Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Відсоткова ставка по кредиту – про що потрібно знати?

За останні роки мікрозайми стали неймовірно поширеним форматом кредитування в Україні. Кількість компаній, що пропонують гроші онлайн, продовжує зростати: попит народжує пропозицію. Вигідна відсоткова ставка по кредиту, привабливі умови співпраці, мінімум документів, швидке оформлення у будь-який час доби – не дивно, що кількість позичальників, які віддають перевагу такому виду кредитування, зростає з кожним днем.

Чимало споживачів помічають, що відсоткові ставки по кредитах онлайн відрізняються від тих, які пропонують у банку. Чому так відбувається? З’ясуймо.

Як розрахувати відсотки по кредитах?

Що ж таке відсотки по кредиту? Це зазначена у відсотковому співвідношенні сума, яку позичальникові необхідно буде сплатити компанії за користування кредитними коштами. У банках та мікрокредитних компаніях ці ставки розраховуються по-різному.

Відсоткова ставка по кредиту

Оскільки банківська організація видає гроші на тривалий термін – від 1 року та більше, вона рахує ставку у річних відсотках. Наприклад, ціна кредиту сумою 15% річних говорить, що вам необхідно повернути банку за рік користування його грішми не тільки основну суму кредиту, але й 15% додатково. На перший погляд, не так вже й багато, а тепер додамо приховані платежі: страховий поліс, комісію за видачу коштів, оцінку майна (якщо є така необхідність). Якщо підсумувати ці витрати – переплата буде суттєвою. Крім того, чимало банків не дозволяють достроково сплатити займ, це максимізує фінансовий тягар позичальнику.

Зовсім інакше йдуть справи у мікрокредитних організаціях (МФО). Тут від самого початку немає прихованих платежів: страховок, комісій, оцінок, оформлення додаткових платних довідок. Відсотки по кредиту нараховуються щодня, тобто зазначена цифра, наприклад, 1,6% буде нарахована за 1 день. Ви маєте можливість істотно здешевити займ, якщо повернете гроші раніше обумовленого терміну.

Якщо ви хочете заздалегідь прорахувати, скільки ж потрібно сплатити за користування займом, просто скористайтеся кредитним калькулятором. На сайті компанії SOS CREDIT він знаходиться на головній сторінці або в Особистому Кабінеті. Зазначте у спеціальних полях суму й термін кредитування – ви одразу побачите остаточну цифру до виплати.

Нульова процентна ставка – це реально?

Співпрацюючи з банками, складно уявити, що при оформленні кредиту відсотки сплачувати не потрібно. А ось у МФО це звичайна справа. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує новим клієнтам оформити перший займ під 0%. Що необхідно зробити? Подати заявку на суму до 3 000 гривень та обрати термін кредитування строком до 15 днів. Відмінний спосіб познайомитися ближче з мікрокредитуванням, нічого не переплативши при цьому.

Відсоткова ставка по кредиту - про що потрібно знати?

Чимало позичальників питає “Чи можна зменшити чинну відсоткову ставку по кредиту”? Так, це також реально. Щоб зробити це разово, можна використати акційний промокод та отримати знижку до -50%. А щоб на постійній основі користуватися займами за зниженим тарифом, необхідно долучитися до Програми Лояльності та заощаджувати до -65% на відсотках по кредиту. Вам необхідно брати займи у компанії SOS CREDIT та своєчасно гасити їх. Як бачите, все дуже просто. Кожен своєчасно повернутий кредит збільшує вашу особисту знижку, дозволяючи з кожним разом заощаджувати все більше й більше.

Відсоткова ставка та інші переваги мікрокредитів

Плануєте оформити кредит онлайн? Пам’ятайте, що це особливий продукт, що не призначений для тривалого користування. Він допоможе тоді, коли негайно необхідна сума до 15 000 гривень терміном до 30 днів максимум. Має свої переваги:

  • Оперативність. Оформлення анкети та подача заявки потребує не більше 20 хвилин. Гроші будуть одразу зараховані на вказану вами картку.
  • Зручність. Займ можна взяти з будь-якого мобільного пристрою.
  • Лояльність. Мікрокредит доступний людям з поганою кредитною історією, пенсіонерам, студентам та іншим українцям, незалежно від їх соціального статусу та рівня заробітної плати.

Як бачите, вигідна відсоткова ставка по кредиту – це реально!

 

751 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит