Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Підвищення мінімальної зарплати в Україні 2023 року: коли планується?

  1. Збільшення мінімальної зарплати з 2019 по 2023 роки
  2. Які податки стягуються із заробітної плати
  3. Що не входить до мінімальної заробітної плати
  4. На що впливає підвищення мінімальної заробітної плати

В Україні перегляд урядом мінімальної зарплати зазвичай відбувався до 2-х разів на рік. Минулого 2022 року підвищення мінімальної зарплати відбулося один раз через повномасштабне вторгнення і внаслідок — найскладнішої економічної ситуації. Це сталося 01.10 і збільшилася вона на 200 грн. Таким чином, мінімальна зарплата з 6 500 грн збільшилася до 6 700 грн. Якщо розглядати її погодинно, то це 40,46 грн. Загальний показник прожиткового мінімуму залишається тим самим — 2 589 грн/особа.

  1. 2684 грн — працездатним громадянам.
  2. 2 272 грн – дітям до 6-річного віку.
  3. 2833 грн — діти 6-18 років.
  4. 2093 грн — громадянам, які втратили працездатність.

03.11.2022 відбулося схвалення Верховною Радою Держбюджету на 2023 рік. Таким чином, протягом усіх 12 місяців він не змінюватиметься і підвищення мінімальної зарплати в Україні не планується. З 01.01 це рішення набуло чинності.

Збільшення мінімальної зарплати з 2019 по 2023 роки

Термін Зарплата/місяць Погодинна зарплата/місяць
01.01.2019-31.12.2019 4 173 грн 25,13 грн
01.01.2020-31.08.2020 4 723 грн 28,31 грн
01.09.2020-31.12.2020 5 000 грн 29,20 грн
01.01.2021-30.11.2021 6 000 грн 36,11 грн
01.12.2021-30.09.2022 6 500 грн 39,26 грн
01.10.2022-2023 6 700 грн 40,46 грн

Мінімальна зарплата є гарантованою. Якщо працівник виконав місячну/годинну норму праці повністю, але отримав менше, то це порушення трудового законодавства. У такому разі роботодавець зобов’язаний заплатити штраф, що дорівнює мінімальній зарплаті у дворазовому розмірі. Тобто, 4173 грн потрібно помножити на 2, і вийде 13400 грн. І це не загалом, а за кожного працівника окремо, стосовно якого було здійснено таке порушення.

Які податки стягуються із заробітної плати

Податки є основним джерелом прибутку для державного бюджету. Вони регулюють всю економіку держави. Із заробітної плати в нашій країні стягується:

  1. ПДФО (18%) — податок на доходи фізичних осіб.
  2. ВЗ (1,5%) —  військовий збір.

У 2022 році уряд розглядав пропозицію про підвищення ВЗ до 3%, але рішення не було ухвалене.

Після того, як стягуються податки та неподаткові утримання,  працівник отримує зарплату, яку називають  “чистими” або “на руки”. До вирахування податків та неподаткових утримань це зарплата “брудними”.

Якщо ми говоримо про мінімальну зарплату, то ПДФО — 1 206 грн, а ВЗ — 100,5 грн.

Що не входить до мінімальної заробітної плати

Про такі винятки йдеться у ст. 31 Закону про оплату праці – 2 абзац.

Це такі доплати за виконання роботи: у нічний час, понаднормовий, роз’їзний, у несприятливих умовах та за підвищеного ризику для здоров’я. Сюди не входять премії, видані з нагоди ювілеїв та свят.

Також до мінімальної зарплати не належить: оплата за невідпрацьований час та виплати, що не входять до фонду оплати праці.

На що впливає підвищення мінімальної заробітної плати

Вона впливає на соціально-економічні показники, що вказані нижче:

  • Мінімальний ЄСВ.
  • Максимальну основу ЄСВ.
  • Єдиний податок 2 група.
  • Мінімальну пенсію за віком.
  • Максимальну ставку податку на нерухомість.

Друзі, намагаємось бути корисними для вас. Розуміємо, що мінімальної зарплати не вистачить на те, аби утримувати себе та родину. Ви завжди можете звернутися за грошима до SOS CREDIT. Ми виконуємо свою роботу якісно та швидко. Для нас головне зробити все, аби клієнт залишився справді задоволений. Пропонуємо послуги громадянам України з 18 років.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1044 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит