Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що робити, якщо картка заблокована?

  1. У яких випадках банк може заблокувати картку?
  2. Причина блокування картк у випадку дотримання умов використання
  3. Як можна зняти гроші із заблокованої карти?
  4. Варіанти запобігання блокуванню картки?
  5. Варіанти дій щодо захисту грошей?

З багатьма українськими громадянами відбувалася ситуація, коли їхня банківська картка виявлялася заблокованою, оскільки онлайн-платежі стали досить популярними в Україні. Їм можуть зателефонувати, надіслати повідомлення з цього приводу на e-mail або контактний номер, надіслати повістку.

Ваші дії щодо розблокування картки

  • Звертайтесь до банку, який вам її видав. Номер часто вказується на звороті цієї картки. Можете зайти на його сайт або подивитися у мобільному додатку. Вас попросять назвати паспортні дані та кодове слово. Будьте уважні та готові до того, що у банків свої методи ідентифікації клієнта щодо його персональних даних.
  • Клієнта із заблокованою карткою можуть попросити написати та подати заяву у самому офісі банку.
  • За наявності тонового набору номера можна одразу зв’язатися з оператором та не чекати у черзі на консультацію. Якщо ви використовуєте міжнародний роумінг, то заощадите пристойну суму грошей на зв’язку, адже ваш тариф може бути таким, що ви швидко вибалакаєте всі гроші на рахунку.
  • Коли картка блокується банком, він може її і розблокувати, якщо клієнт підтверджує операцій, що з ній проводяться. Але якщо це було з подачі платіжної системи, то її можна лише перевипустити.
  • Якщо виконавча служба наклала арешт на картку, сума відрахування не може перевищувати 20% за нею, максимум — 50%. Потрібно звертатися до суду. Таким чином, виплата зарплати під час арешту рахунку в Україні має бути, адже у багатьох громадян саме зарплата є єдиним доходом.

У яких випадках банк може заблокувати картку?

  1. Введено неправильний PIN-код. Банк може заблокувати картку на добу або більше, якщо всі ваші 3 спроби були невдалими. У такому разі слід звернутися до банку або подати запит через інтернет-банкінг. Якщо картку вилучив банкомат, то потрібно самому її заблокувати, після чого звернутися до банку, пояснивши ситуацію, аби той її перевипустив.
  2. Клієнт має борги. Наприклад, ви не сплачуєте кредитні обов’язки — порушуєте умову. Тоді гроші заарештують за заявою кредитора. Вам необхідно сплатити існуючі борги.
  3. Підозра відмивання доходів. Банк реагує на нелегальні прибутки.Коли клієнту надходять великі суми грошей на картку і з різних рахунків, це може сприйматися як відмивання нелегальних доходів. Якщо відбудеться така ситуація, то доведеться надати документи з таких надходжень і пояснити, що відбувається.
  4. Блокування карток банком відбувається у разі підозри у шахрайських діях. Він може розірвати з вами договір і більше ніколи не погодиться на обслуговування такого клієнта. Ви можете потрапити до окремої бази — «Чорний список клієнтів». Тоді потрібно зателефонувати до банку або з’явитися туди, аби надати документи, які підтвердять легальність фінансових операцій. Підозра на шахрайські дії. Грошові операції регулярно перевіряються банками, тому вони мають доступ до того, щоб припинити ту, яка видалася їм підозрілою.

Такими можуть бути операції:

  • якщо сплачувались покупки одночасно у кількох країнах за невеликий проміжок часу;
  • вперше було використано картку саме за кордоном;
  • з неї знімалися гроші у різних банкоматах в практично однаковий час;
  • за її участі намагалися зробити придбання товару або оплату послуги в онлайн-форматі з небезпечного сайту.

У такому разі банки зв’язуються із власником картки. Якщо ж його працівникам не вдалося зв’язатися з вами, то зателефонуйте їм самі. Для підтвердження особи можуть попросити озвучити кодове слово. Якщо випадок вкрай складний, тоді треба з’явитися у відділення для написання заяви. Краще попередити банк, якщо планується використання картки за кордоном.

Що робити, якщо картка заблокована? Вказівки як розблокувати

Причина блокування картки банком у разі дотримання умов використання

У картки міг просто скінчитися термін використання. Банки вказують місяць і рік, до якого можна користуватися без перешкод. Робиться на внизу картки — не на тильній, а на передній стороні. Наприклад, 09/23. Тобто банківська картка дійсна до 1 вересня 2023 року. Як тільки ця дата почне наближатися, потрібно звернутися до відділення банку, щоб він її перевипустив.

Часто трапляється так, що людина довго не користується карткою. У такому разі вона також блокується. Заблокувати картку можуть і тоді, коли ви даєте її у користування стороннім — навіть родичам.

Як можна зняти гроші із заблокованої карти?

Коли виникає питання «Як зняти гроші із заблокованої картки?», то ви можете зробити це через касу банку. Підійдіть з паспортом та ІПН до операційного працівника у відділенні, аби він допоміг вам.

Як зняти гроші із заарештованої картки в Україні? Відповідь неприємна, але ніяк. Гроші, які перераховуватимуться на таку картку, заарештовуються. І неважливо, це зарплата або інше надходження. Зніміть арешт із рахунку для продовження звичного використання. З цією метою подається судовий позов, а також нотаріальний напис на кредитний договір.

Ви можете і самі дізнатися подібну інформацію. Для цього надається запит на сайті Мін’юсту України. Рахунки блокуються здебільшого через те, що клієнт не виконує зобов’язання перед банківськими чи мікрофінансовими установами. Не варто вірити байкам, що можна нічого не платити і жодних наслідків не буде.

Якщо ви хочете розібратися в тому, як зняти гроші з заблокованого рахунку в Україні, то пам’ятайте, що якщо ви повинні менше, ніж є на вашій картці, то залишок ви отримаєте, якщо ні, то тоді ніяк. Можна поговорити з керівником підприємства, де ви працюєте, аби той змінив рахунок.

Варіанти запобігання блокуванню картки?

Насамперед, краще вносити щомісячні платежі, прописані у договорах, відразу, без прострочення і не уникати виплат зовсім. Якщо громадянин робить усе згідно із законом, то подібних неприємностей у нього не виникне. Якщо розумієте, що не зможете внести оплату, краще попросити про відстрочку.
Для того, щоб виконати вердикт суду, роботодавець отримує від приставів спеціальний лист, мова в якому йдеться про вилучення конкретної суми грошей, яка перейде на стягувальний рахунок. Тоді картка не блокується. Якщо ж рахунки в банку немає, пристави власноруч є до вас додому і накладають арешт на нерухомість.

Що робити, якщо картка заблокована? Вказівки як розблокувати

Варіанти дій щодо захисту грошей?

  • Намагайтеся запам’ятати свій PIN-код. При отриманні нової банківської картки ви можете його змінити на той, який легко запам’ятаєте. Наприклад, день і місяць свого народження — 0808. Пам’ятайте, що у вас є лише 3 спроби — ліміт, а далі картка блокується. Можете записати PIN-код, але замаскуйте його, аби у випадку, якщо у вас вкрадуть сумку та гаманець, в якому він знаходиться, опиниться у руках шахраїв, вони не змогли в ньому розібратися відразу.
  • Не називайте дані своєї картки навіть тоді, коли вам дзвонять і представляють себе у якості працівника банку, який видав вам картку.
  • Краще не проводити через картку операції надто часто та на великі суми.
  • Віддавайте належне банківським та мікрофінансовим боргам – гасіть їх вчасно.

SOS CREDIT нагадує, що у разі скрутної фінансової ситуації наш сервіс готовий позичити вам потрібну суму. Працюємо цілодобово та без прихованих комісій. Заявка відправляється через інтернет і проходить обробку системою скорингу, яка робить цей процес ще швидшим. 20 хвилин – і необхідна сума буде у вас!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

988 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит