Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що потрібно для кредиту на покупки: шопінг у борг

Набридло витрачати гроші на дешеві речі, що швидко псуються та втрачають свій вигляд? Чи можна придбати якісний товар у борг і, що потрібно для кредиту у цьому випадку? Сьогодні навіть магазини підхопили ідею продажу дорогого одягу, такий як шуби, дублянки, пальто в розстрочку. Що потрібно для кредиту у цьому випадку? Завітати до магазину, обрати товар та сплачувати вказану суму частинами. Після повної сплати продавець віддасть вашу річ. Вигідно? Безумовно!

А якщо розширити географію покупок, та поїхати на вигідний шопінг прямісінько до Європи? Європейські бренди завжди були відомі відмінною якістю своїх товарів. Безвізовий режим дозволив українцям виїжджати за кордон та купувати брендові речі за доступною ціною. Магічний напис “SALE” допоможе придбати продукцію відомого виробника зі знижкою у -90%. Саме тому сьогодні мають попит шопінг-тури до Європи. Що потрібно для кредиту на покупки, і де краще оформити цей займ? Розгляньмо ці питання детальніше.

Що потрібно для кредиту на покупки: шопінг у борг

Що потрібно для кредиту на покупки?

Деякі українці вважають так “Нащо мені займ, та ще й на шопінг? Можна придбати потрібну річ тут, просто накопичивши потрібну суму грошей”. Відкриємо таємницю: чимало магазинів роблять націнку у 500% та продають вам ту ж річ з Європи, але дорожче у кілька разів. Набагато простіше взяти у борг та поїхати на вигідний шопінг за кордон.

Перш, ніж брати у борг, слід зрозуміти – де ви зможете взяти гроші, що саме ви хочете придбати, та яка сума вам необхідна? Розгляньмо основні варіанти: банк та МФО (мікрофінансова компанія).

Що потрібно для кредиту у банку:

  • Паспорт та код. Обов’язкові документи, які підтверджують особу позичальника. Після досягнення 25-ти та 45-ти років у документ повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку, інакше цей паспорт вважається недійсним.
  • Підтвердження платоспроможності. Жоден банк не видасть гроші, якщо не буде впевненим, що поверне їх назад з відсотками. Для підтвердження кредитоспроможності необхідно надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців. Додатково можна принести виписки з банківських рахунків, контракт, що підтверджує здачу майна в оренду, депозитний договір.
  • Застава й поручитель. Додатковим бонусом буде надання заставного майна та документів від поручителя. Це необхідно, якщо ви плануєте взяти велику суму на тривалий термін. Наприклад, хочете придбати партію шуб у Греції або різноманітну електроніку у Німеччині.
  • Кредитна історія. Банки не у захваті від клієнтів, які у минулому мали проблеми зі своєчасним погашенням боргів. Якщо у вашій кредитній історії були прострочення, штрафи та інші неприємні моменти, готуйтеся до того, що кредитний менеджер буде особливо прискіпливим. Вам можуть видати гроші на особливих умовах – підвищений відсоток, додаткова страховка, наявність поручителя та цінного заставного майна.

Чи вигідно отримувати гроші на таких умовах? Вирішувати тільки вам. Не варто забувати про те, що крім вигідного шопінгу, ви можете відмінно помандрувати Європою. Тому ретельно обміркуйте, що потрібно для кредиту, і що у вас вже є на руках. Варто поквапитися, бо літо у розпалі, у багатьох європейських країнах незабаром почнуться розпродажі.

Що потрібно для кредиту на покупки: шопінг у борг

Що потрібно для кредиту онлайн на покупки?

Якщо у вас немає можливості кредитуватися у банку, ви не у змозі надати довідку, що підтверджує дохід, або вам потрібні гроші тут і зараз – існують альтернативні варіанти (МФО). Буває таке, що ви довгий час відкладаєте гроші на подорож і все одно не можете бути на 100% впевненим, що вам вистачить цієї суми. Кредит онлайн – це своєчасна фінансова підтримка, яку можна отримати у компанії SOS CREDIT 24/7 без вихідних та свят. Новачки можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів від 0,01%. А якщо ви наш постійний клієнт, то знайте, що вам збільшено ліміт до 15 000 гривень строком до 30 днів.

Що потрібно для кредиту? Паспорт та ідентифікаційний код. Подайте заявку, вкажіть бажану суму й термін кредитування, отримайте гроші на картку. Радіти яскравим емоціям, відмінному проведенню часу та вигідному шопінгу так легко!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1154 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит