Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Що робити, якщо картка заблокована?

 1. У яких випадках банк може заблокувати картку?
 2. Причина блокування картк у випадку дотримання умов використання
 3. Як можна зняти гроші із заблокованої карти?
 4. Варіанти запобігання блокуванню картки?
 5. Варіанти дій щодо захисту грошей?

З багатьма українськими громадянами відбувалася ситуація, коли їхня банківська картка виявлялася заблокованою, оскільки онлайн-платежі стали досить популярними в Україні. Їм можуть зателефонувати, надіслати повідомлення з цього приводу на e-mail або контактний номер, надіслати повістку.

Ваші дії щодо розблокування картки

 • Звертайтесь до банку, який вам її видав. Номер часто вказується на звороті цієї картки. Можете зайти на його сайт або подивитися у мобільному додатку. Вас попросять назвати паспортні дані та кодове слово. Будьте уважні та готові до того, що у банків свої методи ідентифікації клієнта щодо його персональних даних.
 • Клієнта із заблокованою карткою можуть попросити написати та подати заяву у самому офісі банку.
 • За наявності тонового набору номера можна одразу зв’язатися з оператором та не чекати у черзі на консультацію. Якщо ви використовуєте міжнародний роумінг, то заощадите пристойну суму грошей на зв’язку, адже ваш тариф може бути таким, що ви швидко вибалакаєте всі гроші на рахунку.
 • Коли картка блокується банком, він може її і розблокувати, якщо клієнт підтверджує операцій, що з ній проводяться. Але якщо це було з подачі платіжної системи, то її можна лише перевипустити.
 • Якщо виконавча служба наклала арешт на карту, сума відрахування не може перевищувати 20% за нею, максимум — 50%. Потрібно звертатися до суду. Таким чином, виплата зарплати під час арешту рахунку в Україні має бути, адже у багатьох громадян саме зарплата є єдиним доходом.

У яких випадках банк може заблокувати картку?

 1. Введено неправильний PIN-код. Банк може заблокувати картку на добу або більше, якщо всі ваші 3 спроби були невдалими. У такому разі слід звернутися до банку або подати запит через інтернет-банкінг. Якщо картку вилучив банкомат, то потрібно самому її заблокувати, після чого звернутися до банку, пояснивши ситуацію, аби той її перевипустив.
 2. Клієнт має борги. Наприклад, ви не сплачуєте кредитні обов’язки — порушуєте умову. Тоді гроші заарештують за заявою кредитора. Вам необхідно сплатити існуючі борги.
 3. Підозра відмивання доходів. Банк реагує на нелегальні прибутки.Коли клієнту надходять великі суми грошей на картку і з різних рахунків, це може сприйматися як відмивання нелегальних доходів. Якщо відбудеться така ситуація, то доведеться надати документи з таких надходжень і пояснити, що відбувається.
 4. Блокування карток банком відбувається у разі підозри у шахрайських діях. Він може розірвати з вами договір і більше ніколи не погодиться на обслуговування такого клієнта. Ви можете потрапити до окремої бази — «Чорний список клієнтів». Тоді потрібно зателефонувати до банку або з’явитися туди, аби надати документи, які підтвердять легальність фінансових операцій. Підозра на шахрайські дії. Грошові операції регулярно перевіряються банками, тому вони мають доступ до того, щоб припинити ту, яка видалася їм підозрілою.

Такими можуть бути операції:

 • якщо сплачувались покупки одночасно у кількох країнах за невеликий проміжок часу;
 • вперше було використано картку саме за кордоном;
 • з неї знімалися гроші у різних банкоматах в практично однаковий час;
 • за її участі намагалися зробити придбання товару або оплату послуги в онлайн-форматі з небезпечного сайту.

У такому разі банки зв’язуються із власником картки. Якщо ж його працівникам не вдалося зв’язатися з вами, то зателефонуйте їм самі. Для підтвердження особи можуть попросити озвучити кодове слово. Якщо випадок вкрай складний, тоді треба з’явитися у відділення для написання заяви. Краще попередити банк, якщо планується використання картки за кордоном.

Що робити, якщо картка заблокована? Вказівки як розблокувати

Причина блокування картки банком у разі дотримання умов використання

У картки міг просто скінчитися термін використання. Банки вказують місяць і рік, до якого можна користуватися без перешкод. Робиться на внизу картки — не на тильній, а на передній стороні. Наприклад, 09/23. Тобто банківська картка дійсна до 1 вересня 2023 року. Як тільки ця дата почне наближатися, потрібно звернутися до відділення банку, щоб він її перевипустив.

Часто трапляється так, що людина довго не користується карткою. У такому разі вона також блокується. Заблокувати картку можуть і тоді, коли ви даєте її у користування стороннім — навіть родичам.

Як можна зняти гроші із заблокованої карти?

Коли виникає питання «Як зняти гроші із заблокованої картки?», то ви можете зробити це через касу банку. Підійдіть з паспортом та ІПН до операційного працівника у відділенні, аби він допоміг вам.

Як зняти гроші із заарештованої картки в Україні? Відповідь неприємна, але ніяк. Гроші, які перераховуватимуться на таку картку, заарештовуються. І неважливо, це зарплата або інше надходження. Зніміть арешт із рахунку для продовження звичного використання. З цією метою подається судовий позов, а також нотаріальний напис на кредитний договір.

Ви можете і самі дізнатися подібну інформацію. Для цього надається запит на сайті Мін’юсту України. Рахунки блокуються здебільшого через те, що клієнт не виконує зобов’язання перед банківськими чи мікрофінансовими установами. Не варто вірити байкам, що можна нічого не платити і жодних наслідків не буде.

Якщо ви хочете розібратися в тому, як зняти гроші з заблокованого рахунку в Україні, то пам’ятайте, що якщо ви повинні менше, ніж є на вашій картці, то залишок ви отримаєте, якщо ні, то тоді ніяк. Можна поговорити з керівником підприємства, де ви працюєте, аби той змінив рахунок.

Варіанти запобігання блокуванню картки?

Насамперед, краще вносити щомісячні платежі, прописані у договорах, відразу, без прострочення і не уникати виплат зовсім. Якщо громадянин робить усе згідно із законом, то подібних неприємностей у нього не виникне. Якщо розумієте, що не зможете внести оплату, краще попросити про відстрочку.
Для того, щоб виконати вердикт суду, роботодавець отримує від приставів спеціальний лист, мова в якому йдеться про вилучення конкретної суми грошей, яка перейде на стягувальний рахунок. Тоді картка не блокується. Якщо ж рахунки в банку немає, пристави власноруч є до вас додому і накладають арешт на нерухомість.

Що робити, якщо картка заблокована? Вказівки як розблокувати

Варіанти дій щодо захисту грошей?

 • Намагайтеся запам’ятати свій PIN-код. При отриманні нової банківської картки ви можете його змінити на той, який легко запам’ятаєте. Наприклад, день і місяць свого народження — 0808. Пам’ятайте, що у вас є лише 3 спроби — ліміт, а далі картка блокується. Можете записати PIN-код, але замаскуйте його, аби у випадку, якщо у вас вкрадуть сумку та гаманець, в якому він знаходиться, опиниться у руках шахраїв, вони не змогли в ньому розібратися відразу.
 • Не називайте дані своєї картки навіть тоді, коли вам дзвонять і представляють себе у якості працівника банку, який видав вам картку.
 • Краще не проводити через картку операції надто часто та на великі суми.
 • Віддавайте належне банківським та мікрофінансовим боргам – гасіть їх вчасно.

SOS CREDIT нагадує, що у разі скрутної фінансової ситуації наш сервіс готовий позичити вам потрібну суму. Працюємо цілодобово та без прихованих комісій. Працюємо навіть із тими клієнтами, у яких зіпсована кредитна історія. Заявка відправляється через інтернет і проходить обробку системою скорингу, яка робить цей процес ще швидшим. 20 хвилин – і необхідна сума буде у вас!

317 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит