Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ПОЗИЧИТИ ГРОШІ

Якщо онлайн шопінг став для нас цілком звичним, то кредити онлайн в Україні тільки набирають популярність серед населення. Основне питання, яке виникає у більшості споживачів – наскільки надійне таке кредитування? У даній статті ми розкриємо всі секрети, підводні камені та скелети в шафі віртуальних кредиторів.

Отримати в борг гроші

Звідки гроші?

Механізм роботи банку знайомий майже кожному громадянину України, тільки про те, як взяти кредит онлайн знають не багато. Банківська установа позичає гроші у Центробанку або інвестора і перепозичає їх, у свою чергу, клієнтам. Профіт обчислюється відсотками, які позичальники платять за користування кредитом.

Тобто, віддаючи гроші в тимчасове користування, банк отримує прибуток. Розмір процентної ставки у випадку з мікрокредитами готівкою досить різний, все залежить від суми і терміну позики, але тільки 20% клієнтів отримують позитивне рішення від банківського працівника. До того ж, якщо взяти середню суму, за якою звертаються більшість (близько 2000 -3000 грн.), і витрати часу та сил на оформлення кредиту, висновки невтішні.

Висока переплата як найкраще поєднується з такими ж високими затратами часу. Тільки порахуйте: дорога в банк, черга до кредитного консультанта, збір пакету документів, підписання договору, очікування розгляду заявки. Довго? А вам всього лише потрібно пару тисяч гривень до зарплати, щоб оплатити ремонт пральної машини або купити ліки. Назріває резонне питання: де взяти кредит онлайн на короткий термін?

Взяти гроші в борг

Знайомтеся, кредити онлайн в Україні

Саме в цій ситуації допоможуть мікрокредитні фінансові організації (МФО). В Європі такі компанії працюють близько десяти років, в Україні більше трьох. Якщо звернутися до історії, SOS CREDIT вийшов на ринок близько двох років тому. За цей час сотні клієнтів оцінили переваги короткострокової позики. Багато з них вирішують взяти кредит через інтернет повторно.

Гроші для кредитування МФО отримують також у зовнішніх інвесторів, тому надійність банківських установ і невеликих мікрокредитних компаній знаходяться на одному рівні. Що стосується відсотків по кредиту, пропозиції досить різні. Наприклад, SOS CREDIT приготував для нових клієнтів акційну пропозицію – знижка від 0,01%. Взяти кредит онлайн можна від 7 до 65 днів з можливістю пролонгації, сума варіюється від 500 до 15 000 гривень.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 4% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 1042924,62%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.
Посилання на документ

Взяті гроші в борг

Що робити? Взяти кредит через інтернет!

Сумніви – це нормальна реакція людської психіки, яка захищає нас від необдуманих вчинків і їх наслідків. Вивчіть кредитну пропозицію, перш ніж стрімголов кинутися назустріч грошам.

Кредити онлайн в Україні – це принципово новий підхід до позик. Факти про онлайн кредитування говорять самі за себе:

  • Швидкість видачі кредиту варіюється від 5 до 20 хвилин. Завдяки цьому фінансові труднощі не встигнуть застати вас зненацька. Заповнити заявку і отримати підтвердження можна з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету;
  • Взяти кредит онлайн без довідок про доходи та інших документів, що підтверджують ваш матеріальний статус, реально! Не забудьте приділити окрему увагу заповненню анкети, чим точніше інформація, тим вище шанс отримати позику;
  • Дострокове погашення дозволяє виплатити борг раніше і заощадити на відсотках. Дуже зручно для тих, хто відчуває себе не в своїй тарілці після взятих на себе фінансових зобов’язань.

Існують десятки причин, щоб взяти кредит онлайн. Головне, прийняти правильне рішення і вибрати вигідна кредитна пропозиція. Ознайомтеся з детальною інформацією про позики від SOS CREDIT. Залишилася справа за малим, заповніть заявку та випийте чашечку чаю, чекаючи підтвердження.

370 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит