Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

СТОМАТОЛОГІЯ У КРЕДИТ: ЧИ ПОТРІБНО БРАТИ ГРОШІ НА ЛІКУВАННЯ?

Всупереч розповсюдженій думці про те, що здоров’я за гроші не отримаєш, придбати ефективне лікування все ж можливо. Стоматологія у кредит, дорогі операції, сучасні ліки, утримання пацієнта та інші медичні послуги – все це може знадобитися у будь-який момент кожному з нас. У всьому світі користування кредитними продуктами стає все більш популярною темою. Сьогодні займ можна застосувати практично до будь-якої сфері життя, в тому числі й стоматології.

Чому ця послуга набирає популярність сьогодні? Це зручний та оперативний спосіб оплати за користування стоматологічними послугами в екстрених ситуаціях. Найчастіше саме лікування, протезування та реставрація зубів є найдорожчими процедурами.

Стоматологія у кредит: чи потрібно брати гроші на лікування?

Кредит на лікування зубів: які послуги можна придбати?

Стоматологія у кредит або у розстрочку – актуальна послуга. Ціна нової коронки, імплантатів, брекет-системи і навіть пломби досить велика. Не кожній людині під силу віддати одразу всю суму. Оформлення лікування в кредит дозволить отримати відразу гроші, щоб дозволити собі якісну і своєчасну допомогу стоматолога.

Державні й приватні клініки пропонують широкий перелік послуг по частині стоматології:

  • Терапевтична стоматологія – лікування та профілактика карієсу, гігієнічна чистка, реставрація зубного ряду, відбілювання.
  • Хірургія – видалення зубів, лікування запалень.
  • Ортопедична стоматологія – протезування зубного ряду.

Деякі з вищеописаних послуг досить дорогі. Не дивно, що інколи самі клініки пропонують лікування зубів у кредит. Оскільки така послуга доступна не у всіх медустановах, необхідно шукати кредитні компанії, де можна оформити займ на стоматологію.

Як отримати кредит на лікування зубів у банку?

Сьогодні багато банків пропонує оформити кредит на стоматологічні послуги. Що для цього потрібно надати:

  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Виписку зі стоматології про хвороби або призначення лікування.
  • Довідку про доходи за останні півроку.
  • Оформити страхування життя.
  • Укласти договір поручительства.

Після прийняття позитивного рішення банк видає гроші на руки позичальникові або переводить їх на рахунок лікувальної установи. Все буде залежити від конкретного банку.

Стоматологія у кредит: чи потрібно брати гроші на лікування?

Необхідне оперативне лікування зубів в кредит! Що робити?

Оформлення займу у банку зручно в тому випадку, якщо мова не йде про термінове лікування або оперативне втручання. Особливість стоматологічних проблем в тому, що вони можуть потурбувати вас у будь-який час, в день та вночі, у неробочі дні. Як бути? Звернутися по допомогу до МФО (мікрофінансову організацію) і оформити кредит онлайн.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні клієнти можуть оформити кредит на суму до 15 000 гривень у будь-який час. Подача заявки займе не більше 20 хвилин. Сервіс працює 24/7, тому отримати гроші ви можете у будь-який час.

Плануєте не тільки підлікуватися, але й відпочити? Поїздка на курорт або в санаторій – теж профілактичне лікування, яке допоможе істотно заощадити в майбутньому. Найчастіше, коли хвороба переходить в гостру стадію, на повне вилікування грошей піде грошей набагато більше.

Для отримання кредиту у компанії SOS CREDIT, вам будуть потрібні тільки паспорт і ідентифікаційний код. Після підтвердження заявки гроші одразу надійдуть на карту.

Стоматологія в кредит – це зручна сучасна послуга, що дозволяє позичальникові не турбуватися про своє здоров’я та оперативно розв’язувати виниклі проблеми.

 

1453 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит