Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Що таке сайти з кредитами, та які переваги вони мають?

Дані соціологічних досліджень підтверджують той факт, що з кожним роком українці беруть все більше кредитів у мікрофінансових організаціях (МФО). Для тих, хто шукає вигідні пропозиції та хоче зрозуміти, які умови пропонує та чи інша компанія, існують спеціальні сайти кредитів. Що ж це за ресурси, та як вони можуть допомогти потенційному позичальникові?

Агрегатори, або вітрини зібрали в одному місці всі умови й пропозиції від різноманітних мікрокредитних компаній. . Сюди входять топові ліцензовані організації, що заслужили довіру українців та стали надійними фінансовими партнерами. Сайти з кредитами не видають займів, але вони допомагають відвідувачам підібрати оптимальну пропозицію та порівняти умови від десятків фінансових структур.

Що таке сайти з кредитами, та які переваги вони мають?

Як працюють сайти кредитів?

Для зручності потенційних позичальників вітрини з кредитами збирають тільки актуальну та свіжу інформацію. Більше немає потреби шукати у мережі інформацію по кожній мікрофінансовій компанії. Наприклад, на сайті maanimo.com ви завжди зможете знайти цікаві пропозиції від українських мікрокредитних організацій. Всі дані ретельно перевіряються та своєчасно оновлюються. Тут же можна ознайомитися з економічними новинами та почитати відгуки про той чи інший сервіс.

Як же працює сайт кредитів? Все дуже просто: на головній сторінці відвідувач бачить перелік кредитних компаній, біля кожної з них прописані детальні умови співпраці:

  • Максимальна та мінімальна сума видачі.
  • Бонуси для нових клієнтів.
  • Документи, необхідні для оформлення грошей.
  • Терміни кредитування.
  • Відсоткові ставки.
  • Можливість пролонгації.
  • Коротка історія компанії.

Клієнт порівнює умови, обирає найбільш оптимальні для себе та переходить безпосередньо на сайт обраної компанії. Лишається тільки зареєструватися, заповнити анкету, подати заявку, вказавши суму та термін кредитування.

Що таке сайти з кредитами, та які переваги вони мають?

Про що вам не розкажуть агрегатори?

Попри зручність користування, сайт кредитів не може надати вам повну інформацію про компанію. Він показує основні короткі дані. Якщо ви хочете дізнатися більше про умови співпраці, радимо перейти на сайт обраного сервісу та ознайомитися з додатковими привілеями. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує своїм клієнтам наступні бонуси:

  • Програма Лояльності. Кожен позичальник, який отримав та успішно погасив другий займ, автоматично стає учасником Програми Лояльності та має можливість заощаджувати на відсотках по кредиту. Кожен наступний вчасно погашений кредит збільшує суму вашої знижки. Таким чином, ви не просто отримуєте гроші у будь-який час дня і ночі, але ще й заощаджуєте на відсотках до -65%.
  • Промокоди. Оскільки нові позичальники отримують кредит під 0%, їм не потрібно турбуватися про додаткову економію. Ну а як зменшити відсотки, якщо ви оформляєте займ вдруге? Скористайтеся промокодом, який дає можливість заощадити до 50%. Один промокод можна використати лише один раз. Для нового займу знадобиться інший промокод. Де ж отримати додаткову знижку? Долучіться до офіційних сторінок компанії SOS CREDIT у соціальних мережах, стежте за публікаціями та користуйтеся вигідними пропозиціями.
  • Пролонгація. Якщо ви розумієте, що не встигаєте повернути гроші вчасно, скористайтеся такою зручною послугою, як пролонгація. Вона дає можливість подовжити ваш термін кредитування на 7,15 або 30 днів. Сплатіть нараховані відсотки, активуйте послугу та не турбуйтеся про прострочки або штрафи.

Сайти з кредитами чи робота напряму?

Коли ж потрібні сайти з кредитами? Якщо ви жодного разу не оформляли кредит онлайн, вітрина допоможе побачити всі пропозиції в одному місці. Ви зможете зорієнтуватися, які ставки пропонує ринок мікрокредитування, дізнатися терміни кредитування та основні вимоги по документах. Якщо ви зробили остаточний вибір, обов’язкової зайдіть на сайт компанії, з якою ви маєте намір співпрацювати та уважно вивчіть всі умови.

Сайти кредитів – це відмінні помічники, що надають важливу та актуальну інформацію, при цьому суттєво заощаджують дорогоцінний час.

742 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит