Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Що потрібно для кредиту на покупки: шопінг у борг

Набридло витрачати гроші на дешеві речі, що швидко псуються та втрачають свій вигляд? Чи можна придбати якісний товар у борг і, що потрібно для кредиту у цьому випадку? Сьогодні навіть магазини підхопили ідею продажу дорогого одягу, такий як шуби, дублянки, пальто в розстрочку. Що потрібно для кредиту у цьому випадку? Завітати до магазину, обрати товар та сплачувати вказану суму частинами. Після повної сплати продавець віддасть вашу річ. Вигідно? Безумовно!

А якщо розширити географію покупок, та поїхати на вигідний шопінг прямісінько до Європи? Європейські бренди завжди були відомі відмінною якістю своїх товарів. Безвізовий режим дозволив українцям виїжджати за кордон та купувати брендові речі за доступною ціною. Магічний напис “SALE” допоможе придбати продукцію відомого виробника зі знижкою у -90%. Саме тому сьогодні мають попит шопінг-тури до Європи. Що потрібно для кредиту на покупки, і де краще оформити цей займ? Розгляньмо ці питання детальніше.

Що потрібно для кредиту на покупки: шопінг у борг

Що потрібно для кредиту на покупки?

Деякі українці вважають так “Нащо мені займ, та ще й на шопінг? Можна придбати потрібну річ тут, просто накопичивши потрібну суму грошей”. Відкриємо таємницю: чимало магазинів роблять націнку у 500% та продають вам ту ж річ з Європи, але дорожче у кілька разів. Набагато простіше взяти у борг та поїхати на вигідний шопінг за кордон.

Перш, ніж брати у борг, слід зрозуміти – де ви зможете взяти гроші, що саме ви хочете придбати, та яка сума вам необхідна? Розгляньмо основні варіанти: банк та МФО (мікрофінансова компанія).

Що потрібно для кредиту у банку:

  • Паспорт та код. Обов’язкові документи, які підтверджують особу позичальника. Після досягнення 25-ти та 45-ти років у документ повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку, інакше цей паспорт вважається недійсним.
  • Підтвердження платоспроможності. Жоден банк не видасть гроші, якщо не буде впевненим, що поверне їх назад з відсотками. Для підтвердження кредитоспроможності необхідно надати з місця роботи довідку про доходи за останні 6 місяців. Додатково можна принести виписки з банківських рахунків, контракт, що підтверджує здачу майна в оренду, депозитний договір.
  • Застава й поручитель. Додатковим бонусом буде надання заставного майна та документів від поручителя. Це необхідно, якщо ви плануєте взяти велику суму на тривалий термін. Наприклад, хочете придбати партію шуб у Греції або різноманітну електроніку у Німеччині.
  • Кредитна історія. Банки не у захваті від клієнтів, які у минулому мали проблеми зі своєчасним погашенням боргів. Якщо у вашій кредитній історії були прострочення, штрафи та інші неприємні моменти, готуйтеся до того, що кредитний менеджер буде особливо прискіпливим. Вам можуть видати гроші на особливих умовах – підвищений відсоток, додаткова страховка, наявність поручителя та цінного заставного майна.

Чи вигідно отримувати гроші на таких умовах? Вирішувати тільки вам. Не варто забувати про те, що крім вигідного шопінгу, ви можете відмінно помандрувати Європою. Тому ретельно обміркуйте, що потрібно для кредиту, і що у вас вже є на руках. Варто поквапитися, бо літо у розпалі, у багатьох європейських країнах незабаром почнуться розпродажі.

Що потрібно для кредиту на покупки: шопінг у борг

Що потрібно для кредиту онлайн на покупки?

Якщо у вас немає можливості кредитуватися у банку, ви не у змозі надати довідку, що підтверджує дохід, або вам потрібні гроші тут і зараз – існують альтернативні варіанти (МФО). Буває таке, що ви довгий час відкладаєте гроші на подорож і все одно не можете бути на 100% впевненим, що вам вистачить цієї суми. Кредит онлайн – це своєчасна фінансова підтримка, яку можна отримати у компанії SOS CREDIT 24/7 без вихідних та свят. Новачки можуть оформити до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. А якщо ви наш постійний клієнт, то знайте, що вам збільшено ліміт до 15 000 гривень строком до 30 днів.

Що потрібно для кредиту? Паспорт та ідентифікаційний код. Подайте заявку, вкажіть бажану суму й термін кредитування, отримайте гроші на картку. Радіти яскравим емоціям, відмінному проведенню часу та вигідному шопінгу так легко!

 

602 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит