Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Відсоткова ставка по кредиту – про що потрібно знати?

За останні роки мікрозайми стали неймовірно поширеним форматом кредитування в Україні. Кількість компаній, що пропонують гроші онлайн, продовжує зростати: попит народжує пропозицію. Вигідна відсоткова ставка по кредиту, привабливі умови співпраці, мінімум документів, швидке оформлення у будь-який час доби – не дивно, що кількість позичальників, які віддають перевагу такому виду кредитування, зростає з кожним днем.

Чимало споживачів помічають, що відсоткові ставки по кредитах онлайн відрізняються від тих, які пропонують у банку. Чому так відбувається? З’ясуймо.

Як розрахувати відсотки по кредитах?

Що ж таке відсотки по кредиту? Це зазначена у відсотковому співвідношенні сума, яку позичальникові необхідно буде сплатити компанії за користування кредитними коштами. У банках та мікрокредитних компаніях ці ставки розраховуються по-різному.

Відсоткова ставка по кредиту

Оскільки банківська організація видає гроші на тривалий термін – від 1 року та більше, вона рахує ставку у річних відсотках. Наприклад, ціна кредиту сумою 15% річних говорить, що вам необхідно повернути банку за рік користування його грішми не тільки основну суму кредиту, але й 15% додатково. На перший погляд, не так вже й багато, а тепер додамо приховані платежі: страховий поліс, комісію за видачу коштів, оцінку майна (якщо є така необхідність). Якщо підсумувати ці витрати – переплата буде суттєвою. Крім того, чимало банків не дозволяють достроково сплатити займ, це максимізує фінансовий тягар позичальнику.

Зовсім інакше йдуть справи у мікрокредитних організаціях (МФО). Тут від самого початку немає прихованих платежів: страховок, комісій, оцінок, оформлення додаткових платних довідок. Відсотки по кредиту нараховуються щодня, тобто зазначена цифра, наприклад, 1,6% буде нарахована за 1 день. Ви маєте можливість істотно здешевити займ, якщо повернете гроші раніше обумовленого терміну.

Якщо ви хочете заздалегідь прорахувати, скільки ж потрібно сплатити за користування займом, просто скористайтеся кредитним калькулятором. На сайті компанії SOS CREDIT він знаходиться на головній сторінці або в Особистому Кабінеті. Зазначте у спеціальних полях суму й термін кредитування – ви одразу побачите остаточну цифру до виплати.

Нульова процентна ставка – це реально?

Співпрацюючи з банками, складно уявити, що при оформленні кредиту відсотки сплачувати не потрібно. А ось у МФО це звичайна справа. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам оформити перший займ під 0%. Що необхідно зробити? Подати заявку на суму до 3 000 гривень та обрати термін кредитування строком до 15 днів. Відмінний спосіб познайомитися ближче з мікрокредитуванням, нічого не переплативши при цьому.

Відсоткова ставка по кредиту - про що потрібно знати?

Чимало позичальників питає “Чи можна зменшити чинну відсоткову ставку по кредиту”? Так, це також реально. Щоб зробити це разово, можна використати акційний промокод та отримати знижку до -50%. А щоб на постійній основі користуватися займами за зниженим тарифом, необхідно долучитися до Програми Лояльності та заощаджувати до -65% на відсотках по кредиту. Вам необхідно брати займи у компанії SOS CREDIT та своєчасно гасити їх. Як бачите, все дуже просто. Кожен своєчасно повернутий кредит збільшує вашу особисту знижку, дозволяючи з кожним разом заощаджувати все більше й більше.

Відсоткова ставка та інші переваги мікрокредитів

Плануєте оформити кредит онлайн? Пам’ятайте, що це особливий продукт, що не призначений для тривалого користування. Він допоможе тоді, коли негайно необхідна сума до 15 000 гривень терміном до 30 днів максимум. Має свої переваги:

  • Оперативність. Оформлення анкети та подача заявки потребує не більше 20 хвилин. Гроші будуть одразу зараховані на вказану вами картку.
  • Зручність. Займ можна взяти з будь-якого мобільного пристрою.
  • Лояльність. Мікрокредит доступний людям з поганою кредитною історією, пенсіонерам, студентам та іншим українцям, незалежно від їх соціального статусу та рівня заробітної плати.

Як бачите, вигідна відсоткова ставка по кредиту – це реально!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1262 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит