Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що таке сайти з кредитами, та які переваги вони мають?

Дані соціологічних досліджень підтверджують той факт, що з кожним роком українці беруть все більше кредитів у мікрофінансових організаціях (МФО). Для тих, хто шукає вигідні пропозиції та хоче зрозуміти, які умови пропонує та чи інша компанія, існують спеціальні сайти кредитів. Що ж це за ресурси, та як вони можуть допомогти потенційному позичальникові?

Агрегатори, або вітрини зібрали в одному місці всі умови й пропозиції від різноманітних мікрокредитних компаній. . Сюди входять топові ліцензовані організації, що заслужили довіру українців та стали надійними фінансовими партнерами. Сайти з кредитами не видають займів, але вони допомагають відвідувачам підібрати оптимальну пропозицію та порівняти умови від десятків фінансових структур.

Що таке сайти з кредитами, та які переваги вони мають?

Як працюють сайти кредитів?

Для зручності потенційних позичальників вітрини з кредитами збирають тільки актуальну та свіжу інформацію. Більше немає потреби шукати у мережі інформацію по кожній мікрофінансовій компанії. Наприклад, на сайті maanimo.com ви завжди зможете знайти цікаві пропозиції від українських мікрокредитних організацій. Всі дані ретельно перевіряються та своєчасно оновлюються. Тут же можна ознайомитися з економічними новинами та почитати відгуки про той чи інший сервіс.

Як же працює сайт кредитів? Все дуже просто: на головній сторінці відвідувач бачить перелік кредитних компаній, біля кожної з них прописані детальні умови співпраці:

  • Максимальна та мінімальна сума видачі.
  • Бонуси для нових клієнтів.
  • Документи, необхідні для оформлення грошей.
  • Терміни кредитування.
  • Відсоткові ставки.
  • Можливість пролонгації.
  • Коротка історія компанії.

Клієнт порівнює умови, обирає найбільш оптимальні для себе та переходить безпосередньо на сайт обраної компанії. Лишається тільки зареєструватися, заповнити анкету, подати заявку, вказавши суму та термін кредитування.

Що таке сайти з кредитами, та які переваги вони мають?

Про що вам не розкажуть агрегатори?

Попри зручність користування, сайт кредитів не може надати вам повну інформацію про компанію. Він показує основні короткі дані. Якщо ви хочете дізнатися більше про умови співпраці, радимо перейти на сайт обраного сервісу та ознайомитися з додатковими привілеями. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує своїм клієнтам наступні бонуси:

  • Програма Лояльності. Кожен позичальник, який отримав та успішно погасив другий займ, автоматично стає учасником Програми Лояльності та має можливість заощаджувати на відсотках по кредиту. Кожен наступний вчасно погашений кредит збільшує суму вашої знижки. Таким чином, ви не просто отримуєте гроші у будь-який час дня і ночі, але ще й заощаджуєте на відсотках до -65%.
  • Промокоди. Оскільки нові позичальники отримують кредит під 0,01%, їм не потрібно турбуватися про додаткову економію. Ну а як зменшити відсотки, якщо ви оформляєте займ вдруге? Скористайтеся промокодом, який дає можливість заощадити до 50%. Один промокод можна використати лише один раз. Для нового займу знадобиться інший промокод. Де ж отримати додаткову знижку? Долучіться до офіційних сторінок компанії SOS CREDIT у соціальних мережах, стежте за публікаціями та користуйтеся вигідними пропозиціями.
  • Пролонгація. Якщо ви розумієте, що не встигаєте повернути гроші вчасно, скористайтеся такою зручною послугою, як пролонгація. Вона дає можливість подовжити ваш термін кредитування на 7,15 або 30 днів. Сплатіть нараховані відсотки, активуйте послугу та не турбуйтеся про прострочки або штрафи.

Сайти з кредитами чи робота напряму?

Коли ж потрібні сайти з кредитами? Якщо ви жодного разу не оформляли кредит онлайн, вітрина допоможе побачити всі пропозиції в одному місці. Ви зможете зорієнтуватися, які ставки пропонує ринок мікрокредитування, дізнатися терміни кредитування та основні вимоги по документах. Якщо ви зробили остаточний вибір, обов’язкової зайдіть на сайт компанії, з якою ви маєте намір співпрацювати та уважно вивчіть всі умови.

Сайти кредитів – це відмінні помічники, що надають важливу та актуальну інформацію, при цьому суттєво заощаджують дорогоцінний час.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1188 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит