підтримки з 09.00 до 18.00 по буднях.
  5. 100% задоволених клієнтів. Ми любимо свою роботу і цінуємо кожного клієнта. Саме тому сервіс СОС КРЕДИТ один з кращих в Україні. Онлайн кредитування – це мистецтво, і ми знаємося на ньому.

Сподіваємося, ви як належить оціните онлайн кредитування від компанії SOS CREDIT. Бажаємо успіху і фінансового добробуту!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1988 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит