Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

СТОМАТОЛОГІЯ У КРЕДИТ: ЧИ ПОТРІБНО БРАТИ ГРОШІ НА ЛІКУВАННЯ?

Всупереч розповсюдженій думці про те, що здоров’я за гроші не отримаєш, придбати ефективне лікування все ж можливо. Стоматологія у кредит, дорогі операції, сучасні ліки, утримання пацієнта та інші медичні послуги – все це може знадобитися у будь-який момент кожному з нас. У всьому світі користування кредитними продуктами стає все більш популярною темою. Сьогодні займ можна застосувати практично до будь-якої сфері життя, в тому числі й стоматології.

Чому ця послуга набирає популярність сьогодні? Це зручний та оперативний спосіб оплати за користування стоматологічними послугами в екстрених ситуаціях. Найчастіше саме лікування, протезування та реставрація зубів є найдорожчими процедурами.

Стоматологія у кредит: чи потрібно брати гроші на лікування?

Кредит на лікування зубів: які послуги можна придбати?

Стоматологія у кредит або у розстрочку – актуальна послуга. Ціна нової коронки, імплантатів, брекет-системи і навіть пломби досить велика. Не кожній людині під силу віддати одразу всю суму. Оформлення лікування в кредит дозволить отримати відразу гроші, щоб дозволити собі якісну і своєчасну допомогу стоматолога.

Державні й приватні клініки пропонують широкий перелік послуг по частині стоматології:

  • Терапевтична стоматологія – лікування та профілактика карієсу, гігієнічна чистка, реставрація зубного ряду, відбілювання.
  • Хірургія – видалення зубів, лікування запалень.
  • Ортопедична стоматологія – протезування зубного ряду.

Деякі з вищеописаних послуг досить дорогі. Не дивно, що інколи самі клініки пропонують лікування зубів у кредит. Оскільки така послуга доступна не у всіх медустановах, необхідно шукати кредитні компанії, де можна оформити займ на стоматологію.

Як отримати кредит на лікування зубів у банку?

Сьогодні багато банків пропонує оформити кредит на стоматологічні послуги. Що для цього потрібно надати:

  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Виписку зі стоматології про хвороби або призначення лікування.
  • Довідку про доходи за останні півроку.
  • Оформити страхування життя.
  • Укласти договір поручительства.

Після прийняття позитивного рішення банк видає гроші на руки позичальникові або переводить їх на рахунок лікувальної установи. Все буде залежити від конкретного банку.

Стоматологія у кредит: чи потрібно брати гроші на лікування?

Необхідне оперативне лікування зубів в кредит! Що робити?

Оформлення займу у банку зручно в тому випадку, якщо мова не йде про термінове лікування або оперативне втручання. Особливість стоматологічних проблем в тому, що вони можуть потурбувати вас у будь-який час, в день та вночі, у неробочі дні. Як бути? Звернутися по допомогу до МФО (мікрофінансову організацію) і оформити кредит онлайн.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні клієнти можуть оформити кредит на суму до 15 000 гривень у будь-який час. Подача заявки займе не більше 20 хвилин. Сервіс працює 24/7, тому отримати гроші ви можете у будь-який час.

Плануєте не тільки підлікуватися, але й відпочити? Поїздка на курорт або в санаторій – теж профілактичне лікування, яке допоможе істотно заощадити в майбутньому. Найчастіше, коли хвороба переходить в гостру стадію, на повне вилікування грошей піде грошей набагато більше.

Для отримання кредиту у компанії SOS CREDIT, вам будуть потрібні тільки паспорт і ідентифікаційний код. Після підтвердження заявки гроші одразу надійдуть на карту.

Стоматологія в кредит – це зручна сучасна послуга, що дозволяє позичальникові не турбуватися про своє здоров’я та оперативно розв’язувати виниклі проблеми.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1728 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит