Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

СТОМАТОЛОГІЯ У КРЕДИТ: ЧИ ПОТРІБНО БРАТИ ГРОШІ НА ЛІКУВАННЯ?

Всупереч розповсюдженій думці про те, що здоров’я за гроші не отримаєш, придбати ефективне лікування все ж можливо. Стоматологія у кредит, дорогі операції, сучасні ліки, утримання пацієнта та інші медичні послуги – все це може знадобитися у будь-який момент кожному з нас. У всьому світі користування кредитними продуктами стає все більш популярною темою. Сьогодні займ можна застосувати практично до будь-якої сфері життя, в тому числі й стоматології.

Чому ця послуга набирає популярність сьогодні? Це зручний та оперативний спосіб оплати за користування стоматологічними послугами в екстрених ситуаціях. Найчастіше саме лікування, протезування та реставрація зубів є найдорожчими процедурами.

Стоматологія у кредит: чи потрібно брати гроші на лікування?

Кредит на лікування зубів: які послуги можна придбати?

Стоматологія у кредит або у розстрочку – актуальна послуга. Ціна нової коронки, імплантатів, брекет-системи і навіть пломби досить велика. Не кожній людині під силу віддати одразу всю суму. Оформлення лікування в кредит дозволить отримати відразу гроші, щоб дозволити собі якісну і своєчасну допомогу стоматолога.

Державні й приватні клініки пропонують широкий перелік послуг по частині стоматології:

  • Терапевтична стоматологія – лікування та профілактика карієсу, гігієнічна чистка, реставрація зубного ряду, відбілювання.
  • Хірургія – видалення зубів, лікування запалень.
  • Ортопедична стоматологія – протезування зубного ряду.

Деякі з вищеописаних послуг досить дорогі. Не дивно, що інколи самі клініки пропонують лікування зубів у кредит. Оскільки така послуга доступна не у всіх медустановах, необхідно шукати кредитні компанії, де можна оформити займ на стоматологію.

Як отримати кредит на лікування зубів у банку?

Сьогодні багато банків пропонує оформити кредит на стоматологічні послуги. Що для цього потрібно надати:

  • Паспорт та ідентифікаційний код.
  • Виписку зі стоматології про хвороби або призначення лікування.
  • Довідку про доходи за останні півроку.
  • Оформити страхування життя.
  • Укласти договір поручительства.

Після прийняття позитивного рішення банк видає гроші на руки позичальникові або переводить їх на рахунок лікувальної установи. Все буде залежити від конкретного банку.

Стоматологія у кредит: чи потрібно брати гроші на лікування?

Необхідне оперативне лікування зубів в кредит! Що робити?

Оформлення займу у банку зручно в тому випадку, якщо мова не йде про термінове лікування або оперативне втручання. Особливість стоматологічних проблем в тому, що вони можуть потурбувати вас у будь-який час, в день та вночі, у неробочі дні. Як бути? Звернутися по допомогу до МФО (мікрофінансову організацію) і оформити кредит онлайн.

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні клієнти можуть оформити кредит на суму до 15 000 гривень у будь-який час. Подача заявки займе не більше 20 хвилин. Сервіс працює 24/7, тому отримати гроші ви можете у будь-який час.

Плануєте не тільки підлікуватися, але й відпочити? Поїздка на курорт або в санаторій – теж профілактичне лікування, яке допоможе істотно заощадити в майбутньому. Найчастіше, коли хвороба переходить в гостру стадію, на повне вилікування грошей піде грошей набагато більше.

Для отримання кредиту у компанії SOS CREDIT, вам будуть потрібні тільки паспорт і ідентифікаційний код. Після підтвердження заявки гроші одразу надійдуть на карту.

Стоматологія в кредит – це зручна сучасна послуга, що дозволяє позичальникові не турбуватися про своє здоров’я та оперативно розв’язувати виниклі проблеми.

 

719 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит