Виплати багатодітним сім’ям 2021 в Україні
- Яка допомога передбачена багатодітним сім’ям в Україні
- Розмір щомісячних виплат багатодітним сім’ям
- Які умови отримання допомоги багатодітним сім’ям
- Чи планується збільшення виплат для багатодітних сімей
Ще з 1993 року народжуваність в Україні пішла на спад. Звичайно, вплинула на це і кількість багатодітних сімей у країні. Згідно зі статистикою, на нашій території понад 15 млн домогосподарств, а ось багатодітних сімей у них лише 0,80%.
До категорії багатодітної відносять ту сім’ю, де є три і більше дитини. Вони дошкільного, шкільного віку, проходять навчання у ВНЗ або ПТУ, і до закінчення/досягнення 23-х років. Завдяки підтримці таких сімей влада України намагається вплинути на кризову демографічну ситуацію, що склалася. Цього року виплати багатодітним сім’ям належать як у якості одноразової допомоги та щомісячної.
Яка допомога передбачена багатодітним сім’ям в Україні
Крім того, що уряд допомагає їм дитячими виплатами у грошовому еквіваленті, він дає їм соціальні пільги у вигляді:
- продуктової допомоги;
- пільгового оподаткування;
- знижки для оплати комунальних послуг;
- гуманітарну допомогу;
- додаткової оплачуваної відпустки для батьків;
- пільги під час навчання;
- пільги під час оплати харчування в освітніх установах;
- квоти при вступі до дошкільного навчального закладу;
- покращення умов проживання.
Розмір щомісячних виплат багатодітним сім’ям
Багатодітні матері отримують допомогу — 1700 грн., на дітей із сім’ї до 6 років. Одиноким матерям належать додаткові виплати — 30% від прожиткового мінімуму, що діє в країні. До того ж, на дитину, якій ще немає 6 років, належить 1699 грн, а віком 6-16 років — 2118 грн. Для незаможних сімей — чий сукупний дохід не досягає прожиткового мінімуму, передбачено право на оформлення допомоги. Це буде сума у вигляді 75% прожиткового мінімуму, що діє в країні. На кожну дитину у сім’ї, що не досягла 13 років, відбувається нарахування у розмірі 250 грн, а вже від 13 повних років і до 18 — 500 грн. Батькам варто бути уважними, адже вони зобов’язані підтверджувати право отримання такої допомоги від держави. З цією метою подаэться пакет документів до органів соцзахисту свого району.
Що ж до одноразової виплати багатодітним сім’ям у 2021 році, то ще до 2014 року вона безпосередньо залежала від того, яка це дитина за рахунком. Сьогодні ця сума зафіксована та її розмір 41 280 грн. Як тільки оформляється допомога, ви отримуєте 10 320 грн. Залишок поділяємо на 3 роки – 36 місяців, після чого його одержують щомісяця у сумі 860 грн.
Крім грошової допомоги, сім’ї з багатодітним статусом мають право знижки в 50% на:
- оплату квартири;
- оплату комуналки;
- якщо є стаціонарний телефон, то абонплата за його користування;
- газ або тверде паливо, якщо централізованого опалення немає.
Вони мають право на приватизацію житла. У випадку, коли їм знадобиться покращити умови, то вони будуть першими на черзі в отриманні нової квартири.
Матерям, які мають у сім’ї від 5 дітей, можуть вийти на пенсію у 50 років. Проте для цього їм потрібно мати 15 років страхового стажу. У тих випадках, коли матері у такій сім’ї немає або вона не хоче виходити на пенсію, то це право передається батькові. Тоді його вихід на пенсію можливий у 55 років, а страховий стаж має бути 20 років.
Вони мають право на щорічне медобстеження та диспансеризацію за участі потрібних фахівців. Крім цього, у стоматології їм компенсують зубне протезування.
Цього року з ініціативи Президента було запроваджено соціальну одноразову виплату на дітей, які проживають у багатодітних малозабезпечених сім’ях — 2000 грн на кожну дитину. Виплачена вона була на дітей від 6 до 18 років включно.
Які умови отримання допомоги багатодітним сім’ям
Насамперед, щоб отримувати допомогу багатодітним сім’ям, її потрібно оформити.
Для цього потрібно:
- бути громадянином України;
- проживати на підконтрольних їй територіях;
- мати посвідчення на підтвердження багатодітності сім’ї;
- надати пакет документів, де будуть посвідчення особи кожного з членів сім’ї, ІПН кожного, довідка про доходи, довідка про відкриття окремого банківського рахунку.
Пакет документів, що перераховані в пункті 4, необхідно подати в органи соцзахисту. Вони опрацюють їх, на що йде до 30 днів. Після обробки даних вам перераховуватимуться гроші на банківський рахунок.
Чи планується збільшення виплат для багатодітних сімей
Держава планує збільшити допомогу з народження дитини. Якщо за першої ця сума буде 50000 грн, за другу 100000 грн, то за третього і надалі виплати багатодітним сім’ям будуть 150000 грн.
Таким чином, за словами народних депутатів, можна буде вирішити проблему зменшення населення України. Понад те, за допомогою такого законопроекту вдасться забезпечити таких дітей усім необхідним для комфортного існування.
На сьогоднішній день таким сім’ям живеться нелегко, хоч держава всіляко намагається допомогти їм. Діти вимагають турботи, а її забезпечення потребує великих грошей. Компанія SOS CREDIT готова допомогти фінансово! Для подання заявки не знадобиться шукати, з ким залишити дітей — подається вона через інтернет. Отримати гроші можна тоді, коли вони вам знадобились. Не чекати поки настане ранок, у випадку обслуговування банківських установ, а подати заявку о 01:00 ночі або о 05:00 ранку. Ми розуміємо, що трапляються випадки, коли просто сказати дітям «потерпіть трохи» не вийде. Наприклад, якщо вони хворіють. Для батьків бачити, як їхнім дітям погано і вони страждають — найгірше, що можна уявити. SOS CREDIT надасть необхідну суму за будь-якої доби. Працюємо без застави та без прихованих комісій. Велика сім’я – це щастя! Ми подбаємо, щоб її ніхто нічого не потребував.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|